Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Music Is All I Need

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Music Is All I Need  Tumblr_ol968xgx1Z1uiw4w2o1_500
Lavinia Sieghardt Aralık 1971 Sömestr Tatili
Music Is All I Need  AnigifMusic Is All I Need  Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör

Bugün her zamankinden daha mutlu uyanmıştı Lavinia.  İçi içine sığmıyor deli gibi dans etmek istiyordu. Kol kasları yırtılırcasına gerindiğinde beraberinde kuvvetli bir esneme gelmişti. Vakit kaybetmeden banyoya yöneldiğinde üstünde sadece iç çamaşırı takımı ve bir tane sabahlık vardı. Elini yüzünü yıkadıktan sonra heyecanla aşağı kata indi ve temiz havayı içine çekti önce. O kadar güzeldi ki tarif bile edemiyordu. Kahve hazır olduğunda ise 'Lanet olsun'' diye bağırmıştı. Bütün kahve yerlere dökülmüştü. El çabukluğuyla temizledi ve kahvaltısını ettikten sonra odaya  geri döndü.  Uzun koridorlardan geçtiği sırada bu sırada olup biteni izlemeyi de ihmal etmiyordu genç cadı. Kimileri arkadaşlarıyla konuşuyor kimileri  kendi başının çaresine bakıyor kimileri  ise  birbirlerine şaka yapmakla uğraşıyordu. Bunların hiç biri ona göre değildi. Lavinia herkesin aksine daha ağırbaşlı ve sakin biri olmuştu. Yaptığı hareketlerden dolayı biri laf söylese direk lafı yapıştıracak türden biriydi. Şu sıralar hastalığı dolayısıyla pek sesi çıkmasa da yine de hala eskisi gibiydi.

En sonunda zorla da olsa müzik odasına girdiğinde önce etrafa bakındı. İlk dikkatini çeken ise piyano olmuştu. Çalmayalı o kadar uzun zaman olmuştu ki en son ne zaman başına geçmişti hatırlamıyordu bile. Yine de denemekten zarar gelmezdi. Piyanonun yanında duran sandalyeye oturduğunda kapağını açtı ve tuşlara baktı önce. Gözlerinden akan minik yaşlara rağmen parmakları piyanonun tuşlarına dokundu sakinçe. Çaldıkça içindeki huzur  daha da artıyordu. Belki de tek ihtiyacı olan şey biraz müzikti. Nakaratına geldiğinde pek te iyi olmayan sesi ile eşlik etti şarkıya.  İstediği huzuru bulmuş gibiydi.


Hold me closer tiny dancer
Count the headlights on the highway
Lay me down in sheets of linen
You had a busy day today

Hold me closer tiny dancer
Count the headlights on the highway
Lay me down in sheets of linen
You had a busy day today

Bir süre daha çalmaya devam ettikten sonra parmaklarını çekip etrafına bakındı. Burada huzuru bulmuş olmak güzel bir şeydi lakin üstündeki dertten kurtulmak biraz zaman alacaktı. Yine de yanında sevdiği adam olduğu sürece sırtının yere gelmeyeceğine emindi.
Son


Music Is All I Need  AnigifMusic Is All I Need  Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Music Is All I Need
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Müzik Odası-