Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 An Old Friend

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Syrinx Eritheia Sarrazin
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Ölü
An Old Friend 1NRzdDAn Old Friend LQj931
Syrinx Eritheia xx Vincent
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Syrinx Eritheia Sarrazin
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

avatar
Ölü


Şifacı olduğundan beri kendini hiç bu kadar  yorgun hissetmemişti Syrinx. Hastaları ve daha bir çok şey  ile ilgilenmek zorunda olduğundan eve bile doğru düzgün gidemez olmuştu. Neyse ki burada da yatacak bir yer yaptırmıştı kendine. Küçük bir esnemenin ardından ilaç dolabına baktığında biraz alışveriş yapması gerektiğini fark eden genç cadı''Hadi bakalım yola koyulma vakti '' dedikten sonra cübbesini giydi ve asasını da aldıktan sonra hastane çıkışına doğru yürümeye koyuldu. Meslektaşları ona selam verirken yorgun bedenine rağmen '' Merhaba nasılsınız '' ya da ''İyi akşamlar '' demekle yetiniyordu. Hızlı adımlarla yürümeye devam ettiğinde kendine gelmek adına  biraz daha dinç durmaya çalıştı. En doğrusu uyumaktı ancak onun için pek te  zaman yoktu.  Nihayet çıktığında gideceği yeri düşünerek asasını salladı. Böle yolculuk etmk biraz sancılı olsa da oyalanmadan  en kısa sürede gidebilirdi. Hem gitmişken yeni açıldığını duyduğu Ejderha hanına da girebilirdi.

Kısa süre sonra nihayet Diagon yoluna vardığında derin bir  nefes aldı ve nereden başlayacağını düşünmeye koyuldu. İlk önce pansuman için eşyalar almalıydı. Sonrasında bir kaç iksir ve büyü için gerekli malzemeleri alabilirdi. Bir o dükkana bir bu dükkana girdikten sonra hızlı bir şekilde işlerini halletmişti genç cadı. Şimdi ise iyice dinlenmesi gerekiyordu ve  bunun için en iyi yer ejderha dükkanı gibi görünüyordu. Sahibinin kim olduğunu bilmese de elbette gidince öğrenecekti. Etrafa göz gezdirerek  hanın nerede olduğunu bulmaya çalıştığında  tam da pes etmek üzereyken sallanmakta olan tabelayı farketti. Kapıyı ittirip içeri girdiğinde bu kadar kalabalık olacağını beklemiyordu açıkcası. Yeni açılan bir yere göre oldukça  meşhur olmalıydı. Kısa süre sonra bara  gitmek için yürümeye başladığında gördüğü manzara karşısında olduğu yerde donakalmıştı.  Bu olamazdı değil mi yani onu görmeyeli  neredeyse on seneden fazla olmuştu ve ondan haber alamamıştı. Gördüklerinin  rüya olup olmadığını anlamak adına gözlerini kırpıştıran genç cadı sonunda kendine geldiğinde yavaş adımlarla genç adama doğru yürüdü. Ağzından sadece ''Vincent'' çıkmıştı. O kadar heyecanlıydı ki konuşamıyordu bile. Etrafta dolanan yılanlar bile umurunda değildi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
An Old Friend
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Ejderha Hanı-