Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Halk Torpil Diyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Halk Torpil DiyorGelecek Postası


"Bakanlıktan kötü kokular geliyor."

İkinci genel seçimleri geride bırakırken yeni konseyin yapmış olduğu ilk atamalar bakanlığın tekrardan dedikodu batağına gömülmesine sebep oldu. Bakanlık tarafından yayınlanan kararnameye göre Baş Hakimlik makamına oy birliği ile Liliana Ivy Black, Başseherbazlığa Lucifer Helios ve yardımcılığına Alex Aegis atandı. Peki ya Leonardo Maqe'nin seherbazlık bürosunun başına gelmesi konuşulurken ne oldu da beklenmedik bir şekilde Lucifer Helios yönetime geçti? Acaba Adras Helios ile arasındaki soy ortaklığı mı buna vesile olan? Bilenler bilirler benzer bir durum tam on iki yıl önce Mollie Butler ile yeğeni Skye Booth arasında yaşanmış, Esrar Dairesi başkanlığına gösterilen adayların isimlerinin çöpte bulunması ile gözler önüne serilerek müthiş bir rezalete sebep olmuştu.

Bu sabah saatlerinde tüy kalemlerimize yakalanan Adras Helios konu hakkında şu açıklamayı yaptı; "Torpil mi? Sanıyorum on yılı aşkın bir süredir bu meslekte Lucifer. Eminim ben bu mevkide olmasaydım da yine o seçilirdi."

Bay Helios'un (Adras olan) açıklamaları halkı tatmin etmezken bu olay akıllara önemli bir soru getiriyor; Konsey üyeleri yeni yapılanmaları engellemek için atamaları sadece yakın çevresindekilerle mi idame ettirmek istiyor? Yeni yönetim yeni bir iç savaşla baş edememe düşüncesiyle bu şekilde mi başa çıkıyor?

Bu hususta konsey görüşmelerinin halka açılması her ne kadar güzel bir opsiyon gibi görülse de şu anda ne yazık ki böyle birşey mümkün görülmüyor. Esrar Dairesi içerisinde özel bir yapılanmaya gidilip konsey görüşmelerinin her bir konsey üyesinin düşünseli sıvısı ile kontrol altında tutulması mantıklı bir seçenek.   
Ylberia Troshani

Editör

İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karak
 
Halk Torpil Diyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Gelecek Postası-