Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Grace Mobson'ın Doğal Güzelliği

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Grace Mobson'ın Doğal GüzelliğiGelecek Postası


"Şimdilerde yeni sezondaki oyunlarının provalarına başlayan Grace Mobson, bir önceki gece Vızıltı FM'de bir canlı yayın fiyaskosuna sebep oldu."

Canlı yayın konuğu olan Grace Mobson'a yıllar önceki estetiksiz fotoğrafları gösterilince ortalık karıştı. Kendine hakim olamayan Mobson asparagas olduğunu iddia ettiği fotoğrafları paylaşan kişiye "sakat" kelimesini kullanınca, gerilim daha da arttı.

Bir engelli çocuk babası olan Capital Ocean'lı Quidditch'ci Sergio Rodriguez yayına bağlandı ve ünlü oyuncuya ağzına geleni söyledi. "Grace hanımın söylediği söz karşısında çılgına döndüm. Sen bu memleketin sanatçısısın. Hala konuşmasını ve düzgün zikretmesini bilmiyor, abuk subuk konuşuyorsun. Sana yakışıyor mu? Biz engelli çocuk ailesiyiz sen o çocuklara sakat kelimesini kullanamazsın. Bu senin haddine değil. Sana hiç kimse haddini bildirmiyor mu kardeşim ya?" cümleleri ile kendini ifade eden Rodriguez hattan ayrılmadan önce Mobson'ın üç yıl önce bir hayvanat bahçesinde bir çita ile çektirdiği fotoğrafı gündeme getirdi.

Sevmesi için uyuşturulan çita hakkında Mobson "O çita uyuşturulmamıştı. Uyuyordu. Bir kere önce insanlara karşı bir dürüst olalım. Siz hiç mi uyumuyorsunuz kardeşim ya? Hem orada hayvanlara çok iyi bakılıyor. O çitaları daha bebekken alıp oraya getiriyorlar. Bakıcılarla büyüdükleri için çok itaatkarlar. Ziyaretçiler belli saatlerde içeri alınıyorlar. Çitaların tok, huzurlu ve dinlenik oldukları anlarda izin veriyorlar. Ben oradaki çalışanlara uyuşturuyor musunuz çitaları bilmek istiyorum? diye sorduğumda: çitalar günün 16 saatini uyuyarak geçirirler, ve toklar. İnsanlara çok alışıklar diye cevap verdiler. Koskoca çita uzmanları mı bilecek siz mi bileceksiniz?" açıklamasını yaptı.   
Ylberia Troshani

Editör

İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karak
 
Grace Mobson'ın Doğal Güzelliği
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Gelecek Postası-