Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

VIZILTI FM | Bay Ubaid İle Serbest Çağrışım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Bay Ubaid İle Serbest Çağrışım

Bayan Grace merak etmeyin eğer bay Nasri sizi bir kez daha ekerse burada herkesin içinde söz verdi. Kendisini magazin gündemine atmayı bir borç bilirim size (KAHKAHA) Sahi Bay Nasri kadınlarla aranız nasıl? Buradan anladığımız kadarıyla çok fazla çevreniz var, özellikle Fransa sizin farklı galiba? Sahi sizce de Fransa'da aşk başka mıdır?

Ubaid Nasri
Daire Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

*Boğazını temizler Zor yerden sordun evlat. Kadınlarla aramın nasıl olduğu gizli kalsın. Benim gibi bir adam gönül işlerinde merak uyandırmalı. Kadınlarla aramın nasıl olduğunu merak eden bayanları ofisime beklerim. *Kahkaha Şaka bir yana bazı ailevi sebepler ve iş yoğunluğumdan ötürü bir aile kurmanın müstakbel eşime çok büyük haksızlık olacağını düşündüm ve bu topa girmedim. Bakanlığın müzmin bekarı olduğumu söyleyebiliriz. *Kahkaha

Fransa'nın benim için farklı olmasının birçok sebebi var. Coğrafya olarak aramızda güçlü bir bağ olsa da Cezayirli bir aile için yaşanacak en iyi yer olmadığı aşikar. Biz de buraya taşındık. Sanırım Fransa benim için aşktan ziyade doğumların ve ölümlerin şehri. Fransa'da doğdum. Nitekim kardeşlerim de öyle. Annemizi Fransa'da kaybettik. Fransa'da çalışmaya başladım ve en küçük kardeşimi Fransa'da kaybettim. 1961 yılıydı. Ah bir de Bayan Grace var.*Kahkaha

https://www.hogwarts-rpg.com/t3300-ubaid-nasri-karakter-kart
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Bay Nasri çok güzel sohbet ediyoruz ama çok fazla soru işareti bırakıyorsunuz. Yani cevap verdiğiniz her cümleden yeni bir sorunun kapısı aralanıyor. Ama aslında çapkın biri olduğunuzu dolaylıda olsa kabul ediyorsunuz. Bu da yayın için bir kazanç (KAHKAHA)

Bay Nasri özel hayatınızdan çıkıp daha çok siz ve sizin etki ettiğiniz çevre hakkında sorular sormak istiyorum ama biraz önce postaya düşen bir mesaj beni son derece şaşırttı. Bunu size karşı bir sıkıştırma olarak görmeyin ancak yayın prensibi gereği bunu size iletmek zorundayım. Bir vızıltı olduğu için kulak ardı edip etmemeyi size bırakıyorum Efendim!

Yulia adlı bir dinleyicimiz size şu vızıltıyla seslenmiş: "Evet özel hayattan bir sorumda benim olacak. Halasının çocuğu olmama konusunda , Ubaid 'in adı o dönem çeşitli spekülasyonlara karıştı.Bunlardan en güçlüsü eniştesini kısırlıkla suçlayıp halasının aklını çelmesi ve aynı zamanda da eniştesinin aklını çelip halasını suçlamasıydı.Buraya kadar her şey çok basit gözükebilir lakin esas dedikoduya konu olan olay ise halasına ve eniştesine ayrı ayrı sevgili bulup kısırlıklarının olmadığını bu vesileyle ispat etmeye çalışmasıymış.Tam da bu zamanda halası yiğenine hamile kalmış.Haliyle dedikodular çoğalınca eniştesi kızkardeşleriyle beraber onları evden kovmuş diyolar ?Tabi hepsi birer idda olma aşamasında kalsa da doğruluğunu merak ediyoruz sorabilir miyiz ? "

Yine aynı dinleyicimiz bir başka soru daha yönetlmiş size Bay Nasri! Sanırım bu kişi çevrenizden biri gibi geldi bana. Zira söyledikleri çok garip. Diğer mesajı şu şekilde:

Fransaya olan düşmanlığı ortada olan bir isim.Yine fısıltı gazetesinin haberlerine göre görevde olduğu sırada Parisi ziyaret ederken çeşitli karanlık işlere bulamış ve Paris katliamında rol almasa bile hatırı sayılır dahli olmuştur.İnsanların bunu ispat edemeyip sezinlemesi ve öfkelenmesi üzerine kız kardeşi öldürülmüştür.Asla bunu üstünden atamamıştır.Ve fransa ile olan gergin ilişkilerin tek sorumlusu ve mimarı olarak görülmektedir nitekim işini kişiselleştirmiştir son zamanlarda yaptığı gibi. Doğru mu ?

Söz sizin efendim...

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

*İşveli bir şekilde kaplan sesi çıkarır.

Bir saniye, bir saniye. Bu soruyu kavramam için sanırım soruyu tekrardan okuman gerekiyor. Eniştem halama ne yapmış demiştin?

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

(İSTEMSİZCE KAHKAHA) Haklısınız Bay Nasri! En iyisi ben size bu soruyu arada okuyayım ve bir nefes alalım. Evet sevgili vızıltıcanlar sıradaki şarkı ruhu yorgun olanlara gelsin!

Aradan sonra söz sizin Bay Ubaid!

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

*Kahkahaya boğulur. Tamam tamam şimdi anladım. Bunu onlara sormak gerekiyor. Kabul ediyorum durumumuz pek iyi değildi ama yatak sohbetlerine girecek kadar küçük de sayılmazdı. *Kahkaha

*Boğazını temizleyip ciddileşir. Fransa'yla aramdaki kişisel ilişki ile mesleki bağ arasında basit adımlarla aşılamayacak kadar uzun bir yol var. Çok uzun yıllardır bakanlıkta çalışıyorum. Gerek bu sebepten gerekse geçmişim yüzünden Paris en çok gittiğim, hatta sevdiğim şehirlerden biridir. Paris katliamına dahil olmam içinse ilk olarak bir Fransız olmam ya da Fransız hükümetinde çalışıyor olmam gerekiyor. Tabi kelimelerim yanlış anlaşılmasın, sözüm meclisten dışarı. İlk olarak bu soruyu yönlendiren kişi ile oturup Paris katliamının nedenleri ve sonuçlarını konuşmamız gerekiyor zira sanıyorum ki kendisinin bu konu hakkında gerçeklerden çok uzak bazı fikirleri var. Burada bir iç savaştan bahsediyoruz. Saint Michel'de katledilen Ulusal Kurtuluş Cephesi'nin ta kendisiydi. Bu esnada kardeşime zarar vermeye vakitleri olacağını sanmıyorum. Şayet Fransızların yanında bulunduysam da kardeşimi Paris Katliamı'nda kaybetmem gerekiyordu. Bu sorunun neresinden tutarsak tutalım anlam kazanması mümkün değil.

Fransa ile İngiltere her zaman dost iki ülke olmuşlardır. Son zamanlarda yaşananların birer gerginlik olduğunu düşünmüyorum ve karşı tarafın görüşlerinin de bizimkilere paralel olduğundan eminim.

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Sizi kutlarım Bay Ubaid! Sorulara içtenlikle ve büyük bir olgunlukla yaklaşıp cevap verdiğiniz için. Sanırım şimdi daha iyi anlıyorum büyücedünya halkının sizi nedne sevdiğini. Sanırım sizin kitleleri sürükleyen bir özelliğiniz var. Yayının başında belirttiniz ancak yinede Konsey için kendinizi bir düşünmenizi öneririm.

Evet sevgili Vızıltı FM sakinleri yayın akışımız Bay Nasri iled evam ediyor. Bay Nasri, bakanlığımızın politikları hakkında neler dersiniz. Sonuçta artık başımızda bir konsey var. Şimdiki konsey başkanı da sizden hallice olmasın siyasetin hamurundan geliyor. Konsey ve bakanlık arasındaki ilişkiler nasıl? Siz bir bürokrat olarak konseyi bir oligarşi olarak görüyor musunuz? Kısacası sizce biz iyi yönetiliyor muyuz? Bakanlığımız ve yönetimimiz bir Bakanlık Savaşı'na karşı hazır mı? Tekrar eski günleri yaşamak istemiyoruz hiçbiriniz. Siz bu birkaç yılı şu son zamanlarda nasıl değerlendiriyorsunuz?

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Oligarşi veya totalitarizm hiçbir ülke için doğru bulmadığım yönetim biçimleridir. Ülkemizde ise şu anda temsili demokrasi ile yönetildiğini söylebilirim. Bakan Hudson'ı bizzat seviyorduysam da yönetimdeki hataları aşikâr. Kendisinin döneminde İngiltere'ye mutlak demokrasi hakimdi fakat geri dönüp bakacak olursak meşrutiyetten çok da farksız bir karar mekanizması olmadığını göreceksiniz. Bu sebeple şahsi görüşüm yeni sistemin doğru adımlar atıldığı takdirde büyücedünya için yepyeni bir kapı olacağıdır. Bu sebeple yapılması gereken ilk şeyin bakanlıktaki kadronun tekrardan gözden geçirilmesi olduğunu düşünüyorum. Ezekiel Harris benim zaman zaman avluda kahve içtiğim işine bağlı bir adamdı. Tarihe de kısaca bir göz atacak olursak tüm bunların yaşanması muhtemel şeyler olduklarını görüyoruz. Fakat hangi tarih kitabında yer alırsa alsın bu tarz olayların ne insanlığa ne de akla sığar bir tarafı var. Sverre V. Rosenkraft'ın şahsi görüşleri ve geçmişteki yönetim politikası her ne kadar bana pek uymasa da konsey başkanı olmak için biçilmiş kaftan. Kıssadan hisse halkın endişelerini anlıyor fakat bakanlık ile konseyin mevcut ilişkilerine de şahitlik eden biri olarak bizi iyi günlerin beklediğini düşünüyorum.

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Güzel dilekleriniz ve açıklayıcı konuşmanız için teşekkür ederim Bay Ubaid! Oooo, zaman su gibi geçmiş ve yayın süremizin sonuna gelmişiz. Birkaç dinleyici mesajı var ama affınıza sığınarak onları yayına alamıyorum. Ancak bu gece sizi köşeye sıkıştırmak isteyen biri var gibi. Sonuçta siz bir siyaset adamısınız dostunuz kadar düşmanınız ve dost gibi görünen birçok çevreniz vardır. Bence dikkatli olun!

Evet sevgili vızıltıcanlar bir yayının daha sonuna geliyoruz ve 2 saati aşan süredir Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkanı Bay Ubaid Nasri bizlerle... Son olarak Bay Nasri, mağlum yeni bir yıla girerken gençlere, bizlere söylemek istekleriniz neler?

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Ubaid Nasri
Daire Başkanı

Alkolden uzak durun, Eylül ayında nüfus patlaması yaşamak şu anki durumda ekonomiyi epey sarsar. Sonra bir bakmışsınız işten çıkarılmışsınız. *Kahkaha Şaka yapıyorum. Tüm İngiltere halkına gönlünce bir yeni yıl diliyorum.

Beni programınızda ağırladığınız çok teşekkür ederim Bay Ellinor, çok keyifli bir sohbetti. Bu arada yeni yılda çılgın bir plan yapıyorsanız bir baykuş uzağınızdayım. Yaşlı bir adam olduğumdan ötürü beni çağırmanız için geniş bir içki dolabım olduğunu belirtmemde fayda var sanırım. *Kahkaha Herkese iyi akşamlar.

VIZILTI FM | Bay Ubaid İle Serbest Çağrışım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü
» Simurg Basın | Taziye, Ölüm İlanları!
» Vızıltı Gazetesi | Eylül 1971
» Simurg Basın Ağı | VIZILTI FM Manifestosu
» VIZILTI FM | İstek ve Mesaj Hattı