Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş
 

 Simurg Basın Ağı | VIZILTI FM Manifestosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Simurg Basın Ağı | VIZILTI FM Manifestosu Pn2pEv

MANİFESTO

Radyo bir iletişim aracıdır.
Radyo kamuoyunun gözü, kulağıdır.
Radyo büyücedünyanın kalbidir.
Radyo eğlencedir, aşktır, sevgiliye bir mesajtır.
Radyo serbest bir kürsüdür.
Radyo bir sığınacak bir limandır.
Radyo kısacası HER ŞEYDİR!


Simurg Basın Ağı içerisinde Bay E.T'in yönettiği ve büyücedünyanın kalbinin attığı bir başka alt kuruluşta VIZILTI FM'dir. Uzun yıllar çok seyrek bir yayın yapan bu radyo frekansı, müdavimi olan dinleyicilere özel bir şifre yoluyla ulaşmış ve kısıtlı bir topluluğun her zaman sığınacak bir limanı olmuştur. Bakanlık Savaşı süresince VIZILTI FM yayınlarını zorunlu olarka durdurmuş ve Simurg Basın Ağı kendisini bir süre geriye çekmiştir. Ancak düzelen dünyamızın ardırdan resmi olarak Simurg Basın Ağı Uluslarlarası Büyücülük Medya Ağı'na dahil olmuş ve yeniden var olduğunu göstermeye başlamıştır.

İşte tüm bunlar sonucunda işte burada sihirli bir radyo frekansında bulunuyorsunuz. Artık tüm büyücedünyaya açık bir frekansımız ve her kesimden mesaj, düşünce, haykırış ve sese frekansımız sonuna kadar hizmet etmeye hazırdır. O halde Vızıltı FM görünen ve görünmeyen tüm konularda kulaklarınıza biraz vızıltıyacaktır.


HAZIR OLUN VE ARKANIZA YASLANIN!
KÜNYE VE FREKANSIMIZ
 

Yapımcı & Sunucu: E.T. Ellinor
Program: Vızıltılar Her Yerde!
Frekans: 28.06 (Accio Vızıltı)TARAFSIZLIK ve BAĞIMSIZLIK

Simurg Basın Ağı içerisinde yer alan VIZILTI FM her zaman tarafsız ve bağımsız bir çizgide olacaktır.Simurg Basın Ağı | VIZILTI FM Manifestosu L3PLZB

SLOGANLAR

- Hiçbir Şey Vızıltıları Durduramaz!

- KURUMSAL POSTA ADRESİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ! -Edmund Tailer Ellinor
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Simurg Basın Ağı | VIZILTI FM Manifestosu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Sımurg-