Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş
 

 Gelişmeler & Yenilikler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Malumunuz, +18 olmadığı (ve haliyle mantığa uygun olduğu) sürece RPlere pek karışmayan bir ekibiz. Yazın yavruların, çizdirin gitsin. Ancak bazı kurguların diğer üyeleri hazırlıksız yakalayıp rahatsız edebildiği bir gerçek, hele de üye yaş ortalamamız şu sıralar biraz düşükken. Bu yüzden sitemize yeni bir kural eklemiş bulunuyoruz;

Ϟ Aşırıya kaçmayan; ama yine de diğer üyeleri rahatsız edebilecek/etkileyebilecek düzeydeki Rol Oyunlarının başlığına +15 ibaresinin eklenmesi zorunludur.

Lütfen gereken hassasiyeti gösterelim. Bizim için normal veya okuması etkileyici Rol Oyunlarının, bir başkası için kabuslara bile sebep olabileceğini unutmayalım. Teşekkürler şimdiden!

Gelişmeler & Yenilikler - Sayfa 7 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Üstteki yeniliğe binaen yeni konu ikonu eklenmiştir;

Gelişmeler & Yenilikler - Sayfa 7 15-100Gelişmeler & Yenilikler - Sayfa 7 Unknown

Gelişmeler & Yenilikler - Sayfa 7 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Yapılan anket sonucunda herkesin ikinci döneme geçiş istemesi sebebiyle, sitemizin tarihi Şubat 1976 olarak güncellenmiştir. Şu an Şubat'ın başı, yarıyıl tatili olarak düşünebilirsiniz. Geçen dönem inaktif profesörlerin işten ihracı ve yerine yenilerinin alınması sonrasında ikinci dönem başlayacaktır.

Sihirli Günler!

Gelişmeler & Yenilikler - Sayfa 7 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Gelişmeler & Yenilikler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
7 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-