Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Çin Yasa Boğuldu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Çin Yasa BogulduGelecek Postası

"Zhen Tai Liu'nun ölümü sevenlerini derinden sarstı."

On beş yılı aşkın süredir Britanya'da görev yapmakta olan delege Zheng Tai Liu'nun ölümü Çin'i yasa boğdu. Bay Liu'nun bedeni bu sabah saatlerinde evinde cansız bir şekilde bulundu. Otopsi sonucu vücudunda zehir yahut lanet saptanamasa da Liu'nun henüz iki gün önce istifasını vermiş olması akıllarda soru işaretlerine sebep oldu. Olay mahallinin oldukça tertipli olduğunu belirten seherbazlar Bay Liu'nun kızının esrarengiz kayboluşunu da göz önünde bulundurarak bu dosyanın kolaylıkla sonuca varmayacağı kanısındalar. Bay Liu'nun kızı Ekim ayında bir Hogsmeade gezisinde kayıplara karışmıştı. Bay Liu 3 Ağustos sabahı Hong Kong'daki Cape Collinson Mezarlığı'nda uygun bir tören eşliğinde defnedilecek. Bunun İngiltere ve Çin Sihir Bakanlıkları arasında bürokratik bir soruna yol açıp açmayacağı halkın kafasını kurcalarken tabut ile beraber yola çıkmaya hazırlanan Uluslararası Sihirsel İş Birliği Dairesi Başkanı Ubaid Nasri seherbazlık bürosunun Bay Liu'nun şüpheli ölümü üzerinde durduğunu ve olay neticelenene dek dosyanın kapatılmayacağını belirtti.   
Ylberia Troshani

Editör

İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karak
 
Çin Yasa Boğuldu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Gelecek Postası-