Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Site Bildirim Sistemi Kullanma

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Hogwarts Rpg
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master

Merhaba Ailemizin Değerli Üyeleri,

Site içerisinde profilinize yazılan ziyaretçi mesajlarını, bir foruma yazdığınız yoruma gelen cevapları, Rol Oyunu başlığına yazdığınız rplere gelen cevapları tek tek kontrol etmek yerine bildirim sistemi ile rahatça görebilirsiniz...

Bildirim sistemi sitemizin sol üst köşesinde yer alan "NOTİFİCATİONS" kısmıdır. phpbb2 sisteminde Türkçe'ye çevrilmediği için yazı dili İngilizcedir ama anlaşılmayacak bir noktası yoktur.


Bildirim Sistemini Aktif Etmek İçin!:
 


Bildirim ayarlarınızı Profiliniz kısmından da değiştirebilirsiniz. Ancak önerimiz bu kısıma dokunmamanızdır!

Tıkla:
 

Bildirimlerin örnek görünümü aşağıdaki gibidir. Bildirim geldiğinde sol üst köşedeki bar kısmında bildirim geldiğine dair uyarı gelecektir.

Tıkla:
 


Bildirilerinizi silmek için!
Tıkla:
 


© HOGWARTS RPG
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com
 
Site Bildirim Sistemi Kullanma
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Site Rehberi-