Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş
 

 Simurg Basın Ağı | Bilgi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Simurg Basın Ağı | Bilgi Pn2pEv

GENEL BİLGİLER

Sigmurg Basın Ağı, her şey çok monoton giderken değişilik arayışına giren Edmund Tailer tarafından 1969 yılında özgürlüğü ve gizemi bünyesinden barından bir butik basın olarak ortaya çıkmıştır. Büyücedünya'nın içerisindeki tüm büyük basın kuruluşlarında tepeden inme bir anlayış ve baskının hakim olduğunu düşünen E.T. Ellinior, kendisini tüm baskılardan ve tepeden inme görevlerden kurtararak ailesinden kendisine kalan hatrı sayılır miras ile kendisine ait olan basın ağını kurmuştur.

Şimdilik sadece tek bir kişinin kaleminden dökülen basın ağının bilgi kaynağını okuyucular ve çeşitli ükelerden gezginlerden gelen bilgiler oluşturmaktadır. İlk çıktığı hafta sadece 15 okuyucu kitlesine hitap eden Simurg, bakanlık savaşının ardından üyük artış göstererek tarihinin en büyük tirajını 1970 yılının şubat ayında yapmış ve İngiltere'de tam 100.000 okuyucuya ulaşmıştır.

Günümüzde ise bu kadar tarihi trajını koruyamayan Simurg basın ağı yinede hatırı sayılır bir kitleye hitap etmektedir. Ayrıca E.T. 'nin yazılı basın dışında radyo yayınlarına başlaması ile özellikle genç neslin takip ettiği bir üne kavuşmuştur.


AMAÇ

Büyücedünya’nın kalbinden çıkan tüm olayları en özgür kalem ile kitlelere ulaştırmak ve söylenmesi gerekenleri radyo aracılığı ile korkusuz bir şekilde söylemektir.


HEDEF

Büyücedünya’nın her kesiminde saygın bir konuma ulaşmak ve kitleleri yönlendirmek Simurg Basın Ağı'nın hedefidir.

Simurg Basın Ağı | Bilgi L3PLZB

SLOGANLAR

- Büyücedünya'nın Kalbi Burada Atıyor!
- En İyi Haber, En Çok İnanılan Haberdir!
- Vızıltılar Bilgi Kaynağımızdır!
- Vızıltılar Her Yerde!


- POSTA GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ! -

Edmund Tailer Ellinor
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Simurg Basın Ağı | Bilgi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Sımurg-