Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Düello Sistemi ve Kurgusal Güncellemeler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Lumos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Lumos
Game Master

Sevgili Hogwarts-RPG sakinleri, hepinize selamlarımı ve saygılarımı sunuyorum. Uzun zamandır buralarda yoktum malum sebeplerden ötürü (vatani görev önemli), eh dönüncede çok faal olmadım kabul ediyorum (olur öyle arada) ama en göz alıcı(!) admininiz geri döndü ! Geri dönüş şerefine ilk duyurumu gerçekleştiriyorum!

Öncelikle belirteyim, sitenin kurgusal olarak güncellenmesi gereken her noktasını incik cıncık ederek belirli periyotlarla güncellemeye başlayacağız ve bunlar:

** Irklarımız ile alakalı havada kalmış olan tüm sorularınızı yanıtlamak amacıyla metinlerimizi güncelleyeceğiz.

** Quidditche başlamak lazım öyle değil mi?

** Mevcut düello sistemimizden başlamak üzere tüm sistemlerimiz sırasıyla güncellenecek. Bu sırada yapılan başvuruları üzülerek onaylayamayacağız fakat güncellemeler sonunda tarihsel sırayla her birine geri dönüş yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

** Her daim istek ve önerilerinize açığız ! Hazır 2018 güncellememizi yaparken (bak bak bak 2018 güncellemesi) "şu da olmalı, bu niye yok?" dediğiniz fikirlerinizi bizimle paylaşmanızı diliyorum. Uygun olan her fikri hayata geçirmeye hevesliyiz !


Hadi bakalım ben çalışmaya ! Hepinize mutlu, güzel, RP dolu günler diliyorum. IŞIKLA KALIN !

Düello Sistemi ve Kurgusal Güncellemeler 8YDg0A

Favori cümlelerim:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Düello Sistemi ve Kurgusal Güncellemeler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Duyurular-