Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Grace Mobson ile Eğri Oturup Doğru Konuşalım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Eğri Oturup Doğru KonuşalımGelecek Postası

"Margaret Lupone çok çirkin, yeni rol modeli ben olmalıyım!"

Bu hafta karşı koltuğumda Bayan Mobson'ı ağırlıyorum. Grace Mobson adını henüz hiçbiriniz duymamış olabilirsiniz ama yakında en azından birkaçınızın kulağına çalınacağına eminim. Bayan Mobson kısa vadede yıldız olmak istiyor fakat uzun vadede hayatın ne getireceğini kim bilebilir?

O halde başlayalım. Müzik eğitiminizi nereden aldınız?
Sesimin eğitimli gibi durduğunu biliyordum! Doğal yetenek, hayatım. Tamamen Grace Mobson yeteneği; eğitim yok, okul yok. Buradan gençlere bir tavsiyem var. Parlamanız için eğitime ihtiyacınız yok. Yeteneğinizin ve isteklerinizin peşinden gidin. Gördüğünüz gibi ikisi ayırt edilemiyor.

Parçalarınızı kendiniz mi yazıyorsunuz?
Bu dönem de kimse parçalarını kendisi yazmıyor ki. Bir keresinde Barbra Streisand ile konuştum. Bir kere değil, çoğu zaman yemek yeriz, ama bir keresinde bana bir sır verdi. Bu sektördeki herkesin parayla birilerini tuttuğunu ve şarkıları ona yazdırdığını söyledi. Birkaç kişi var zaten şarkı yazabilen. Peki siz haberlerinizi kendiniz mi yazıyorsunuz?

Ailenizde başka müzisyen var mı?
Ailemi hiç tanımadım, Ylberia. Ben dört yaşındayken ölmüşler. Ancak babamın harika bir sanatçı olduğuna eminim. Müzikle uğraşmasa bile sanatın bir dalıyla uğraşıyor olması çok muhtemel. Başka türlü Grace Mobson'ın yeteneği tesadüf olurdu.

Peki ya besteleriniz? Onları da başkaları mı yapıyor?
Onu da başkaları yapıyor. Böyle angarya şeylerle uğraşacak vakti yok Grace Mobson'ın. Sadece gösterime ve rolüme odaklanıyorum ve gerisi iplik söküğü gibi gidiyor.

Sizi Broadway'e neyin götürdüğünü düşünüyorsunuz? Biz bu konu hakkında herhangi bir bilgiye ulaşamadık çünkü...
Neyi ima ettiğini anladım. Fakat ben diğerlerinden farklıyım. Ben, katıldığım ilk seçmeleri kazandım ve bugün ki Grace Mobson olmak için çok uğraştım. Yani beni Broadway'e götüren şey, yine benim.

Fanlarınızın yaş ortalaması kaç? Kızım sizi hiç duymadığını söyledi.
Her yaştan hayranım var. Tabi gösteriye on iki yaş altı çocukların girmesi yasak, onları saymıyorum. Ancak sahneden şöyle bir bakıyorum da, her yaştan izleyici var. Bu, kendimle gurur duymamı sağlıyor. Ancak ikinci kez hayranlarıma sesleniyorum. Şekerlerim, yolda beni görünce durdurup imza istemeyin lütfen. Benim de özel hayatım var ve bazen çok üzerime geliniyor.

Herkesin esinlendiği birileri vardır. Sizin rol modeliniz kim?
Yok ki. Yani ben rol model olmalıyım. Kendime bir hedef belirlemedim ve olabileceğim kişi için sınır çizmek istemiyorum.

Demek rol modeliniz yok. Peki kendinizi üç kelime ile tanımlayacak olsanız?
İsmim iki kelime. Bu yüzden üçüncüsünü bulmalıyım sanırım. Grace. Mobson. Yıldız. Hayır, hayır, Mobson'ı silin lütfen. Grace. Broadway. Yıldız. Yetenek kelimesini de eklemek istiyorum, bir kelime hakkı daha alabilir miyim?

Bize biraz evliliğinizden bahseder misiniz?
Ah, Jesse Mobson. (Gözleri dolar.) Mutlu bir evliliğimiz olabilecekken yirmi dört saat dolmadan yanan evimiz arasında kül oldu Jesse. (Ağlamaya başlar.) Mutlu bir evliliğimiz olabilecekken hem kocam gitti hem evim. Bir an da tek başına bir kız çocuğu olarak kaldım bu dünyada. Merlin'e şükürler olsun ki Jesse zengindi ve bana bıraktığı en iyi şey para oldu.

Günümüz güzellik standartları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yoksa Bay Mobson'dan kalan para bu uğurda mı harcandı?
Bu konuda iyi bir rol model olduğumu düşünüyorum Ylberia. Gerçekten güzelim ve genç kızlar bana benzeyebilmek için saçlarını benimkiler gibi kestiriyor. Herkese yakışmıyor, ama moda tabi. Bu kızların hevesleri çok şaşırtıcı olabiliyor bazen. Yakında Barbra'nın burnu mode olursa şaşırmayın.

Dipnot: Bayan Mobson'ın geçen yaz karelerimize yakalanan diz kapakları. Görünüşe bakılırsa estetik cerrahi henüz o kadar ilerlememiş.
Grace Mobson ile Eğri Oturup Doğru Konuşalım ZBLRzj

Margaret Lupone'un tek kişilik gösterisi Carnegie Hall'da kapalı gişe oynadı. Bu esnada sizin biletlerinizin anca yarısı satılmıştı. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Tek bir kişinin yaptığı gösterilerden ben hiç hoşlanmıyorum, hayatım. İnsanlar da nasıl hoşlanıyor anlamıyorum. Şimdi ben tek başıma çıkıp böyle böyle (oturduğu yerden kalçasını sallar) dans etsem... hoş... hoş olur tabi. Ama Margaret çirkin bir kere. Bence ailesi ve arkadaş çevresi çok kalabalık olduğundan o kadar dolmuştur o salon. Başka bir açıklaması olabilir mi?

Hangi notaya kadar çıkabiliyorsunuz?
La. Bak şimdi. Laaa. (La notasında bağırır.) Bunun için çok çalıştım Ylberia. Sen de dene bence. Boğazının titrediğini hissediyor insan.

Çok güzel. Ben de oraya kadar çıkabiliyorum. Günümüz İngiltere'si hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ubaid Nasroş sağolsun harika yönetiyor ülkeyi. Bayılıyorum şu adama ya. Bu vesileyle buradan selam yollayalım ona. Hiç arayıp sormuyor hayırsız.   
Ylberia Troshani

Editör

İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karak
 
Grace Mobson ile Eğri Oturup Doğru Konuşalım
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Gelecek Postası-