Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş
 

 Noel Partisi (Site Kurgusu)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 104

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Aaliyah'ın bedenine girdiği karakter; Alanis Sarrazin:
 


Maroon olay mahallinden uzaklaşırken salonun ortasında belirmiş bir cin partinin nasıl sonlanacağına dair birşeyler demekle meşguldü. "Biraz eğlence istersen Ava Maroon'un odasına uğrayabilirsin. Üçüncü katta. Cücelerin de biraz eğlenmeye ihtiyacı var!" diyerek yaratığın konuşmasını sabote etti. Maroon'un bedeni şu anda başkasına ait olsa da kendisi bu odada bir yerlerdeydi. Bayan Sarrazin'in eşyalarını toplamak üzere az önce oturmakta olduğu yere doğru ilerlerken kendi bedeninin o tarafa doğru yaklaştığını gördü. Bay Mercier ise çoktan tabanları yağlama safhasına geçmişti. Kendi bedeninin omzuna yanaştı ve "Bu odada sadece tek bir kişi iki tanımadığı kişinin kavgasını ayırmak üzere harekete geçer Jollyn Maqe." dedi. Tatlı bir gülümseme eşliğinde arkadaşının yanağını sıktı. Eh, en azından bedenini buluğ çağındaki bir erkek çocuğuna teslim etmemişti.
Noel Partisi (Site Kurgusu) - Sayfa 6 I3t843

Kızlar ağıtlar düzerken bosna yaylalarında,
Acıya bulanmıştı şenlikleri,
Ederlezi yine gelmişti, her sene geldiği gibi...

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı

Jollyn'in bedenine girdiği karakter:
 

Jollyn, kavga eden iki profesörün yanına gitmek için yeltenirken, Imp'in direktifleriyle çoktan Ava ortalıktan kaybolmuştu. Ne zaman gittiğini anlayamadı. Alanis, hengame içerisinde tek başına kalırken kadının kendisini gördüğünde yüzünde kocaman bir sırıtma belirdiğini fark etti. Sözlerinin arkasından onu tanıdığını fark ettiğinde Jollyn de kocaman gülümsedi. Aaliyah'ın bedeninin içerisinde olmasına rağmen birisinin onu tanıması Jollyn'i aşırı mutlu etmişti. Eteklerini tutarak bir ona bir bu yana sallandı birkaç saniye. Jollyn de, karşısındaki kişiyi tahmin etmişti ve bir şekilde düşüncelerini açığa çıkarabilirdi. Ne de olsa parti bitmek üzereydi. ''Haha, beni ne kadar da iyi tanıyorsun, Aaliyah?'' dedi, kadının ismini telaffuz ederken tereddüt etmişti, ama Alanis'in yüzündeki ifadeden bilmiş olabileceğini düşündü. Jollyn birkaç saniye elleriyle yüzünü kapatarak güldü. ''Açıkçası, bu hemgamenin kimin başının altından çıktığını tahmin etmek zor olmadı. Ama eğlenmedim değil. Ayrıca, Ava'ya sarf ettiğin sözleri duydum. Beni yanlış anlama, ama buradan senden başka kimse bu sözleri söyleyemezdi Aaliyah. Özellikle de, şirin mi Alanis, ah!'' dedi ve kadına bakarak yeniden güldü. Etrafına bakındı. Çoğu insan partiden ayrılıyordu. Violeta'yı merak etti. Ya da Darence, acaba onlar neredeydi? ''Kendinle konuşmak nasıl bir şey? Sanırım seni pek fazla gösteremedim. Onun yerine gidip, Azrael ile konuştum. Biliyorum, o gerçek o değildi, ben de gerçek ben değilim elbette, ama yine de bu oldukça hoşuma gitti. Bu yüzden de eminim ben olduğumu çoğu kişi anlamıştır,'' dedi gülmeye devam ederken. ''Kendi bedenimi aradım, ama bulamadım. Sanırım bu paradoksa ortak olamayacağım.''
Noel Partisi (Site Kurgusu) - Sayfa 6 JDX26Q Noel Partisi (Site Kurgusu) - Sayfa 6 ODkMBD
*:
 


En son Jollyn Maqe tarafından 07.07.17 11:51 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci


Lizz'in bedenine girdiği karakter:
 

Profesör Quandisa'nın yanında, etrafına gülücükler saçan yeni Müdür Darence'e bakarken gülümsüyordu Lizz. Parti oldukça eğlenceli bir hal almıştı. Neyse ki, görünen Quandisa'nın kendisine bir şey söylememiş olmasıyla biraz da olsa rahatlamıştı. Gerçekten kendisi olsaydı, bu durumdan bu kadar hızlı sıyrılabileceğini sanmıyordu. Ne olursa olsun, Profesör'ün kendi ruhunun bu kadar yumuşak olmadığını biliyordu. Yine de ucuz atlatmıştı. Derin bir nefes alırken yanındaki Profesör'ün kendisinden uzaklaştığını fark etti. Lizz de fırsattan istifade etrafına bakınmaya başladı. Ne yapacağını bilmiyordu. Arkadaşlarını bulamamıştı ve onları merak ediyordu. Bir süre daha etrafta dolanırken partinin başlangıcında gelen küçük Imp'ın yeniden kalabalığın arasında belirdiğini gördü. Sözlerine bakılırsa, partinin sonuna gelinmişti ve isteyen herkes çıkabiliyordu. Neyse ki, salondan çıkıldığında herkes kendi bedenlerine geri dönecekti. Bunun için minnet duydu Lizz. Bir süre için düşündü. Arkadaşlarını aramak istiyordu, ama bu karmaşada da onları bulanacağını sanmıyordu. Daha kimin bedenine girdiklerini dahi bilmiyordu. Ayrıca yorulmuştu da. Her ne kadar fazla bir şey yapmasa da ayakta durmak ve kendi bedenine yoğunlaşmak onu yormuştu. Hem kendi görüntüsünü de bu kalabalıkta görememişti. Nasıl bir duygu olduğunu öğrenemeyecekti. Bir daha bu gibi bir etkinliğin olacağını sanmıyordu. En uygun çözümün yatakhaneye gitmesi gerektiğinde karar kıldı. Bu kadar eğlence yeterdi. Arkadaşlarını yarın da görebilirdi. Gelen Imp'den sonra partiden çoğu kişi çıkmıştı. Imp, bir şans sıvısından bahsetmişti, ama şimdi onu düşünecek kafa da hissetmiyordu kendisini. Bu yüzden çıkmadan önce son bir kez daha etrafına bakındı. Belki onları görebilirdi, ama müzik ve kalabalık neticesinde kimseyi göremediği için daha fazla beklemenin bir anlamı olmadığını düşünerek salondan ayrıldı. Yatakhaneye gittiğinde hiçbir şey yapmadan direk olarak yatağına uzanacaktı. Epey yorulmuştu.

Noel Partisi (Site Kurgusu) - Sayfa 6 Qv3PAR Noel Partisi (Site Kurgusu) - Sayfa 6 9NR2Y5
♥:
 

My soul is Hufflepuff!:
 

H U F F L E P U F F  P R I D E:
 

love:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
BüyücüAzrael'in Girdiği Beden =Jollyn Maqe:
 

Genç adam Hogwarts müdürünün yanına gitmiş ve belki bu olayın cevabını alabilme umuduyla. Fakat hiçbir sonuç elde edememişti, genç müdür asasını çıkarıp etrafa havai fişekleri tavanı doldurduktan sonra en son çıkan ejderha şeklindeki havai fişek dikkati çekmişti. Bir müdürün bunları yapması pek mantıklı gelmiyordu ona belki de o da değişmişti. Kısa bir sohbetin ardından genç müdürün yanından ayrıldı. Kendisine içecek bir şeyler koymak için adımlarını hızlandırırken hemen ilerde kavga eden ikiliyi gördü. Tılsım profesörü ve Muggle bilimleri profesörü birbirleri ile kavga ediyordu. Onlara aldırış etmeden eline bir kadeh aldı ve doldurdu. İçindeki kırmızı sıvıyı içtikten sonra dikkati Jollyn’ın dostu olan iki profesöre kaydı. Dikkati daha önce de çıkan Imp kaydı. Sinsi sinsi güldükten sonra partinin bittiğini söylemişti. En sonunda kendi bedenine dönebilirdi fakat merak ettiği başka bir şey daha vardı. Şu anda olduğu bedenin sahibi neredeydi ve kendi bedenin de olan kişi kimdi. Çıkışa doğru yönelirken hemen az ilerde Bitki bilimi ve Muggle bilimi profesörleri görünüyordu. Tereddüt ettikten sonra onların yanına gitmeye karar verdi nede olsa sarışın cadının bedenindeydi ve ilerdeki kadınlar onun arkadaşıydı yani görünüşte öyleydi. Elindeki ayakkabıları ayağına geçirdi ve ilk baş yürümeyi denedi ve kısa sürede buna alışınca profesörlerin yanına gitti. “Merhaba” dedi genç cadının sevecen ve nazik sesi ile. Yüzüne Jollyn’ın o her zaman gördüğü gülümsemeyi zorla oturtarak.


Noel Partisi (Site Kurgusu) - Sayfa 6 VP76dm
Azrael:
 

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Raphael Mark
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Raphael Mark
ÖlüRaphael'in Girdiği Beden =Chloe Comtois:
 


Raphael bu durumdan sıkılmıştı adeta. Burada oturup içki içmekten başka bir şey yaptığı yoktu. Herkesin eğlendiğini görebiliyordu hatta okul müdürünün bile. Gerçi onun o olduğuna emin değildi başka biri onun bedenini kullanıyor ve renkli havai fişekler patlatıyordu. En sonunda bir ejderha aralarından dolaştıktan sonra gözden kayboldu. Müdürün bedenine girenin bir öğrenci olduğunu tahmin ediyordu belki de eğlenceli ruhlu birisiydi. Genç adam sevgilisinin de böyle bir şey yapabileceğini aklına getirdi, Alaniste böyle şeylerle eğlenmez miydi. Kısa süre sonra Imp in gelmesiyle tüm gözler o tarafa çevrildi. Küçük sinir bozucu şeytan artık bu curcunanın bittiğini vurguluyordu. Bu işten sıkılanlar kapılara hücüm etmeye başlamıştı. Genç adam ayağındaki topuklu ayakkabıları çıkardı ve bir köşeye koydu artık bunlara ihtiyacı yoktu nede olsa birazdan kendi bedenine dönecekti. Yavaş adımlarla kapıya yöneldiğinde kısa süre içinde dışarı çıktı. Değişimi hemen fark edebiliyordu, herkes kendi bedenlerine dönüyor ve kendilerini yokluyordu. Genç adam ellerine baktıktan sonra bakışlarını etrafında gezdirdi. Az ilerde duran sarışın sevgilisini görebiliyordu. Hızla onun yanına gitti ve onun arkasından sarıldı. "Hadi şu curcunadan uzaklaşalım sevgilim" dedi. Kadının hamile oluşu daha fazla yorulmasına neden oluyordu ve bu olay zaten herkesi fazlasıyla yormuştu. Umarım bu değişiklik bebeği etkilememişti. Genç cadıyı kucağına aldı ve Alanis'in kırkırdayıp inmesini istemesine rağmen onu odasına götürdü.Sayfa başına dön Aşağa gitmek
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

The Kronos
Game Master
NOEL KURGUSU SONLANMIŞTIR!

KATILAN HERKESE TEŞEKKÜRLER
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Noel Partisi (Site Kurgusu)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Noel Partisi-