Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Mazeret / İzin Bildirimleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Keira Moove
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Keira Moove
Stajyer Öğrenci
Karakterleriniz: Keira Moove
Maksimillian Romanov
Lana L. Ranobar
CAMİLLE CALAWAY
BRANDON VOLPE
İzin Nedeniniz ve Süresi: ne kadar olursa
Sağlık sorunlarım var sürekli hastanelere gidiyoruym ve yaz okulundayım aynı zamanda bununla uğraşıyorum maalesef siteye de giremiyorum bu süre zarfında o yüzden izin istiyorum siz adminlerden en kısa sürede aranıza dönmeye çalışacağım.

Lucille N. Morag
Ravenclaw
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Lucille N. Morag
Ravenclaw
Karakterleriniz: Lucille N. Morag, Jonathan C. Morag, Laken Hummingbird, Annerith Halfacre
İzin Nedeniniz ve Süresi: Üç gün. Yarın üniversite yetenek sınavı var ve karakterlerimin rütbesinin düşmesini istemiyorum. Pazar günü RPG'ye bu karakterlerimle devam etmek istiyorum.
Teşekkür ederim, iyi çalışmalar.
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Eh iyi bakalım kaptın izni.
Raquel Milliway-Henderson
Hufflepuff
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Raquel Milliway-Henderson
Hufflepuff
Karakterleriniz: Raquel Milliway-Henderson, S. Tchicaya Mwamba
İzin Nedeniniz ve Süresi: İki hafta. Önümüzdeki hafta yurt dışına taşınıyorum, yerleşmek için zamana ihtiyacım var. Umarım sorun olmaz Sad Teşekkürler!
Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Karakterleriniz: Björn Sveinsson, Cornelius Baskerville
İzin Nedeniniz ve Süresi: Son ayda içinde bulunduğum temponun yoğunlaşması nedeniyle rp yapamadım, Cornelius riskte olmasa da Björn için bir risk söz konusu sanırım. Bu nedenle iki gün daha izin istiyorum.
Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 35

Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü
Dimitri V. Raskolnikov
2 gün alacağım. Yoğun iş temposu sebebi ile alıyorum.
Teşekkürler
https://www.hogwarts-rpg.com/t2569-raskolnikov#32129
Ören Bayan
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ören Bayan
Game Master
Eh iyi bakalım... Başkası olsa şeyapmam ama emektar üyelerede çok şeyetmemek lazım.
Leonardo P. Maqe
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Leonardo P. Maqe
Büyücü
Karakterleriniz: Keira Moove
Maksimillian Romanov
Lana L. Ranobar
CAMİLLE CALAWAY
Elijah De Angelis
İzin Nedeniniz ve Süresi:iki hafta
Kendisinin yerine ben istiyorum, kendisi iki hafta boyunca siteye uğrayamayacak çok yoğun şu sıralar mazeret almaya bile gelemedi ve bana rica etti. Projesi var ondan dolayı

https://www.hogwarts-rpg.com/t2456-leonardo-lejant
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 76

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Lavinia raskolnikov margot robbie
alanis sarrazin Davies marloes horst
Larisa Stepanov Charlotte mckee
Syrinx Eritheia Sarrazin - Candice Swanepoel 
Mchelle A wiliams-Marnie harris
Mirabelle N Orlov Taylor marie hill
Angel François marco kate bogucharskaia
mümkünse 1 ay mazeret istiyorum  tatile gideceğim için
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Merhaba. Öncelikle iyi tatiller dilerim. Ancak site yenilenmeye gittiği ve bu süreçte yeni üyeler beklediğimiz için kadrolu hiçbir mesleğe mazeret veremiyoruz. Geç cevap için 3 gün daha süre veriyorum özellikle bu belirtilen karakterler için. Rol oyunu yapmazlarsa maalesef kadroları düşürülecek.

Mazeret / İzin Bildirimleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
8 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 Similar topics
-
» Karakter Bildirimleri