Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş
 

 Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Vittorio
Astronomi
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Vittorio
Astronomi
Tamamdır, yeniliyorum kurgumu o halde Smile


Ad ve Soyadınız: Vittorio
Günlük Online Süreniz: 2-3 Saat.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Vittorio, 1433 yılında Hırvat kökenli bir ailenin tek oğlu olarak dünyaya Aren adıyla gelmişti. Henüz 6-7 yaşlarındayken, kendisi gibi büyücü olan bir eğitmen tarafından fark edildi ve devşirme olarak Osmanlı'nın himayesine girdi. Burada Aren'e Beyruz ismi verildi. Enderun'da diğer devşirmelerle birlikte eğitim görürken, kendisini seçen eğitmen Peyami Efendi, gizlice Behruz'a büyücülük dersleri verdi. 20 yaşında neredeyse sarayın baş şifacısı olabilecek kadar yetenekli olduğunda, II Mehmet de II. Mehmet Kostantiniyye Fethi'ni gerçekleştirmişti. Savaşta diğer şifacıların bilmediği tekniklerle -yani iksirlerle- yaralı askerleri tedavi eden Behruz, iyice göze girmeyi başarmıştı. Fakat savaşta esir düşen kadınlardan birine aşık olduğunda Behruz'un hayatı tamamen değişir; çünkü Mehpare ismi verilen bu genç kadın padişahın cariyesi olarak hareme girer.

Mehpare'yle aynı sarayda yaşayan Behruz yıllarca hislerini içinde tutar fakat bu durum giderek aklını yitirmesine neden olur; kendisinin alsında Fatih Sultan Mehmet olduğuna, Mehpare'nin de ona ait olduğuna inanmaya başlamıştır. Nitekim ortada başka bir Fatih varken ve tüm halk ona inanırken bu düşünceleri kimselere açamaz; fakat Fatih çıktığı bir seferde aniden ölünce artık Mehpare'ye gerçeği anlatabileceğini düşünür.  Şifacının söylediklerinden korkan Mehpare, kendisini şikayet eder, böylece Behruz'un zindana atılmasına neden olur. Behruz'un padişahı zehirlemiş olabileceği şüphesi bile akıllara gelir fakat taht kavgaları başladığı için çok da üstüne düşülmez, çünkü elle tutulabilir bir kanıt yoktur. Direkt olarak idamına karar verilir, Behruz zindandan dar ağacına götürülmeden hemen önce cübbesine sakladığı birkaç damla vampir kanını yudumlar. Böylece idamın ardından yeni bir yaşam şansı daha olacaktır.

Neden Bu Irk: Yeniden yaşama dönebilmesi için en pratik yol yanlarında vampir kanı bulundurmasıydı.
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz) Björn Sveinsson.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Irknıızı işliyorum.
Vampir Irkı Alımları - Sayfa 13 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Vampir Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
13 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Irk Seçimleri-