Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 İngiltere'nin Yeni Temsilcileriyle Tanışın!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
İngiltere'nin Yeni Temsilcileriyle Tanışın!Gelecek Postası


"Eskilerin devri kapandı, her şey yenilerle başlayacak."

Ezekiel Harris'in sırra kadem basmasının ardından aklımıza kazınan kelimeler ikinci defa hiç olmadıkları kadar büyük anlam teşkil ediyorlar. İngiltere'deki yönetim sisteminin değişmesi özellikle de sol tabanlı gruplar için eşi benzeri olmayan bir umut ışığına dönüşüvermişti. Tabi ilk konsey denemesinin başarısızlıkla sonuçlanması halkın zihninde soru işaretlerine sebep oldu. Peki ya neden Sverre Vagnar Rosenkraft ve çağdaşları başarılı bir yönetime imza atamadılar? Eski Sihirli Taşımacılık Dairesi Başkanı Jodie Reynolds gibi halk desteğine sahip üyelerin oluşturduğu bir konsey çok daha fazlasını yapabilirdi elbet. Bir zamanların parlak çocuğu olan Marcus Cardenas istemeden de olsa siyasi hayatını noktalandırmış ve bir kayıkhaneye yerleşip yaşamını orada sürdürecekmiş. Son açıklamasında bunları söylüyor. Çok yazık. Binlerce insanın bel bağladığı siyasetin gözbebeklerinin kariyerleri bu şekilde mi yerle bir olacaktı? Yine de bu kıyım yeni politikacıların önlerinin açılmasına ve İngiltere'nin yepyeni bir yönetim kadrosuyla buluşmasına sebep oldu.

Peki ya taze konsey üyelerimiz aslında kim? Nereden geldiler ve seçilme sebepleri ne?

Adras Helios:
1891 yılında Yunanistan'da doğdu. Durmstrang mezunudur. Oğlunu bakanlık savaşında kaybetmiştir. Yaptığı açıklamalarda bu olay neticesinde tarafsız olduğunu iddia ediyor. Helios ailesine ait büyük çiftlikler zincirini işletiyor. Konseyin en yaşlı büyücü üyesi. Evli.

Atlas Clayton:
Konseyin kurtadam temsilcisi olan Bay Clayton çok çeşitli ırkların arasında büyüdüğü için ırklar arası düzende etkili bir ses olacağına inanıyor. Aslen Kanadalılar. Ailesi hakkında bilgi sahibi değiliz. Clayton özel hayatını gizli tutmayı tercih edenlerden. Victoria Hopkins gibi sivri bir konsey üyesiyle anlaşıp anlaşamayacağı merak konusu. Umarız İngiltere'yi önümüzdeki günlerde ırklar arası bir gerilim beklemiyordur.

Darence Elias:
1935 yılında dünyaya geldi. Çocukluğunu İngiltere'deki bir yetimhanede geçirdi. Hogwarts'dan bir Ravenclaw olarak mezun oldu. Fransa Uluslararası Sihirsel İş Birliği Dairesi Başkanı'nın kızıyla yaşadığı ilişki zamanında pek duyulmasa da genç kızın vahim ölümünün ardından dünya turuna çıkmasının tesadüf olmadığı düşünülüyor. Uzmanlığını sihir tarihi profesörü olarak yaptıktan sonra Hogwarts'ın en genç müdürü olarak üç dönem görev yaptı. Kayıtlara göre İngiltere'de yaşıyor. Bekar.

Matilda Berry:
Martha ve Aiden Bradford'in üç kızından biridir. 1932 yılında dünyaya gelmiştir. Tüm ailesi gibi ömrünü St. Mungo'ya adamıştır. Hayırsever Sihirdarlar Cemaati'nin kurucusudur. "Penilisinin Büyücedünyaya Entegre Edilmesi" adlı makalesi ile çeşitli ödüllere layık görülmüştür. Kardeşleri ile beraber savaşta verdiği sağlık hizmetleriyle tanınmaktadır. Kendi hastanesi Mathilda Bradford Sağlık Kurumu'nu kurmaya kalkmış fakat kriz sebebiyle inşaatı yarıda kesmek zorunda kalmışlardır. Liyakat nişanı sahibidir. Boksör Stefan Berry ile evlidir ve üç çocuğu vardır.

Richard George Vincent:
1943 doğumlu olan Vincent'ı merkez bankada yardımcılık yaptığı yakın geçmişten hatırlıyoruz. Capital Ocean'ın kurucusu (Bastır Capital!) Dolcie Dornan ve baş psikiyatrist Tom Maskule Vincent'ın oğludur. Slytherin mezunudur ve bir defa evlenmiştir. İsmi hemcinsleri ile aşk haberlerine karışsa da elimizde kesin bir bilgi yok. Balerin Syrinx Sarrazin ile birlikte olduğu biliniyor.

Victoria Hopkins:
1328 yılında İngiltere'de doğdu. Ailesi İngiltere'nin seçkin büyücü ailelerindendi. Eğitimini Hogwarts'da, Gryffindor binasında tamamladı. Mezuniyetinin ardından şifacı olarak çalışmaya başladı. Fakat çalıştığı yerde bir türlü geçim sağlayamadığından birçok farklı kuruluşta şansını denedi. 32 yaşındayken vampire dönüştürülmesiyle hayatı çok daha farklı bir boyut kazandı. Vampirler ve büyücülerin aralarındaki çizgiden ve yıllardır süregelen statü farkından hiç de hoşnut olmadığından bu durumu bir şekilde ters yüz etmek ve vampir ırkını yüceltmek için eline geçen hiçbir fırsatı çöpe atmadı. Geçtiği her yerde yaşayan vampirleri klanına kattı; birlikten güç doğacağını hepsinin aklına kazıdı. Günümüzde hatırının sayılmadığı klan olmamakla beraber vampir ırkının en seçkin isimlerinden biridir. Dört evlilik yapmıştır fakat hiçbirinden çocuğu olmamıştır. Güncel medeni halinin bekar olduğu sanılmakta.


Zeptor:
İngiltere'ye yirmi yıl kadar önce gelmiş yaşlı bir büyücü Zeptor, büyüde ki yeteneği ve yaşına rağmen durmayan araştırmacı kişiliği ile biliniyor. Kendi memleketi olan Romanya'da kara büyü ve satanist kültleri ile adı sık sık anılsa da İngiltere sınırları içerisinde pek bunun izine ratlanılamamış, tabii bunun nedeni ikametgahı Londra'da olmasına rağmen yaşına bakmadan sürekli Avrupayı ve Asya'yı 'büyü araştırmaları' için gezmeye çıkması olabilir. Gayri meşru bir oğlu olduğu söylentileri de söz konusu. Bekar.
   
Ylberia Troshani

Editör

İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karak
 
İngiltere'nin Yeni Temsilcileriyle Tanışın!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Gelecek Postası-