Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 balım'ın doğum günü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Ϟ Rp Beğenileri : 17

Nevissa Moovie
Site Grafikeri


bugün 10 temmuz, yani balım'ın doğum günü. şimdi buraya uzun uzun, güzel güzel şeyler yazmak istiyorum, ama yazdığım ya da yazmadığım şeyleri, neler hissettiğimi, balım zaten bildiğinden, bir şeyi atlasam da üzülmeyeceğim.
skype'ta karşılaştığımızda şey sanmıştım, bu kız çok havalı, kendini çok seviyor, herkes de buna balım diyor ve adını da bu yüzden balım yazmış. bu kadar da ön yargılı ve pis bir insanım. hatta buluşma ayarladığımızda da şey diye düşündüm, bu arkadaşlık en fazla iki gün sürer çünkü bu kız beni arkadaşı olarak yanında gezdirmez. şu an en yakın arkadaşım olarak gördüğüm kişiyi, o zamanlar böyle görüyordum. çünkü balım'ı reelde görenler ya da instagram'dan takip edenler bilir ki, akıl almaz bir tarzı var. hatta bir gün roman'ın önünden geçerken 'ileride böyle giyinmek istiyorum' demiştim de bana şey demişti, niye ileride giyineceksin ki, şimdi giyin işte. sonraki hafta alışverişe çıktık, roman'a değil, balat'a.
neyse, balım'ı tanıyanlar hayatlarında nasıl bir kazanç olduğunu zaten biliyordur, şen şakrak, esprili -çok esprili, genelde güleç biridir. çok esprili olan insanlar çok boş gibi görünse de, balım'ın boş tek bir yanını görmedim. balım'ı tanımayanlara diyecek bir şeyim yok, hemen arayın tarayın, balım'la tanışın. hiç olmadığı zaman bir şey kaybetmiyorsunuz gibi görünür, ama işte dediğim gibi, hayatınızdan çıkarılacak bir tip değil.
ben rpg'de çok kötü insanlarla tanışmıştım, hatta uzun süre oturup, keşke hiç bulaşmasaydım bu işe dediğim günler bile oldu. balım'la yakın arkadaş olduktan sonra her şey çok değişti. umarım sizin hayatınızda da bir balım vardır.
ek olarak, kime 'balım'la buluşuyorum' desem, sevgilim sandıkları kişidir. 'ismi balım ehehe' demek her zaman çok keyifli.
annene babana selamlar, iyi ki doğdun, iyi ki varsın.

herkes güzel güzel şarkı linkleri bırakmış, ben doğum gününün tadını çıkar diye şunu bırakıyorum: https://www.youtube.com/channel/UCMR6t4P2TqXOjVq3qgvo6gg

bu da balım101 olsun: https://www.youtube.com/watch?v=8YWl7tDGUPA&list=PLwe90uNAylnvycf8Zbyb5A-DMVx3Wq2z_
balım'ın doğum günü PbHlnQ
Spoiler:
 

Spoiler:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı
Bugün 10 temmuz aynı zamanda da benim maaş günüm gfhfdhgfdhfgh bunu söylemeden edemedim balım gel seni hazır maaş almışken yemeğe götüreyim başka zaman şans olmaz dfsadfdfasfsdfsdf
Her neyse bu kadar sululuktan sonra doğum günü mesajıma geçmek istiyorum. Balım valla ben de senin hakkında ne söyleyeceğimi bilmiyorum. Serra'nın dediği gibi seni tanımayan çok fazla şey kaçırır. Keşke daha fazla görüşme ve kaynaşma şansımız olabilse, ama malum hayat şartları hep bazı konularda eksi yönde ilerliyor. Yine de birbirimizi bir kere de görsek, (ve o an resim çekilip boyumun ölçüsünü de alsan, belki de o yüzden görüşemiyoruz bir daha yan yana gelmemek için dsfsfsdfsdf ama ben inanıyorum yine buluşcaz <3) rp camiasında tanıştığım insanlar içerisinde iyi ki tanıdım dediğimsin. Ben uzakta olduğum için hep bu buluşma şeylerinden uzak kalan taraf oluyorum, bu beni üzüyor ama yapacak bir şey yok. Umarım daha birçok güzel güzel rpler yapmaya devam eder birbirimizin (karakterlerimizin) mürüvvetini görürüz inşmerlin. Nice senelere bol bol mutlu yaşlara bal <3 (Ve yine aklıma geldi seni facebookta ilk gördüğümde çok güzel bir hatun olduğunu söyleyip yavaştan yavşmıştım bunu da herkese yapmam dfasfsdfsd<3 İyi ki varsın!
balım'ın doğum günü JDX26Q balım'ın doğum günü ODkMBD
*:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
Uzun uzun duygu ve düşünce yazmaktan en berbat benim sanırım. Canım valla çok fazla başını şişiriyorum, her şeyde Balımmm diye mesaj atıyom ama ne yapıcan katlanıcan artık ne yapalım. Daha siteye ilk adımımı atar atmaz beni aranıza aldınız valla buraya alışmaktan en büyük katkılardan biriside sana da ait bunun için teşekkür ediyorum. Çok fazla kahrımı çektin benim yok o böyle olacak yok bu böyle olacak şunu yapar mısın Very Happy bi rahat bırakmadım seni biliyorum. Görüştüğümüzde ise dedim aha bu kesin balım. Oldukça neşeli güler yüzlü ve kendine has bi tarzı var baya da eğlenmiştim o gün. Gülmekten gözlerimden yaş gelmişti hatta. İnsanları baya güldürebilen birisisin. Neyse doğum günün kutlu olsun canım bana bu kadar sabrettiğin için teşekkürler  balım'ın doğum günü 72434
balım'ın doğum günü VP76dm
Azrael:
 

Her şey kaybedildiğinde onur ölümü emreder ama yaşayanlar için hâlâ umut var.
Altınlar tüm evrene hükmedebilsin diye zincire vurulmuş tüm renkler için.
Yalnız değilim. Kurban değilim.
Ben Azrail'im.
Acı çekmeyi bilirim.
Karanlığı bilirim.
Hikâye böyle bitmeyecek.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Rosélina Lim
K.S.K.S
Ϟ Rp Beğenileri : 15

Rosélina Lim
K.S.K.S
Nice musmutlu, sağlıklı, huzurlu yaşların olsun. İyi ki doğdun!  balım'ın doğum günü 1787303824 balım'ın doğum günü 1787303824
balım'ın doğum günü O5a6fI
Me:
 
bae:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t4230-roselina-lim#63113
Lux Caldwell
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Lux Caldwell
Cadı
- - - - - / - - - - - / - - - - - / - - - - -.
Süren başladı Balım.

balım'ın doğum günü AzY6Lv
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
Ϟ Rp Beğenileri : 84

Violeta Lechkov
Bellatores Lustitiae
heeeppiii börtdeeey tuu yuuuu sitenin en güzel kuşu  balım'ın doğum günü 72434 balım'ın doğum günü 1354973000
i'll remain no more than is required of me
u n t i l  t h e  s p i r i t  i s  g o n e
i will long to see all that waits to be known
and all that will n e v e r  b e  k n o w n

balım'ın doğum günü 3z9wOY

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1534-violeta-lechkov
Aurélien Rhodanthe
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 12

Aurélien Rhodanthe
Slytherin
Nice güzel yaşlara. İyi ki doğdun  balım'ın doğum günü 72434 balım'ın doğum günü 1787303824
balım'ın doğum günü YqJYvM


Spoiler:
 
Spoiler:
 

Spoiler:
 
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Willow Ashworth
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Willow Ashworth
St. Mungo Şifacı
vay be bi sene daha geçmiş ha, balım resmen bir yaş daha büyüdüğüne inanamıyorum sdfghgdfghj
doğum günün kutlu olsun vede güzel olsun, her sene de böyle geçsin umarım <3

balım'ın doğum günü YqRMZk
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Larisa Stepanov
Hogwarts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Larisa Stepanov
Hogwarts Çalışanı
nice mutlu yaşlaraaaa  balım'ın doğum günü 72434 balım'ın doğum günü 1354973000 balım'ın doğum günü 2525086758
balım'ın doğum günü Tumblr-inline-pi3l2rdcr51r113ww-250balım'ın doğum günü Tumblr-inline-pi3l3n-Qo6x1r113ww-250
Spoiler:
 

Spoiler:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Mae Majori
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 32

Mae Majori
Cadı
Kafamdaki kendi arasında gruplaşmış, itici, üyelere plaza patronu tadında davranan admin profilinin değişmesinin en büyük etkenlerindensin Balıtom. İyi ki doğdun ve iyi ki böyle bir site işine giriştin ve bende seni tanıyabildim!
Mutlu yıllar! balım'ın doğum günü 1941857574
balım'ın doğum günü Tumblr_n7x7gi4YH41sqstgio6_250 balım'ın doğum günü Tumblr_n7x7gi4YH41sqstgio1_250  

“Einmal ist keinmal, says Tomas to himself. What happens but once, says the German adage, might as well not have happened at all. If we have only one life to live, we might as well not have lived at all.”
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
balım'ın doğum günü
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Havadan Sudan-