Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Secret Meeting

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Secret Meeting Tumblr_inline_o1os5jDxKn1rifr4k_500Secret Meeting Tumblr_mzw41kAyvY1rbe1d9o1_r3_250
Secret Meeting AnigifSecret Meeting Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör

Okulda yaşanan olaylardan sonra araya girmeleri Lavinia için hem iyi hem de kötüydü. İyiydi çünkü nereye isterse gidebiliyordu. Kötü yanı ise bazı arkadaşlarını özlüyordu. Normalde okuldan nefret ediyor olsa da  fark etmezdi.  Güneş ışıkları penceresinden  içeri dolarken açmıştı gözlerin genç cadı. Jaq ile sabaha kadar oturmuş yine her zamanki gibi magazin dergilerine ve alışverişe giderlerse eğer  neler alacaklarını konuşmuşlardı. Ona söz vermiş olmasına rağmen  bugün başka planları vardı. Yeşil saçlı kızı  rahatsız etmemek adına yavaşça yatağından kalktığında kol kasları yırtılırcasına gerindi.  Kendine gelmeye çalıştığında bir süre aynaya baktı. Makyaj yapıp yapmama konusunda  kararsız kalsa bile bunu düşünmeyi sonraya bıraktı. Ne de olsa okulda değillerdi ve  ciddi takılmasına gerek yoktu. Yavaş adımlarla banyoya ilerlediğinde bayan Jokester da kahvaltı hazırlamakla meşguldu.  Sanki annesini öpercesine yanaklarından öptüğünde ''Günaydın Bayan Jokester. Ben sanırım bugün size kahvaltı da katılamayacağım. Jaq sorarsa bir  işini halletmeye gitti dersiniz '' dedikten sonra yüzünü yıkayıp hızla odaya geri döndü. Hava sıcak olduğu için bir şort ve tişört giymek makul olabilirdi. Saçındaki pembe ve mavi boyaları gördüğünde çıkarmakla uğraşmamaya karar veren Lavinia iki yandan topladıktan sonra hızla aşağı indi.

En sonunda bütün işlerini hallettiğinde söz verdiği gibi Marcell'in yanına gitmek için asasını eline aldı. Tek yapması gereken gideceği yeri iyice düşünmekti. Bu işi sevmiyordu ancak bir yere gitmenin en kolay yolu bu idi ona göre. Hem okul sınırları içinde de değillerdi üstelik. Yani yasak olayı şimdilik geçerli değildi. Gözlerini kapatıp gideceği yeri düşündüğünde  kısa sre de olsa mide bulantısı yaşamıştı. Kısa bir yolculuğun ardından genç adamın odasına  geldiğinde onu tam da giyinirken yakalamıştı. Yarı çıplak bir halde durması Lavinia'ya hiç yardımcı olmasa da kendini tutmaya çalışacaktı elbette. Son yaşadıkları geceden beri Marcell'e söz vermişti ne de olsa. Ancak bu sözünden her an vazgeçebilirdi. Derin bir nefes aldıktan sonra muzip çocuklar gibi Basıldınnnnnn!!'' diye bağıran genç cadı sonrasında kıkırdamaya başlamıştı. Genç adam ise şaşkın şaşkın ona bakıyordu. Belli ki böyle bir girişi beklemiyordu.
Secret Meeting AnigifSecret Meeting Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 87

Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını


Salak saçma bir görüden uyandım. Belki de bir rüyaydı. Artık rüyalarım ile görüler birbirine karışmaya başladığı için düzgün bir şekilde uyanamıyordum bile. Yatağımda doğrulup ellerimle kapattım gözlerimi ve mutsuz mutsuz inledim. Aşağıdan bizim cazgır Lara, herkesi yemeğe çağırmak için sesini büyüyle yükseltmişti. "BAĞIRMA LAN!" diye bağırdım sabah kalkmamın verdiği boğuk sesimle. En nefret ettiğim şeyler listesinde kendini acındıranlar, Muggle'lar, bana karşı gelenler yanında bu da var. Uyandırılmak!

Kendimi tekrar yastığıma atarken ellerim gözlerimden çeneme doğru kaydı ve göz altlarımı aşağıya doğru çekti. Bir öcü gibi bir süre bekledim öyle. Sonra da kendimi uyanmaya zorladım. Cidden o bir rüya mıydı yoksa görü müydü? Defterime not almalı mıydım almamalı mıydım? Yatağımdan ayaklarımı sarkıttım. 2-3 sene önce yere değmediğini hatırlıyorum. Şimdi mükemmel ergenliğime girdiğim için boyum uzadı. Yüzümde sarı sarı sakallar çıkmaya başladı falan. Yüzümün köşelendiğini de söylemeliyim. En ucube anlarındayım hayatın. Duygusal karmaşamın yanında her sabah hazır olda bekleyen bir uvzumun olması da pek hoş değil. Şöyle 2 dakika bekledim boş boş ki arkadaş sakin olsun, insin, haddini bilsin. Vücudumun tamamen kendine geldiğine emin olunca sol elimle yüzümü ovuşturmaya başladım. Solak olduğumu söylemiş miydim?

Yaz tatilinin bilmemkaçıncı günüydü. Shawn ve Archie çalışacaklardı. Bu yüzden bu günü evde geçirmem gerekiyordu. Sıkılırsam çıkıp gidebilirdim evden aslında. Ayaklarımı sürüye sürüye çıktım odamdan ve 3. kattaki en yakın banyoya kaçtım. Sabah sabah kendimi rezil terli hissettiğim için duş aldım."See, I told her
The devil is a lie
Them other girls can't compete with mine
You do it so good, you fuck my mind"


Bu banyoyu sadece ben kullanıyorum. 2. katta bizim kızlar yatıyor. En üst katta da babamın odası ve benimki var. Bir de bomboş bir oda var. Misafir ağırlamak için o da. Babam ebeveyn banyosu var onu kullanıyor. Burdaki de sadece benim oluyor yani. Duştan çıkıp saçımı kuruladım bir havlu ile. Bir süre boy aynasında vücuduma baktıktan sonra aynı havluyu belime dolayıp çıktım banyodan.

Odama gelip giyeceklerimi seçtim. Hepsini yatağın üstüne fırlatıp iç çamaşırımı giymeye başladım. Tam iki bacağımı da boxerın içine geçirmiştim ki bir anda odada biri belirdi. Bildiğin içeri cisimlendi biri! Bir kız! Bir Lavinia! Geleceğini biliyordum da, bu saatte ve odamın içine geleceğini bilmiyordum! Ben ışık hızında boxerı çektim ve götümü sergilemekten kurtuldum! "NAPIYORSUN BE?!" diye bağırarak yatağın üstündeki pikeyi elime geçirip arkasına saklandım. "Dön arkanı giyiniyorum! Böyle mi girilir birinin odasına? YA ÇIPLAK OLSAYDIM?...." Biraz düşündüm de... LAN! "ZATEN ÇIPLAKTIM ANASINI SATAYIM! DÖN ARKANI DÖN DÖN!" Durduk yere atraksyon yaşıyoruz iyi mi? "İnsan bir haber verir. Geliyorum çıplak olma der."


 
Secret Meeting Tumblr-o7cfuu-O0q-A1tjr19yo2-500-tile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2214-your-master-marcel
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör


"ZATEN ÇIPLAKTIM ANASINI SATAYIM! DÖN ARKANI DÖN DÖN!" Yaşadıkları kısa süreli atraksyonun  sonucunda kahkahalara boğulan Lavinia  hızla arkasını döndüğünde genç adamın hala sövmekte olduğunu duyabiliyordu. Oysaki gelmeden önce bakmıştı ortamın ne durumda olduğuna. Yine de tutturamamıştı zamanı. Marcell 'in   kardeşlerine yakalanmamak adına genç adama doğru yürüdüğünde  işaret parmağını dudaklarına bastırdı. '' Marcell sus lütfen. Zaten gizlice geldim kardeşlerinin görmesini istemiyorum. Yoksa beni evden kovalayabilirler. Böyle pat diye geldiğim içinde özür dilerim.'' bunları söylediğinde bir yandan da genç adama kıyafetlerini uzatmakla meşguldu. Bu onu ilk çıplak görüşü değildi ne de olsa. Okul açıkken beraber yatmışlar ve   yakınlaşmışlardı bir kez daha. Bu sefer  bir şeyler olacak mı diye merak etse de  kendine hakim olmaya çalışıyordu.

Esasında Marcell onun için oldukça önemli biriydi ancak  okul zamanında onunla birlikte olmaktan kaçınıyordu.  Yani sadece  arkadaşları yanındayken.  Diğer zamanlarda ise şimdi olduğu gibi onunla yalnız kalmaya çalışıyordu.Sonunda etraf sakinleştiğinde yatağa oturan Lavinia derin bir nefes daha aldı. Aklı o kadar karışıktı ki nereden başlaması gerektiğini kestiremiyordu. Üstelik bayan jokester'a da jaq'e işlerini halletmesi gerektiğini söylemişti. Muhtemelen eve döndüğünde başına üşüşecekti lakin anlatmak istemiyordu. Bu olanları kendine saklamak her zaman en iyisiydi ona göre.

Saat tiktakları da onlara eşlik ettiğinde hala sessizce yatakta oturuyordu. Hayatında ilk defa bu kadar mutlu ve aynı zamanda heyecanlıydı. Bir yere gizlice girme fikri kötü olsa da umurunda değildi. Ne de olsa karşısındaki adam her şeyden haberdardı. Onunla yaşadığı her dakika paha biçilemezdi ancak kendi dürtülerine engel olmakta zorlanıyordu çoğu zaman. Arkadaş olarak uzak durmasa bile ona zaafı olduğunu bile bile uzak durmak en zoruydu. Yine de bir şekilde üstesinden gelmeye çalışıyordu.


 
Secret Meeting AnigifSecret Meeting Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 87

Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını


Kız kahkaha atarak döndü arkasını. Bir de sus diyor. Gizlice geldim kardeşlerin duymasın çıplak yakalamışım tecavüz etmeden bırakmam diyor. Bu kız beni delirtecek ya. "Yaklaşmasana kızım." dedim. Geri geri yürüdü bu bana doğru. Yataktan tişörtümü uzattı giymem için. Almadım. "İlk pantolu ver." dedim. Bacaklar ve boxerı saklamalıyım ilk. Tişört giyecem sonra dönecek falan saçma sapan. İlk pantalonu giymek lazım. Aldım pantalonu Lavinia uzatınca geçirdim götüme. Sonra da tişörtü giydim. Gene de giydince dön demedim. Dursun öyle saf saf. Oğlum namus diyoruz namus. Namus gidiyordu! Özelimi görüyordu ya! Ya düşseydim donumu çekecem diye. Tüm malafat açılsaydı. Lavinia mutlu olur muydu bundan? Olabilitesi var aslında. Lavinia bir garip yani.

"Tamam bitti dön." dedim sinirli sinirli. Kollarımı birbirine doladım ve baktım şöyle. "Sana ceza vermeliyim." dedikten sonra tek kaşımı kaldırdım. Kızın yüzüne daha yeni odaklanmıştım. "Bir dakika? Makyajını mı sildin sen?" Çok güzel olmuş lan. Neden öyle dolaşıyor ki? Yani tamam onun da bir çekiciliği var ama doğallığı cidden hoş. Yüz hatları falan ortaya çıkmış. Baya beğendim. Gözlerimi devirerek "Güzelmiş bu halin de." dedim. Kızıp ceza vermek istedikten sonra böyle bir iltifat etmek zor gelmişti. Lavinia'ya karşı mesafeli davranma sözü vermiştim kendime. Ciddi ciddi daha fazla öpüşmek, bu konu hakkında konuşmak falan yoktu. Kurallarımda katıydım. Sadece ailesi olmadığı için bir kaç gün bize gelip kalabileceğini söylemiştim. Hatta kalmasa da takılırdık işte. Kalmaya geliyorsa gizli gelmesini söylemiştim. Bizimkiler eve kız attığımı bilmemeliydi. Zaten ev kız doluydu ama "Marcel'e özel olarak gelmiş bir kız" çok farklı bir boyuttu. Neler düşüneceklerini tahmin edebilirsiniz.

Aşağıdan Lara'nın sesi tekrar gelince düşüncelerimden sıyrıldım. "Biz daha kahvaltı etmedik ya. İnmem gerekiyor. Eğer açsan bir şeyler getireyim ister misin? Sen de... Şey, odamda takılabilirsin." dedim Lavinia'ya. Eğer aşağı inmezsem biri gelip odamın kapısında bitebilirdi. Sonra odama falan girmeye kalkarsa Lavinia'yı görebilir iyice rezillik çıkabilirdi. İnecektim inmesine de, Lavinia'yı odamda bir sürü özel eşya ile baş başa bırakmak mantıklı bir davranış mıydı? Yani... Tüm dağınıklık ve pasaklılık bir yana. Kayganlaştırıcılar, kullanmadığım prezervatifler, boxerlarım ve etraftaki tuvalet kağıtlarını düşünürsek... Odam tam bir ergen odası. O tür özel eşyaları dolapların en karanlık yerlerine sakladığımı düşünüp Lavinia'nın bulamamasını umdum. Sanırım onu odamda yalnız bırakacaktım. "10 dakikaya dönerim." dedikten sonra kapıya gittim. Son bir kez daha kontrol etmek için bakındm etrafıma. Fazla karıştırmamasını tembihlemek istiyordum ama ters teper ve karıştırır diye bir şey söylemedim.
 
Secret Meeting Tumblr-o7cfuu-O0q-A1tjr19yo2-500-tile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2214-your-master-marcel
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör


Genç adamın makyajsız halini fark etmesi üzerine  gülümsemesi daha da büyüyen lavinia kalktığı yatağa oturdu tekrar.  Duvar dibinde olduğu için sırtını yaslaması da kolay olmuştu onun için. Jaq'ten gizli buraya gelme fikri canını sıksa da  en iyi yol bu idi. Yoksa kırk saat soru yağmuruna tutulabilirdi. En sonunda  genç adama cevap vermek adına dudaklarını aralayan lavinia ''Teşekkür ederim Marcell. Okul dönemi sona erdiği için böyle gelmeyi tercih ettim. Hem zaten dışarıda herkes beni bu halimle tanıyor. Okulda daha farklı. Orada biraz daha ciddiyet gerekli. Ancak okulda olmadığımıza göre makyaja da gerek yok değil mi?'' dedikten sonra etrafına bakındı. Odası  öyle güzeldi ki  daha önce bu kadar gösterişli bir yer görmemişti.

Kendi odasına kıyasla oldukça şık döşenmişti. Mobilyalar yatak ile uyumlu bir şekilde döşenmişti. Eski evlerini hatırladığında yüzü biraz olsun  düşse de yine de memnundu geçirdiği çocukluktan. Anne ve babası tekrar aklına geldiğinde azıcıkta olsa gözleri dolan genç cadı silkinip kendine gelmeye çalıştı. Sessizlik giderek artarken  bir kez daha  bakındı. ''Ah lavinia sakin olmaya çalış

Kısa süre sonra  genç adamın sesi tekrar  duyulduğunda  ablasının çağırdığını söylemişti. "Biz daha kahvaltı etmedik ya. İnmem gerekiyor. Eğer açsan bir şeyler getireyim ister misin? Sen de... Şey, odamda takılabilirsin." Odası biraz dağınık olsa da burada  takılma fikri oldukça iyi bir fikirdi. '' Teşekkür ederim Marcell. Sen in ben burada takılırım hem zaten yoruldum biraz. '' Bunları dedikten sonra  Marcell'in aşağı inişini izledikten sonra asasını eline aldı. Biraz süpriz yapıp  odasını toplayabilirdi .Kısa süre sonra ''Aklapakla'' diye seslendiğinde bütün eşyalar oldukları yerlere birer birer girmeye başlamıştı. Yerdeki eşyalar ise sırayla  yerlerini bulmuştu.  En sonunda işi bittiğinde yatağa yatan Lavinia burnuna dolan koku ile kendinden geçmişti. O kadar güzel kokuyordu ki bir ömür boyu burada kalabilirdi. Yine de kardeşlere görünmemek en iyisiydi.
 
Secret Meeting AnigifSecret Meeting Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 87

Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını


Aşağı inerken odamda bulunabilecek her türlü dandik şeyi aklımdan geçirdim. Yukarı çıktığımda Lavinia'yı elinde bir dildo ile bana soru sorarken bulabilirdim yani. Evet, dildom var. Hemen kötü düşünmeyin lan! Yani, tabi ki kötü düşüneceksiniz ama cidden düşündüğünüz gibi değil. 2 sene önce, doğum günümde Nico almıştı. Piç işte. Üstüne de "Götüne sokarsın." diye not yazmıştı. Sokmadım merak etmeyin. Bakirim. Neden merak ediyorsanız artık... Nereden geldik bu konuya biz?

Aşağı indiğimde güzel bir kahvaltı ile karşılaştım. Herkes gelmiş bir ben kalmışım. Valéria masada uyukluyor falan... Fazla muhattap olmamaya çalıştım bunlarla. Aslında Valéria'ya söyleyebilirdim de herkesin ortasında olmaz. Artık Valéria ile aramızdan su sızmıyor lan. İkimiz de herşeyimizi birbirimize anlatıyoruz. O göl olayı iyi oldu. Yemeği ışık hızında yemeğe çalışırken boğulma tehlikesi geçirdim ilk olarak. Lara "Kaçıran yok be ayı mısın, yavaş ye." diye azarladı beni. "Sönö nö yö!" şeklinde karşılık verdim. Sonra yemek bitince ağzım doluyken "Öllörönözö söğlök. Öföyöt ölsön." dedim bol bol tükürük saçarak. Kızların yüzleri iğrenir bir ifade alınca pis pis gülümseyip kalktım masadan. Masadaki iki kutu meyve suyunu kucaklayınca neredeyse hepsi "Yuh ama artık Marcel." yaptılar. "Sözö nö közöm? Öçöcöm bönlörö." dedim karşılık olarak. Babam da ben iki tane bardak alırken "Oğlum büyüme çağında tabi ki içecek." diye övündü. Herifin övündüğü şeye bak... "Tamam da neden iki tane bardak alıyorsun?" diye miyavladı Lara. Ağzımdakileri zorla yutup "Birbirine mi karıştırayım? Ben senin gibi pis boğaz değilim." dediğimde kızın yüzündeki ifade herhalde beni en çok eğlendiren ifadeydi. İki şişe meyvesuyu ve iki bardakla tekrar yukarı koştum. 2. kattan 3'e geçerken hafiften yuvarlanma tehlikesi geçirsem de yukarı sağ salim ulaşmayı başardım.

Koşturduğum için nefesimi düzenlemeye çalıştım ilk. Sonra kolumla odamın kapısını açtım ve belimle ittirdim. İçeri girdiğim anda şaşkınlıktan bir şey diyemedim. Bizim kız odayı toplamış iyi mi? Şöyle etrafıma bakınıp odanın daha önce hiç görmediğim kısımlarını görünce bir garip oldum. Odamı dağınık seviyorum sanırım. Ayağımla kapıyı arkamdan kapattıktan sonra ilerleyip çalışma masamın üstüne koydum bardaklarla içecekleri. Sonra da odanın içinde Lavinia'yı aradım gözlerimle. Yatağıma yatmış olarak bulunca da bir rahatsız oldum. İçimden bir ses yanına yatmamı söylese de dediğim gibi, yakınlaşmayacağım. O yatakhanedeki gece sondu. "Şey... Naber?" dedim kendimi zorlayarak. Sonra da dönüp meyvesuyu koymaya başladım bardaklara. "Jaq'larda iyi geçiyor mu günlerin?"
 
Secret Meeting Tumblr-o7cfuu-O0q-A1tjr19yo2-500-tile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2214-your-master-marcel
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör


Marcell kısa süre sonra elinde bardak ve meyve suyuyla geldiğinde kendini yataktan kalkmamak için zorlasa da genç adama söz verdiği için kalkmıştı genç cadı. Odasını topladığı için şaşkınlıkla afallasa da onun ani tepkilerini seviyordu. ''Odanı topladım ama özel şeylerine bakmadım merak etme. Sadece kıyafetlerini topladım. Bu arada ablalarına yakalanma riskini göze aldığın içinde teşekkür ederim.'' Bunları söylediğinde meyve suyunu içmek için ayağa kalktı ve çalışma masasının yanına gidip bardaktan koca bir yudum aldı. Kendini zorlaması hoşuna gitmese de dayanmak zorundaydı. O yaşadıkları son olaydan sonra birbirlerine kurallar koymuşlardı ne de olsa.

En sonunda bütün bardağı bitirdiğinde derin bir nefes alıp tekrar arkasını döndü. Şuan öyle zor durumdaydı ki geldiği zamanın bile tadını çıkaramıyordu. Kısa süre sonra genç adam Jaq'i sorduğunda ''ehm.. şey aslında iyi sayılır yani bazı şeyleri çok yanlış anlıyor ama yine de seviyorum onu. Hem zaten kardeşim gibi ve yazlarımı hep onlarda geçiriyorum. İkinizde bana annem ile babam öldüğünde çok yardımcı oldunuz. Hakkınızı ödeyemem '' diyen Lavinia derin bir nefes aldı. Herhalde ''Ah şuan öyle tatlısın ki dudaklarına yapışmamak için kendimi zor tutuyorum diyecek hali yoktu.

Konuşmamak adına etrafını incelemeye koyuldu. Eğer daha fazla konuşursa her şeyi berbat etmekten korkuyordu. Hem buraya eğlenmek için gelmişti değil mi? Gerçi müzik setini açma fikri ona göre yanlıştı ve şuan sadece yerin dibine girmek istiyordu. Daha önce hiç bu kadar zorlandığını hatırlamıyordu. Sevgi denilen şey hem iyi hem de zorlayıcıydı ama üstesinden gelebilirdi. En azından öyle düşünüyordu. Bir senelik yakın arkadaşlıkları boyunca oldukça iyi geçinmişlerdi. Onu bozmaya niyeti yoktu

Secret Meeting AnigifSecret Meeting Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 87

Auguste Marcel Barthélemy
Sihir Basın & Yayını


Lavinia sanki beynimi okumuş gibi özel eşyalarıma bakmadığımı söyleyince rahat bir nefes aldım. Diğer cümlesine de "Ablalarım ne be? Bi Lara benden büyük, ona da abla demiyorum." diye atarlandım. Valéria'dan 1-2 dakika önce doğdum ve Zoé zaten benden bi yaş küçük. Lara'dan da akıl yaşı olarak büyüğüm bence. Meyve suyunu almak için yatağımdan kalktı Lavinia. Ben de doldurduğum bardağı ona uzattım rahatça alabilsin diye. Kız bardağı alıp kafasına dikince de mal gibi kaldım. Lara'nın neden bana ayı dediğini şimdi anladım. "Az... Yavaş içeydin." dedim çekingen bir tavırla ama Lavinia umursamadan etrafa bakınmaya başladı.

Jaq'ın bazı şeyleri yanlış anladığını söyledi. Gözlerimi devirip "Biliyorum biliyorum..." dedim. Lavinia'yı hastane kanadına götürdüğümde bana tecavüzcü dediğini unutacak değilim. Jaq'ı sevmiyorum ama Lavinia onu seviyor. Bu yüzden saygı duymak zorundayım. Bence o da bana duymalı ama neyse. "Ödemene gerek de yok." dedikten sonra ben de bardağımı yudumladım.

Tamam şimdi kızı aldım eve ama ne yapacağız? Benim aklıma bir şeyler geliyor ama... Yapmayacağım dedim, yapmam. Sözünün eri bir insan olmalıyım. Hiç olmadı çok sıkılırsak çıkarız camdan süpürgelerle biraz dışarıda takılıp geri geliriz. Lavinia iyi bir süpürge kullanıcısı onca senedir aynı Quidditch takımındayız ve kaptanı yani. Şimdiii... Etrafıma bakındım. Müzikçalar şöyle sol tarafımda falan olmalıydı ama etraf toplanınca emin olamadım. "Neyi nereye koyduğumu bulamayacağım şimdi." diye fısıldayarak olması gereken yere doğru ilerledim. "Çok tetikte olmana gerek yok ya. En üst kattayız, bizim kızlar alt katta takılıyor. Babam da birazdan dışarı çıkar kimseye kolay kolay yakalanmayız." diye anlatırken müzikçaları aradım ve sonunda buldum. Cebimden asamı çıkarıp gereken büyüyü uyguladıktan sonra yeni çıkan şarkılardan bir şey çalmaya başladı. Pek bildiğim bir şey değildi. Sihirli müzik aletleri böyle kafa karıştırıcıydı işte. "Odama çok önemli bir şey olmadıkça gelmezler hem de."


 
Secret Meeting Tumblr-o7cfuu-O0q-A1tjr19yo2-500-tile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2214-your-master-marcel
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör

"Çok tetikte olmana gerek yok ya. En üst kattayız, bizim kızlar alt katta takılıyor. Babam da birazdan dışarı çıkar kimseye kolay kolay yakalanmayız." Marcell bunları söylediğinde biraz daha rahatlamıştı Lavinia ancak hala on öpüp öpmemek konusunda tereddütleri vardı. Ne de olsa sözünün eri bir insandı genç cadı ve karşısındakinin kurallarına göre oynamayı seviyordu. ''Ah bak buna sevindim işte. Yoksa suçluluk duygusundan bayılabilirdim'' Bunları demişti demesine ama  tam da böyle düşündüğü sırada  müzik çalarda dönmeye başlayan şarkı ortamı bir anda soft yapmış ve içinden çıkılmayacak bir hale sürüklenmişlerdi. Meyve suyunun bittiğine lanetler savuran genç kadın ''Hiç yardımcı olmuyorsun Marcell'' diye düşündü içinden. Böyle düşünmekte bir nevi haklıydı çünkü o kadar çok gerilmişti ki artık titremeye başlamıştı.

Come with me
Don't you worry
I'm gonna make you crazy
I'll give you the time of your life

I'm gonna take you places
You've never been before and
You'll be so happy that you came

Şarkı çalmaya devam ettiğinde genç adamın elleri bu sefer belini kavramış ve daha da yakınlaşmışlardı. Bu yakınlaşma hoş yerlere gitmeyecek olsa da içinde bulunduğu durumdan oldukça memnundu. Dans etmeye başladıklarında ise olaylar daha da içinden çıkılmaz bir hal almıştı. Acaba onu öpse... Terslermiydi yoksa odamı isterdi bilmiyordu. Öğrenmenin tek yolu startı vermekti ona göre. Bu sefer nefesleri duyulur hale geldiğinde tereddütle genç adama baktı ve dudaklarına minik bir öpücük kondurdu. Aslına bakılırsa hayatının bu dönemlerinde oldukça memnundu. Yine de tereddütleri de yok değildi. Özür dileyen bir tavırla genç adama baktığında kendini suçlu bir kız çocuğu gibi hissetmişti.
Secret Meeting AnigifSecret Meeting Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Secret Meeting
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: İngiltere :: Barthélemy Malikanesi-