Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976
Hogwarts-RPG

Hogwarts-RPG - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

Ϟ Site içinde; forumlarda, başlıklarda ve özel mesaj yoluyla reklam yapmak kesinlikle yasaktır.Bu tür olaylarla karşılaşırsanız site yöneticilerinden birine bildiriniz.

Ϟ Burası bir Role Play Game sitesi ve eğlence bölümünde fazla zaman geçirilecek bir amacı yok.Bazı sitelerde sitenin amacından çok geyik-eğlence-forum oyunları bölümü işliyor. Eğer durum böyle olursa forum oyunlarına kısıtlama getirme yetkisi yöneticilere aittir.

Ϟ Teklif hakkı içeren konulara eklediğiniz paylaşımlar -eğer alıntıysa- "Alıntı" yazarak belirtiniz. Her konu başlığı açan veya post atan kişinin sorumluluğundadır.

Ϟ Sitemiz, 5651 sayılı yasaya göre hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Sitenin altında yer alan Haberleşme bölümünü kullanınız.

Ϟ Sitede rekabeti önlemek amacıyla mesaj sayıları profil, mesaj, index dahil hiçbir yerde gösterilmeyecektir.

Ϟ Forum hepimizindir. Yönetici ve üye ayrımı yapılmaksınız her rol oyuncusu HW-RPG ailesinin üye olduğu tarihten itibaren bir parçasıdır.

Ϟ Forum içinde aşağılayıcı, küfür , kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler ve siyasi konular hakkında yazı ve düşünce belirtmek yasaktır. Bu gibi mesajlar atanlar süresiz banlanacaktır.

Ϟ Site içi gereksiz yere üyelerle,veya adminlerle tartışma çıkarmayın.Hiç kimse kimseden üstün değildir ve kimsenin kimseye haklı veya haksız yere cephe alıp bunu site içinde vurgulaması gerekmez.

Ϟ Forumda sadece Türkçe konuşmaya dikkat ediniz.Yabancı kökenli kelimelerin öz haline bağlı kalmak dışında kesinlikle Türkçe kelimeleri farklı biçimlerde kullanmayınız.Türkçe bir foruma üyesiniz ve kendi dilimizi tam anlamıyla bütün başlıklarda özenle kullanmalıyız.Bu kural sadece Rp için geçerli değildir

Ϟ Site içerisinde yazılan tüm yazıların sorumluluğu üyeye aittir. Yazılan tüm yazıların saklama ve yayınlama hakkı HW-RPG'ye aittir.
ÜYELİĞİNİZİN ONAYLANMASI İÇİN
KARAKTER ADI ve SOYADI
ŞEKLİNDE KAYIT OLUNUZ!