Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Bir Değnek Uzat Derneği Yardım Balosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Bir Değnek Uzat Derneği Yardım BalosuGelecek Postası

"Bakanlıktan kötü kokular geliyor."

Sihir Bakanlığının bu yılki Noel resepsiyonu ve aynı zamanda St. Mungo Çocuk Servisi'nde uzun süreli tedavi gören çocuklar için kullanılacak yardım balosu 31 Aralık akşamı Hogsmeade'deki Majestic Gorge Hotel'de yapılacak. Yardım balosunun giderleri Bir Değnek Uzat derneği tarafından St. Mungo çocuk hasta odası teşrifatının yenilenmesinde kullanılacak. Baloya sadece davetli isimler katılabilecek olsa da siz de gün boyu St. Mungo'nun bahçesinde yapılacak olan kermesten birşeyler alarak çocuklara yardım edebilirsiniz.

Ylberia Troshani

Editör

İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

https://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karak

Bir Değnek Uzat Derneği Yardım Balosu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası