Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü

Tam da üzerine bastınız konunuz sevgili profesör. Bir başka dinleycimizde  Bayan Qandisa, sizi kırmak istemeden arkadaşça bir tavsiye vermek istiyorum. Mor ve mavi far yerine ten renginize uyan koyu yeşil ve kahverengi tonlarını kullanırsanız makyajınız daha güzel gözükecektir. diye bir soru yöneltmiş size. (KAHKAHA) Sanırım basına yansıyan düğün gibi organizsazyonlarda yaptığınız makyajlar şu an size eri dönüyorlar. Bu yorumuda dinleyicimiz W. yönetlmiş size.

Sevgiliz Vızıltı FM sakinleri şu an bayan Aaliyah'ta çok ciddi makyaj bende göremiyorum. Hoş zaten hanımefendi çok güzel bir yüz hattına sahip olduğu için makyaj ile kendisini değiştirmesine gerek yok. Bu saatte böyle sorular... Demek ki büyücedünya sakinleri uzun süredir sizinle bu konuyu konuşmak istiyorlar. Ne dersiniz?

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 104

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

*Kahkaha Bayan W. sayenizde çok yakışıklı bir beyefendiden iltifat aldım. Son katıldığım düğünde yaşadığım küçük fiyaskoyu da göz önünde bulunduracak olursak sanırım Bayan W. gibi kadınların önerilerine kulak asmam hepimiz için daha hayırlı olacak. *Kahkaha Çok teşekkür ederim.
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

İtiraf etmeliyim ki şu ana kadar en mütevazi konuğum sizsiniz. İki yıl önce İsveç büyücedünyasından bir bayanı konuk aldığımda yorumlardan biri keşke hep kırmızı renk giyse idi. İşin sonu yayını bitirmek zorunda kaldım! Kadın resmen ilginç bir kişilikti...

Bu arada bende nazik iltifatınız için teşekkür ederim. Aslında biraz size ben soru yöneltmek istiyordum ancak şu an okuduğum soru tam da üzerinde durmak istediğim istikamette bulunuyor. Dinleyicimiz Romeo size Sevgili profesör, sizin için aşk nedir? diye sorusunu yönetlmiş. Bende buna ek olarak bir soru sormak istiyorum. Aşık olduğunuzda nasıl hissedersiniz, bunu dışarıya yansıtır mısınız veya farklı bir kişiliğe mi bürünürsünüz?
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

*Kahkaha Ah, bir Juliet olmadığım kesin! Benden olsa olsa Cordelia falan olur. Aşk benim için sonsuza dek tatmin edilemeyecek bir tutkunun ve tatlı bir mutsuzluğun kaynağıdır. Yine de aşık olsam bunu yansıtırdım herhalde diye düşünüyorum... Yani öyle olurdu sanırım. Bilemedim. *Kahkaha Sıradaki soruyu alabilir miyim ben?
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Yapmayın profesör şurada biz bize sohbet ediyoruz. İki arkadaşın çatlak kazanda birer bardak bira yudumlarken havadan sudan konuşması gibi. Böyle kaçamak bir cevabı kabul etmek istemiyrum. Eminim ki Vızıltıları merak eden dinleyicilerimizde bu konuda benimle aynı görüştediler.

Öğrencilerinize açık yönünüzü vermemenizi anlıyorum. Bu aralar hoşladığınız kimse yok mu yani? cevaplarınızdan bunu mu anlamalıyım? Yoksa yüzünde hafif bir kırmızılaşma mı oluştu?
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

"Şu sıralar" yok fakat beni mum ışığında bir yemeğe çıkarmak isterseniz hayır demem Bay Ellinor. *Kahkaha
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

(KAHKAHA) Verdiğiniz cevap bu konuyu geçiştirmek üzere dahice verilen bir cevap mı yoksa bir genç adamın duygularıyla mı oynuyorsunuz bayan Aaliyah! Yoksa sizin gibi hoş bir bayanla yemeğe kim çıkmak istemek özellikle romantik bir atmosferde?

Yoksa beni kullanarak bir mesaj mı gönderiyorsunuz?

En son Edmund Tailer Ellinor tarafından 04.04.17 0:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Ne zaman evleneceğimi soran öğrencilerim artık rahat edebilirler. Bay Ellinor ile yemeğe gidiyorum çocuklar, detayları size sonra anlatırım. *Kahkaha Yanıtlarınıza dikkat edin Bay Ellinor hayranınız olan birçok bayan öğrencim var.
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Birileride beni konuk alırsa, söz aşk hayatımı ve aşka bakışımı detaylı bir biçimde sevenlerimle paylaşabilirim (Kahkaha). Sanırım güzel bir bayan tarafından yemeğe davet ediliyorum. Bu gece benden daha şanslı bir erkek tanımıyorum o halde bayan Aaliyah!

Az önceki cevabınız sanırım sevgili Vızıltı FM sakinleri içinde çok tatmin edici olmamış. Dinleyicimiz GençPorsuk takma ismi ile Neden yanakları kızardı acaba? Bence bu yasak aşk. Yazık ama onlarında sevmeye hakkı var. diye size tatlı bir yorumda bulunmuş. Sanırım bu tatlı porsuk bir öğrenci olsa gerek. Zira takma ismi çok adrese teslim gibi (KAHKHA) Birkaç Vızıltı sakinimiz ismini vermek istemeyen dinleyici. takma adıyla size Bayan Qandisa'nın şifalı bitkiler götürme bahanesiyle sık sık Hastane Kanadı'na uğradığını görüyorum ve genellikle bu ziyaretler Hogwarts Şifacısı Raphael Mark'la ettiği tatlı sohbetlere dönüşüyor. Artık bilemiyorum, neden kızarıyordur o yanaklar.. Gizliliğin sebebi yaş farkı mı yoksa? diyerek hakkınızda iddilarda bulunmuş.

Sanırım bu gece Hogwarts vızıltılar eşliğinde yataklarında siz ne dersiniz? Bu arada yorumlarda ve bizim yorumlarımızda ismi geçen tüm bireyler yayınımızda cevap verme hakkını kullanabilirler. Sanırım aşk konusu siz kapatmak istedikçe merakları cezbeden bir konu gibi duruyor profesör. (KAHKAHA) hadi bize biraz bu konularda VIZILDAYIN, kamuoyunun merakını giderelim!
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
br>

İlk olarak söz konusu Bay Mark ile aramda sadece üç yaş olduğunu belirtmek isterim. İsmini vermek istemeyen izleyici yaşıma bir gönderme mi yapıyor acaba? *Kahkaha Gerçekten de çok kırıldım! Hogwarts'da işlerin nasıl gittiğini sormuştunuz öyle değil mi? Kimin odasına adımınızı atsanız ertesi gün hakkınızdaki rivayetlere kulak misafiri oluyorsunuz. Bay Mark çok nazik bir büyücü. Sanıyorum ki bu sorunun yöneltilme sebebi kendisinin öğrencilerin ilgisini çeken bir beyefendi olması. İçiniz rahat olsun çocuklar. Eşimden sonra bir ilişkim olmadı. Kendisi basın tarafından tanınan bir simaydı ve aramızdaki yaş farkı zamanında küçük bir sansasyon yaratmıştı. Hakkımda yazılan birkaç kötü haber hatırlıyorum. Bu nedenle öğrencilerin yasak aşk veya yaş farkı gibi sorularla gelmelerini anlayışla karşılıyorum.
<

VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» VIZILTI FM | Bay Ubaid İle Serbest Çağrışım
» VIZILTI FM | Bayan Maqe İle Yeni Başlangıçlar
» Vızıltı Gazetesi | Eylül 1971
» Simurg Basın Ağı | VIZILTI FM Manifestosu
» VIZILTI FM | İstek ve Mesaj Hattı