Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Ayın Enleri Seçimleri | Haziran '18

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Merlin
Yüce Merlin
Ϟ Rp Beğenileri : 15

Merlin
Yüce Merlin

Ayın Enleri Seçimi |Haziran '18

Hadi Bakalım, En'leriniz Kimlermiş Görelim!

Ayın Enleri Nasıl Belirlenir?

Ayın enlerini Merlin'in Çırakları değil, hep beraber sitenin üyeleri birlikte seçeceklerdir. Belirlenmiş olan kategorilerde siz değerli rol oyuncuları kendiniz belirlediğiniz adayları yazacaksınız. Her kategori için yalnızca bir isim yazmalısınız! Aksi halde oyunuz geçersiz sayılacaktır! Önerdiğiniz karakterin ve rol oyununun adını tam yazmanız en önemli kuralımızdır! Ayrıca sadece tek bir karakterinizle oy kullanabilirsiniz. Kategorilerden en fazla ismi tekrarlanan üye veya rol oyunu Ayın En'i seçilecektir. Unutmadan kendinize oy vermeyecek kadar adil olduğunuzu biliyorum... (kıps)

Ayın Enleri Seçimi başlığı 08.07.2018 tarihinde kilitlenecektir. Seçim sonuçları ise başlığın kilitlenmesinden itibaren 4 Gün içinde ayrı bir başlıkla duyurulacaktır!

*** En İyi Rol Oyuncusu kategorisi için, lütfen karakterin değil, bizzat oyuncunun ismini yazın. Oyuncunun ismi bilinmiyor ise, parantez içinde belirtebilirsiniz.

Ayın Enleri Kategorileri

En İyi Rol Oyunu:
En İyi Rol Oyuncusu:
En İyi Kurgulu Karakter:
En İyi Çift:
En Eğlenceli Karakter:
En Başarılı Yetişkin Karakter:
En Başarılı Öğrenci Karakter:
En Başarılı Topluluk (sürü/koloni/örgüt/aile):

Sorularınız için bu başlığı kullanabilirsiniz. Kolay gelsin!

©️ HOGWARTS RPG
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 104

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
En İyi Rol Oyunu: Chemmys Reed Sovu BBSSF (Istanbulluyum ben. Taksim cocuguyum. Bu rp beni derinden vurdu. Sana da selam olsun tiz sesli solcu kiz)
En İyi Rol Oyuncusu: Nevissa Moovie (Bu ay karakteri hakkinda bir suru degisiklik yapti. Tamamen farkli bir yone surukleniyor. Kaldi ki site icin cok fazla emek verdi bu sebeple en iyi rol oyuncusu olarak Serra’yi aday gostermenin makul oldugunu dusunuyorum.)
En İyi Kurgulu Karakter: duzenlenecektir
En İyi Çift: Amphitrite & Hugo Underwood (Biraz spoiler da aldigim icin cicegi burnunda ciftimizi aday gosteriyorum.)
En Eğlenceli Karakter: Lux Caldwell (Diyeceksiniz nesi eglenceli. O kadar agresif ve sirret bir karakter ki beraber yazmasi cidden cok keyifli.)
En Başarılı Yetişkin Karakter: duzenlenecektir.
En Başarılı Öğrenci Karakter: Aurelien Rhodanthe  (Aktif bir uye Cletus ile kurgularini okuyorum. Admin olarak bana biraz korku saliyorlar ama neyse bu kucuk gorunumlu kizimizin yasi biraz var anladigim kadariyla.)
En Başarılı Topluluk (sürü/koloni/örgüt/aile): Scuta diyorum.
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 30

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
En İyi Rol Oyunu: Açılış - Büyücedünya Tarihi Müzesi
En İyi Rol Oyuncusu: Rose
En İyi Kurgulu Karakter: Selene Underwood
En İyi Çift: Amphitrite & Hugo Underwood
En Eğlenceli Karakter: -
En Başarılı Yetişkin Karakter: Sınbira Harvelle
En Başarılı Öğrenci Karakter: Roselina Lim
En Başarılı Topluluk (sürü/koloni/örgüt/aile): Scuta
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Lucille N. Morag
Ravenclaw
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Lucille N. Morag
Ravenclaw
En İyi Rol Oyunu: Bir Saatte Ölüm
En İyi Rol Oyuncusu: Serra. (Nevissa Moovie. Bu unvanı aldığında nihayet güzel yazdığını kabulleneceğini düşünüyorum.)
En İyi Kurgulu Karakter: Aurelien Rhodanthe.
En İyi Çift: Percy Sharikov & Lux Caldwell. (Şu an bir çift olmayabilirler ama oyum onlardan yana.)
En Eğlenceli Karakter: Lux Caldwell.
En Başarılı Yetişkin Karakter: Percy Sharikov.
En Başarılı Öğrenci Karakter: Aurelien Rhodanthe.
En Başarılı Topluluk (sürü/koloni/örgüt/aile): Ben mümkünse sitedeki yenilenmeyi sağlayan arkadaşlar demek istiyorum. Adminler ve site grafikeri. Olmazsa Scuta olsun.
Melvin V. Burnham
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
En İyi Rol Oyunu: Bir Saatte Ölüm
En İyi Rol Oyuncusu: Serra (Nevissa Moovie aslında. Çok uğraştım onun için.)
En İyi Kurgulu Karakter: Lucille N. Morag (Bebeyim. kurgusunu gerçekten bilen herkesin benimle aynı düşüneceğini biliyorum.)
En İyi Çift: Percy Sharikov & Lux Caldwell (Parti kurun oy verelim.)
En Eğlenceli Karakter: Isaac Raleigh (Lila'nın adının neden Amelia olduğunu anlattığını okuduğumdan beri.)
En Başarılı Yetişkin Karakter: Percy Sharikov (Siz onu hiç Balım'ın ağzından dinlediniz mi?)
En Başarılı Öğrenci Karakter: Lucille N. Morag
En Başarılı Topluluk (sürü/koloni/örgüt/aile): Scuta
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı
En İyi Rol Oyunu: Sonsuza Dek Kalbim Senin (Her ne kadar hala düğüne yazamamış olsam da bir gün bizim de böyle düğünümüz olacak inanıyorum. O yüzden sizlersiniz. :3
En İyi Rol Oyuncusu: Percy Sharikov (Bu ay Percy ayı olmalı. :3)
En İyi Kurgulu Karakter: Amphitrite Underwood
En İyi Çift: Amphitrite & Hugo Underwood (Ah buraya bizi yazmak isterdim, ama bu aralar çok pasiftik bir daha ki aya inşallah. :3
En Eğlenceli Karakter: Percy Sharikov (Her ne kadar tamamen hüzün kaplı olsa da ve ben daha çok kaptancı olsam da, Tom Hiddleston abi başka diyecek söz yok. :3)
En Başarılı Yetişkin Karakter: Amphitrite Underwood (Bu aralar gerçekten de çok aktifti. :3)
En Başarılı Öğrenci Karakter: Aurélien Rhodanthe
En Başarılı Topluluk (sürü/koloni/örgüt/aile): Herkes Scuta demiş sanırım şu müze olayı yüzünden, neyse ben bir şey demesem de olur. dsfasf
Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Amphitrite Underwood
St. Mungo Şifacı
En İyi Rol Oyunu:Şu sıralar yazmaya da okumaya da zaman bulamıyorum ama herkesin gönlü olsun Açılış - Büyücedünya Tarihi Müzesi diyorum
En İyi Rol Oyuncusu: Hande (Lucifer)
En İyi Kurgulu Karakter: Luvifer Helios *Helios kurgusu gerçekten de çok güzel ve bunda seve seve yer alıyorum
En İyi Çift: Richard G. Vincént & Nastasia Valeriya Petrov *evet şuan çift değiller ama ben shipliyorum naz yapmayın da olun artık ya
En Eğlenceli Karakter: Roselina Lim *düğünde ki o rp beni bitirdi Very Happy
En Başarılı Yetişkin Karakter: Percy Sharikov *sanırım bu karakterin daha siteye gelmeden ilk olacağını öğrenen bendim ve millet kim bu derken amaçsızca eğlenen sağol balım Very Happy
En Başarılı Öğrenci Karakter: Aurelien Rhodanthe.
En Başarılı Topluluk (sürü/koloni/örgüt/aile): Benim sürüm *tamam tamam Bellatores Lustitiae
https://www.hogwarts-rpg.com/t4407-amphitrite-karakter-kart#6582
Désirée Estelle Beaumont
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Désirée Estelle Beaumont
Slytherin
En iyi: Balım a.k.a Aliye
Kurgu: Valentin Diavol
Eğlenceli: Valentin Diavol
Yeşkin: Aaliyah
http://www.hogwarts-rpg.com/t2677-estelle-i-l-e-lejant
Willow Ashworth
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Willow Ashworth
St. Mungo Şifacı
En İyi Rol Oyunu: Açılış - Büyücedünya Tarihi Müzesi

En İyi Rol Oyuncusu: Serra

En İyi Kurgulu Karakter: lucille

En Eğlenceli Karakter: lux cladwell

En son Willow Ashworth tarafından 10.07.18 0:11 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Robert Calvin Myles
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 7

Robert Calvin Myles
Ölü
En İyi Rol Oyunu: Açılış - Büyücedünya Tarih Müzesi
En İyi Rol Oyuncusu: Dila <3
En İyi Kurgulu Karakter: Alec Xenophanes
En İyi Çift: Hugo&Amphirite
En Eğlenceli Karakter:Percy Sharikov
En Başarılı Yetişkin Karakter:Olivia Scarlett Isıs
En Başarılı Öğrenci Karakter: Aurelien Rhodanthe