Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 #Jojo

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 49

Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
JOJO, Türk çocuk kanalı. 8 Şubat 2005 tarihinde Çukurova Holding bünyesinde Türkiye'de kurulan kanal, sadece Digitürk platformunda izlenebilmiştir. Diziler, animasyonlar, çizgifilmler ve çeşitli yarışmalar yayınlamıştır. 11 Haziran 2012 itibaren kanal yenilenmiş yeni içerik, jenerik ve logoyla yayına devam etmiş ancak 5 Nisan 2014'te yayın hayatına son vermiştir.

Şu an bu yazıyı yazmak için vikiye girince kapandığını görüp eh, çokda üzülmedim dediğim çizgi film kanalı, ama yine de bir ara hayatımda çok büyük yer etmiş çizgi filmleri yayınlamıştır.
Arka Bahçede Bilim, mesela fiziğe ve biolojiye ilk merakımı uyandıran programdı.
Totally Spies!, sonradan charlie nin melekleri filmlerini izlediğimde aynı tadı ve havayı aradığım için filmlerden zevk alamamandan suçlu seridir.
Hele Yu-gi-oh!'u hiç unutamam az para biriktirmedim kutu kutu kart almak için... Ailem tasolardan, beybladelerden kurtulduk derken bunlara çattık diyordu, ilkokulda kızlarla Winx'cilik oynamak yerine arka sıralarda erkekleri karanlık büyücüm ve mavi gözlü beyaz ejderlerimle ezdiğimi hatırlarım.
Anılmaya değer görülenler: Ben10, Batman: Brave and the Bold, Cedric, Baby Looney Tunes, Lyoko Kodu, Ninja Kaplumbağalar, Yeşil Fener: Animasyon Serisi
#Jojo REDQxC
overdosed on overthinking:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
Pankras D.C. Moreau
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 8

Pankras D.C. Moreau
Ölü
İnternetim yokken tek eğlencem olan kanaldır. Babamın altı aylık zulmü içerisinde yaşadığım en büyük güzelliktir. Yu-Gi-Oh! ile yatıp kalkmanın heyecanıdır.


That ain't what you want to hear,


But that's what I'll do... ッ
#Jojo 9Lkm18

Do you have problem ?:
 


So do I.:
 

So do I.:
 

So do I.:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Hardy Kingston
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Hardy Kingston
Ölü
Çok kısa bir dönem reklam amaçlı uyduya free olarak verilmişti. Sonra kaldırıldı sonra yine bu sefer sürekli gelip kapanmış mı yoksa yanlış mı duydum bilmiyorum. Ama o bedava dönemde işsizliğime deva olmuştu. Bir kere bizim tvlerde pokemonun kaldırılması sonrası pek sevgili düşünceli iktidarımızın ve rtükün çabalarıyla basit ve saçma hale gelmiş çizgifilmlerden farklı kaliteli şeyler bulabiliyordun. Baya oturup izlemiştim o dönem çıkanları. Sonra kapanınca bıraktım tabii. Fakirlique...
#Jojo LdD25Q

hell:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
#Jojo
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: HW Sözlük-