Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü

Genççler profesörü kızdıracak sorular sormayın lütfen! Açıklamanız için teşekkür ederim bayan Aaliyah! Aşk konusundan daha çok sanırım güzel bir bayanın yanlış anlaşılmalarına maruz kalıyorsunuz.

O halde sizin deyişlerinizden yola çıkarsak, Hogwarts iyi yönetilmiyor yorumları bir nebze haklılık kazanıyor. Zira herkesin ağzı torba değil ki sayın müdür Darence herkesin torbalarını mühürlesin! Ancak bu konuda sanırım bir kaç ek kural çıkartılabilir? Bilmiyorum Hogwarts bu işe ne der? Buradan hareket edecek olursak sorularım arasında müdür ile ilgili bir soru vardı? Yeri gelmişken size yönelteyim. Müdür Darence ile siz mağlum olaydan sonra Hogwart'ta kalan en eski iki profesör oldunuz. Yaş itibari ile neredeyse aynısınız. Bildiğimiz üzere müdür Ravenclae mezunu bu minvalde siz aynı dönemlerde mezun olmuş oluyorsunuz. Öğrencilik yıllarında bir arkaşlığınız söz konusu mu? Buradan hareketlede sahi siz öğrenci iken nasıl biriydiniz?

Tamam tamam yine çenem düştü ve konuğumu kaçırmak istemiyorum. Bu arada bir istek parça çalalım ve sizde sorularımı zihninizde toparlayın isterseniz. Evet sevgilizi Vızıltı sakinleri ruhu dinlendirecek kısa bir mola ve ardından söz bayan Aalitah'ta...

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 104

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Öğrencilerin düşüncelerine ket vurmanın doğru olduğunu düşünmediğim için Hogwarts'ın bu tarz söylemlere karşı bir tavır alması gerektiği kanısında değilim. Okulda barınan insanların karakter yelpazeleri çok geniş. Arada sivri karakterlerin olması normal. Nitekim öğrencilerimizin de iş hayatına atıldıklarında insanların ağızlarını torba misali büzemeyeceklerini anlayıp buna göre bir duruş sergilemeleri temennilerimiz arasında. Size nereden geldiğimi söyledim fakat nereden geldiğimi anlatmadım. Bu hususta okul yıllarında zorluk çeken öğrencilerden biriydim. Geçmişimin öğrenciler ile anlaşabilmemde çok büyük katkısı var. Profesör Elias ile tanıştığımda sanırım on dört yaşındaydım. *Duraksar Aslında bu sorunun gelmesi beni çok memnun etti zira sevgili profesör ister istemez öğrencilerin odak noktası haline gelmiş durumda. Aramızdaki yakınlık yanlış anlaşılmaya mahal verebilir nitelikte. Ah! *Mikrofondan biraz uzaklaşır. Yaktım ama umarım sorun değildir? Kusura bakmayın. Ne diyordum? Darence Elias'ın dostluğu otuz beş yıllık hayatımda ruhumun şikayet ettiği en güzel şey olmuştur. Benim için sigara gibi birşeydir.
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Bir arkadaşlık ya da daha fazlası (sesini kısar) en güzel böyle anlatılabilirdi. O halde dinleyicilerimizden gelen bir Darence & Aaliyah aşk dedikodusunu pas geçiyorum. Sevgili vızıltı canlar gördüğünüz gibi profesör Aaliyah sayın müdür ile sadece eski birer dostlarmış. Sigara metaforu işin içine girince emin olmadım. Sigar kötü bir alışkanlıktır. Umarım profesör Elias sizin için kötü ve kopmak isteyeceğiniz bir bağlılık arz etmiyordu hayatınızda?

Sorular çok bayan Aaliyah ama banada arada sorular geliyor izninizle buna ben cevap vermek istiyorum. Sevgili Vızıltı FM sakinleri, korkmayın yayına girmedne önce herhangi bir şey içmedim, bayan Aaliyah tarafından da herhangi bir şey bana ikram edilmedi. Yani hala aşık değilim (kahkaha kahkaha) Ama yemek sözünü tabikide profesörde almayı düşünüyorum.

Ayrıca sevgili dinleyicim anonim sanırım haklısın! Burda Büyücü Konseyi onaylı ve son derece ciddi bir yayın yapmalıydım. Tekrar senden özür diliyorum. Umarım bir sonraki yayında Gelecek Postası'nın bakanlık yönetmeliklerinin radyo yayını kaçırmazsınız. Tüm Vızıltılar bilir ki burası bir serbest kürsü her türlü konuşma, yorum, istek ve küfür (bipli olarak) yayınlanmaktadır. Biliyorum sende buranın bağımlısı olacaksın! Bayan Aaliyah güzel bir kadın eeehh banada yakışıklı olduğumu belirtti. Neden buradan bir kıvılcımın oluşmasına engel olasınız ki! Bence bu anlara tanıklık etmek, şahit olmak iyilik için güzel bir adım olur (kahkaha)

Neyse ben çok vızıltılar çıkardım. Evet, bayan Aaliyah, Gençporsuk takma isimli dinleyicimiz size tekrar vızıldama mı istedi. Öğrencileri seviyormu? Yoksa bize  katlanamıyormu? buna bende bir şey eklemek istiyorum. Dersleriniz nasıl geçiyor? En önemlisi not konusunda sizde cimrileşenlerden misiniz?
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Tiryakisi için değil. Ah bu arada, umarım alkol kullanıyorsunuzdur? Saat oldukça geç oldu ve yayının ardından kahve içmek pek akıllıca bir hareket olmaz. Bildiğim çok güzel bir şarap evi var. *Kahkaha Öğrencilerimi Darence & Aaliyah aşk dedikodularıyla karşıma çıkacaklarını bilecek kadar tanıyorum. Sevmek genel, katlanamamak ise anlık bir durumdur. Özellikle binam dahilinde zaman zaman üç başlı bir tirana dönüştüm doğru. Geçen senenin başında bir öğrencim kompartımanları pirelemişti örneğin. Pireleri bir çikolata kutusuna koyup iyi niyetli bir arkadaşının eline tutuşturmuş. Geldiğim yerden ötürü bu tarz muziplikleri pek yadırgayamıyorum doğrusu. Biz bin beterini yapardık. Fakat yaş otuz beşe gelince ister istemez bir jenerasyon farkı oluyor ve öğrencilerin dilinden konuşmak git gide zorlaşıyor. Çok sert bir kadın olduğum söylenemez fakat beni de çileden çıkaran vukuatlar yaşanıyor tabi ki. Misal öğrencilerin birbirlerine karşı yaptıkları sınıf ayrımlarına katlanmakta güçlük çekiyorum. Sadece birbirlerine de değil, bu durum geri kalan tüm Hogwarts ahalisine kadar gidiyor. Büyücedünyada yaşanan olayların da neticesinde eğitimin sınıfsız, sınırsız, objektif ve hoşgörülü olmasına karşı inancım bir kere daha yenilendi. Öğrencilik yıllarımda bitkibilim insanların ayak sürüyerek geldikleri bir dersti. Kendi adıma konuşacak olursam kehanet dersinin kontenjanı dolmuştu bu sebeple bitkibilimi seçmek zorunda kalmıştım. Şimdi ise bakın neredeyim? *Kahkaha Botanik yoğun bir teori ister fakat ben derslerimin pratik üzerine olmasına özen gösteriyorum. Aksi halde öğrencileri elinizde tutmak mümkün olmuyor. Quidditch kaptanının büyük salondaki tatlı jestini düşünmek varken kim seksen yaşındaki bir botanikçinin adamotu hakkında yazdığı makaleyi okumak ister?
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

(Kahkaha) Yaklaşım tarzınızı takdir ediyorum. Keşke zamanında bende bitkibilimden iyi anılarla mezun olsaydım. Verdiğiniz cevaplar ve sizlerden cevap bekleyenlere vızıldadığınız için çok teşekkür ederim. Uzun zamanda sonra VIZILTI FM'in ilk konuğu olma nezaketini gösterdiğiniz içinde size ayrıca minnet duyuyorum.

Evet sevgili vızıltı canlar bir yayının daha sonuna geldik sayılır. Bizleri yaklaşık üç saattir sabırla ve büyük bir ilgi ile dinlediğiniz için teşekkür ederim. Yayından sonra sanırım güzel bir bayanla birkaç kadeh bir şeyler içeceğim. (Kahkaha) Söz, güzel vızıldamalar duyarsam bir sonraki gazete sayısına bunları serbiştireceğim.

Son olarak bayan Aaliyah öğrencilere, bizlere, büyücedünyaya söylemek istedikleriniz ve önerileriniz neler? Gelecek Britanya büyücedünyası için iyi işaretler veriyor mu?
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Dış görünüşünüze bu kadar güvenmeyin Bay Ellinor. Her ne kadar çekiciliğiniz karşı konulmaz bir raddede olsa da dudaklarımı birleştiren zımbaları sökmek maharet ister. *Kahkaha Beni programınızda ağırlayarak çok memnun ettiniz. Umarım sorularınızı yeterince açık bir şekilde cevaplayabilmişimdir. Aksi takdirde katıldığım ilk radyo yayını olduğu için kusuruma bakmamanızı rica ediyorum. Büyücedünya muazzam bir zelzeleyi geride bıraktı. Bu zelzelenin açtığı çatlaklar rutinimize dahi zuhur etmiş durumdalar. Fakat burası bizim dünyamız. Burada yaşamak zorundaysak burayı yaşanılabilir kılmamız da elzemdir. Kendi aramızdaki ayrımları altın tozuyla doldurduğumuz takdirde sorunların büyük bir çoğunluğunun yok olacağına inanıyorum. Büyücedünyanın akıbetine gelecek olursak... Çingene olabilirim ama bir ülkenin el falına bakamazsınız. Yine de Britanya için tarot açmayı dener sonuçları size bir baykuş yoluyla bildiririm. *Kahkaha Herkese iyi akşamlar dilerim.
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Tarot sonucunu merakla bekliyor olacağım bayan Aaliyah! Verdiğiniz cevaplar ve nezaketiniz için teşekkür ederim. Umarım daha sonra sizi tekrar konuk olarak burada görebiliriz.

Evet, sevgili VIZILTI FM sakinleri bir programın daha sonuna geldik. Sanırım ilk yayından bir hayranım beni kahve içmeye davet etti. Yaş önemli değil sevgili Gençporsuk önemli olan bir şeyleri paylaşabilmek.

İlk yayınımızda hatalarımız oldu ise affola, bazı mesajları malesef yayına yetiştiremem. Tüm vızıltı canlardan eksiklikelr için özür dileriz. Ancak biz böyleyiz, doğal, gerçekçi ve sıradan! Sizden ne farkımız var hep beraber gerçek vızıltılar duymak ümidiyle diyorum. Ayrıca yayın ile ilgili veya bana vızıldamak istediğiniz tüm haberleri kişisel postama veya Simurg kurumsal postasına baykuşunuzla gönderebilirsiniz.

Bir şeyler paylaşabilmek ümidiyle ve tüm konuşulan aşkların üzerine, karşılıklı veya karşılıksız, eski veya yeni, imkansız veya kolay tüm kalbi sıcak akanlara bu parça benden gelsin. İyi geceler sevgili Vızıltı FM sakinleri...

Vızıltılar her yerde!...

VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» VIZILTI FM | Bay Ubaid İle Serbest Çağrışım
» VIZILTI FM | Bayan Maqe İle Yeni Başlangıçlar
» Vızıltı Gazetesi | Eylül 1971
» Simurg Basın Ağı | VIZILTI FM Manifestosu
» VIZILTI FM | İstek ve Mesaj Hattı