Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Yılın Enleri Seçimi | 2016 - 2017

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Persephone De León
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 15

Persephone De León
Seherbaz
Yılın Rol Oyunu: Hogwarts Kapanış Merasimi #1971 - 72
Yılın Rol Oyuncusu: Beatrix Gia Proteus
Yılın Kurgulu Karakteri: Azrael Slater
Yılın Çifti: Desiree Estelle Beaumant & Valentin Diavol
Yılın Eğlenceli Karakteri: Lavinia Sieghardt
Yılın Yetişkin Karakteri: Aaliyah Qandisa
Yılın Öğrenci Karakteri: Alannah Muirgheal
Yılın Topluluğu (sürü/koloni/örgüt/aile): -
Yılın Takımı: Grace Mobson
Yılın Karakter Adı: Ubaid Nasri
Yılın GM'si: Ören Bayan
http://www.hogwarts-rpg.com/t3791-de-leon-lejand
Beatrix Gia Proteus
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 7

Beatrix Gia Proteus
Ölü
Yılın Rol Oyuncusu: Aaliyah Qandisa
Yılın Kurgulu Karakteri: Aaliyah Qandisa
Yılın Çifti: Noah Voerman & Jimin Jung
Yılın Eğlenceli Karakteri: -
Yılın Yetişkin Karakteri: Ubaid Nasri
Yılın Öğrenci Karakteri: Alannah Muirgheal
Yılın Topluluğu (sürü/koloni/örgüt/aile): -
Yılın Takımı: Aaliyah Qandisa
Yılın Karakter Adı: Ubaid Nasri
http://www.hogwarts-rpg.com/t3654-beatrix-gia-proteus
Björn Sveinsson
Kehanet
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Björn Sveinsson
Kehanet
Yılın öğrencisi, Dimitri V. Raskolnikov
Yılın rol oyuncusu, Aaliyah Qandisa
Yılın topluluğu, Scuta
Yılın takımı, Grace Mobson
Yılın kurgulu karakteri, Valentin Daivol
Yılın karakter adı, Ubaid Nasri
Yılın çifti, Aaliyah Qandisa & Darence Elias (yüzük)
YILIN GMSİ, ASLA SEÇİM YAPMAYACAĞIM, HEPİNİZ.
Yılın en eğlenceli karakteri, Jaq Jokester (bitlemiş herkesi)
Yılın yetişkini, Aaliyah Qandisa

Ayrıca burada Aaliyah Qandisa için "Yılın Sabırlı Karakteri" ödülü istiyorum. Jüri özel ödülü olarak şeyapabiliriz. Björn'ü idare etmeye çalışırken ömründen on yıl feda etti.
https://www.hogwarts-rpg.com/t3075-bjorn-sveinsson-karakter-kart
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı
Yılın Rol Oyunu: Sırma Nakış
Yılın Rol Oyuncusu: Azrael Slater
Yılın Kurgulu Karakteri: Darence Elias
Yılın Çifti: Noah Voerman & Jimin Jung (Ay aşırı kararsız kaldım, ama destekliyorum ben sonuna kadar Noah mutlu olmalı :3
Yılın Eğlenceli Karakteri: Dimitri V. Raskolnikov
Yılın Yetişkin Karakteri: Violeta Lechkov
Yılın Topluluğu (sürü/koloni/örgüt/aile): Bellatores
Yılın Takımı: Valentin Daivol
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 122

Darence Elias
Konsey Başkanı
Yılın Rol Oyuncusu: Noah Voerman
Yılın Kurgulu Karakteri: Aaliyah Qandisa
Yılın Çifti: Marija & Uriel Constantinou
Yılın Eğlenceli Karakteri: Dimitri V. Raskolnikov
Yılın Yetişkin Karakteri: Valentin Diavol
Yılın Topluluğu (sürü/koloni/örgüt/aile): Scuta
Yılın Takımı: Aaliyah Qandisa
Yılın GM'si: Hecate

En son Darence Elias tarafından 17.08.17 12:31 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 104

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Yılın Rol Oyunu: Sometimes a Story Has No End
(Bu kadar adı gibi olan bir rol oyunu görmemiştim. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Sayfalarca sürdü ve asla bitmedi. Gelin ve damat öldü, yine bitmedi.)

Yılın Rol Oyuncusu: Noah Voerman
(Bu sitede Marie kadar rol oyunu yapan insan çok azdır. Ayrıca kurgu yelpazesi çok geniş. Bence yılın rol oyuncusu olmayı hak ediyor.)

Yılın Kurgulu Karakteri: Azrael Slater
(Açık konulmak gerekirse buraya Min Liu'yu da yazmak istedim zira karakterini çok beğeniyorum. Fakat kendisi uzun süredir ortada yoktu özel hayatıyla ilgili sebeplerden ötürü. Azrael Slater daha aktif bir karakterdi bu yüzden işi yıla dökeceksek Esra'nın da listede olmasını isterim.)

Yılın Çifti: Jollyn Maqe & Azrael Slater
(Bu konuda da Jimin ve Noah'a haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Onların da kurgusu çok iyi. Gönül isterdi ki iki çifti de yazmak. Fakat Esra ve İrem okuduğum en uzun soluklu ilişki kurgularından birini yazıyorlar. İki çiftin de kurguları çok iyi bu yüzden ben kim daha uzun süredir yazıyorsa oyumu ona vereyim dedim.)

Yılın Eğlenceli Karakteri: Jaq Jokester
(Canım Marie. Bu karakteri belli sebeplerden ötürü öldürmesi icap etse de şüphesiz yılın en eğlenceli karakteriydi. Dimitri de çok iyi bir karakter fakat ben onu eğlenceliden öte "Yılın Öğrencisi" kategorisinde görüyorum. Neden "eğlenceli" olarak seçildi onu da anlamış değilim. Kendisi gayet cool bir karakterimiz. Her neyse... Jokester'ların anısına Jaq Jokester! Ayrıca Björn'ü bir türlü şu kategoriye aldırtamadığım için çok canım sıkılıyor. Jaq'la beraber sitedeki en troll karakter Björn Sveinsson.)

Yılın Yetişkin Karakteri: Grace Mobson
(...ve Serra'nın tüm karakterleri. Serra'nın bu karakter üzerinde ne kadar düşündüğünü bir ben bir de Merlin bilir. Jazz sevdasından mıdır bilinmez, kendisi bu flapper ablamızı pek güzel yönetiyor.)

(Burada da Lavinia'ya haksızlık ettiğimi düşünüyorum. Fakat Lavinia tüm sitenin gönlünü çoktan kazandı bile. Oyumu birinci sınıf açma cesareti gösteren Onur'dan yana kullanayım ve onu böyle farklı şeylere daha da teşvik edeyim dedim.)

Yılın Topluluğu (sürü/koloni/örgüt/aile): Scuta
(Oyum Astrid Hall'a. Kendisi tüm yıl Scuta'yı tek başına ilerletmeye çalıştı. Bu sitede örgütlere en çok emek veren karakter Ezgi Kemal olduğuna göre en ilerlemiş örgüt de Scuta'dır.)

Yılın Takımı: Grace Mobson
(Serra zaten sitemizin takımcısı. Yaptığı her şey için ona teşekkür ederim.)

Yılın Karakter Adı: Sverre Vagnar Rosenkraft
(Barış'ın her karakteri birbirinden eşsizdir. Ne iyi etti de davetimi geri çevirmedi. Bazen hala rol oyununu bırakmadığına inanamıyorum. Nedense çok uzun süre kalmayacak diye düşünmüştüm ama şaka maka site açıldığından beri herif burada. Sverre'nin yeri kalbimde tüm karakterlerden daha ayrıdır. Upuzun bir geçmişimiz var bir kere. Toprağın bol olsun Sverre. Seni de sahibini de çok seviyorum.)

Yılın GMsi: Carmenta
(Normalde bu kategoride oy kullanmamın etik olmadığını düşünüyorum ama iş yılın enlerine gelince bir değişiklik yapmak istedim. Çisem bu sitenin ceremesini en çok çeken insanlardan biridir. Bir admin olarak siteye katkıları apayrıydı. Mükemmel bir ekip arkadaşıydı. Onu çok seviyorum ve birleşip Uğur'a karşı cephe almayı özlüyorum. Hecate'yi de çok severim ama Carmenta daha uzun süre adminlik yaptığı için oyum Carmenta'ya. Bir dahaki yıl Hecate'ye vereceğim. O da geldiği andan beri siteyi kalkındırmak için atak yapıyor.)
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant

Yılın Enleri Seçimi | 2016 - 2017
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Yılın Enleri Sonuçları | 2016 - 2017
» Ay'ın Enleri Seçimi | Şubat'17
» Ay'ın Enleri Seçimi | Ağustos'16
» Ay'ın Enleri Seçimi | Eylül'16
» Ay'ın Enleri Seçimi | Ekim'16