Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş
 

 E D İ T Ö R Ü N O F İ S İ (Sonja Danelle)

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sonja Danelle
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Sonja Danelle
Sihir Basın & YayınıE D İ T Ö R Ü N  O F İ S İ (Sonja Danelle)  YqEDva

E D İ T Ö R Ü N  O F İ S İ (Sonja Danelle)  9GdLBN
JENERIK:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Olivia Scarlett Isis
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 10

Olivia Scarlett Isis
Sanatçı & Ünlü


kavurmayalım da kıvıralım mı ?

Paltosunu girişte bırakıp merdivenlere yönelen cadının akademilerine bağlı olan bu bağımsız dergi binasında bulunma nedeni belliydi. Sonja'nın haberleri farklı tarzı ve mazahi yorumlarıyla dikkat çekiyordu. Olivia ise bu durumdan duyduğu memnuniyeti cadıyı kucaklayarak gösteremeyeceğinin farkındaydı. İşte bu yüzden henüz ikinci son dakika haberi yayınlandığında kendini derginin ofis binasında Danelle'in ofisine ilerlerken bulmuştu. Yüzünde aşırı memnun bir gülümseme vardı. Kapısı yarı aralı olan ofise duvarı tıklattıktan sonra başını uzattı. "Bayan Danelle, gelebilir miyim?" Kadın başını kaldırıp gülümsedi. "Lütfen, orada beklemeyin. İçeri buyrun Bayan Isis." Olumlu yanıtı alır almaz içeriye adımladı. Sonja yerinden kalkmış Olivia'yı karşılıyordu. Kuzgun, kendisine naifçe uzatılan eli geri çevirmedi. "Sizi burada görmek ne kadar da hoş." Tokalaştılar. Belli ki Sonja da onu gördüğüne memnundu. Editör masasının önünde pencereye bakan sandalyelerden birine yaklaştı. Demir kısmından kavradığı oturağı yan çevirdi. Karşısındaki cadının da aynısını yapmasını bekliyordu. Masa arkasından konuşan insanları sevmezdi. Neyseki Sonja da aynı hamleyi yaparak yüzünü sergiledi. "Fazla vaktinizi almayacağım Bayan Danelle. Tebriklerimi sunmak ve bir fikir vermek için burada bulunuyorum. Yaptığınız haberler hem dergi satışlarımızı yükseltti hem de insanların bizi konuşmasını sağladı. Emeğinize sağlık. Şu son habere gelince...  Helva mı bohça mı?  Sonuçlar belirlendi mi? " Sonja son kontrolünü de yaptıktan sonra  cevap vermişti. Şuan için sonuçlarımız var ancak anketin bitiş tarihini belirlemediğimizden dolayı size net bir şey söyleyemem. Ancak şunu belirtebilriim ki  katılımcıların hepsi 'helva' yönünde oy kullanmış. Aynı sayıda katılımcının ankete katılıp 'bohça' demesi pek mümkün gözükmüyor." İki cadı bahsettikleri kavramlar üzerinden kıkırdaştılar. Yanaklarının üzeri  al al olmuş olan Olivia tekrar söze atıldı. "Peki... Sonuçları açıklayacağınızı belirtmişsiniz. Sanat akademisi olarak bir dersimizde müzik ya da mimari değil de mutfak sanatlarına yönelsek ve size yarına kilolarca helva getirsek... Tüm cadı ve büyücülere bir helva ikram edip sonuçlarımızı öyle açıklasak nasıl olur? " Sonja'nın tilkileri analize koyulmuştu. "Okurlar ve okumazlarımızla etkileşimde olmak için güzel bir yöntem de olur. Bunu saat kaçta yapıyoruz? Duyuru yapmamıza gerek var mı dersiniz?" Kollarını bağlayan cadı arkasına yaslanırken ev cinlerinden birine işaret etmişti. "Lütfen sabah girişe bir stant açın. Ve sevgili Danelle, ben erken saatlerde helvalarınızı getireceğim. Duyuruya gerek olduğunu düşünmüyorum ama bunun kararı elbette size ait. Ben akademimiz adına katkımızı ve fikrimizi iletmek için geldim. O halde yarın için iyi eğlenceler dilerim." Yeniden tokalaşmışlardı. "Görüşmek üzere Bayan Isis." Olivia sandalyesini eski konumuna getirip  kapıya ilerledi ve gözden kayboldu. Sonja ise gülümseyerek yarınki manzarayı düşünüyordu...

RP SONU
E D İ T Ö R Ü N  O F İ S İ (Sonja Danelle)  J6DyRn


Home:
 

Gel Artık Kocişkom. Kutu Kola Gibisin İçesim Geliyor:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com/t1814-o-l-i-v-i-a-s-c-a-r-l-e-t-t-i
 
E D İ T Ö R Ü N O F İ S İ (Sonja Danelle)
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Ricadonna Özgür Dergisi-