Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Sihir Bakanlığı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Rütbe veriliyor.
Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 4 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Felicia Odalys Smith
Bakanlık Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Felicia Odalys Smith
Bakanlık Çalışanı
Adınız ve Soyadınız : Felicia Odalys Smith
Karakter Bilgisi : 36 yaşında, genel olarak ciddi biri. Hedefi kariyerinde en üst noktaya ulaşmak. Genel olarak sosyalleşmeyi sevmez ama tanıdığı insanlara karşı sıcak yaklaşır. Çok çabuk sinirlenebilir. Kafasında kurduğu programa uymayan her şeyi reddeder. Geçmişine değil geleceğine odaklıdır. Bu yüzden geçmişte yaptığı bazı hataları uzun süre kafasına takmamıştır. Örneğin ikiz doğan çocuklarından kız olanı kaybetmeyi, oğlanı ise doğduğu anda bırakıp gitmeyi.
İstediğiniz Rütbe : Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Çalışanı
Online Süreniz : Günlük en az 2-3 saat
Örnek Rp : Asteria M. Smith ve Eva Smith diğer karakterlerim..
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Rütbeniz veriliyor.
Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 4 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Thomas Steven Steinbeck
Bakanlık Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Thomas Steven Steinbeck
Bakanlık Çalışanı
Adınız ve Soyadınız: Thomas Steven Steinbeck


Karakter Bilgisi: 36 yaşında İrlanda da Muggle'ların arasında yaşayan bir büyücü/kurt adam. Hogwarts da Ravenclaw mezunudur. Aniden aldığı bir karar ile bu yıl İngiltere'ye memleketine geri taşınma kararı alır. Dünyadaki en arzularından biri dünyayı gezmektir. O yüzden Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesine çalışmaktadır. Bu yıl transfer olmuştur.(kaydımı yapacağım.) Diğer arzusu da ona kalsın, şhhh. Kişilik olarak, ciddi birisidir. Duygularını kontrol etmede tam bir uzmandır. O istemediği sürece nasıl hissettiğini anlayamazsınız, yüz mimiklerini çok kullanmaz. Şaşkınken, üzgünken, korkmuşken veya mutluyken her zaman yüzünde aynı yüz ifadesini vardır. Neşesini ve mutluluğunu çok belli etmez. Gençliğinden kalan gitarını sadece tek başına olduğu zamanlarda çalar. Sabırlı biridir. Öyle herşeye hemen sinirlenmez. Zengin bir anne babanın tek çocuğudur. Annesi ve babası o çok küçükken ayrıldığı için ikisinden de nefret eder Babasının azılı düşmanı yüzünden küçük yaşında bir kurt adam tarafından ısırılmıştır. Hogwarts yıllarında dışlanmış ve hor görülmüştür. Bunun tek sorumlusunu da ailesi olarak gördüğü için onlarla 5  yılda bir zor görüşür. Çok arkadaşı olmadığı için kendi iç Dünyasında yaşıyor denebilir. Kafasının içinde sesler vs. 
İstediğiniz Rütbe: Uluslararası Sihirsel İşbirliği Dairesi Çalışanı
Online Olma Süreniz: Aktif olurum sanırım 1-2 saat Diğer karakterlerimide sayarsak...
Örnek Rp: Lydia Lesley March veya Adrian Lonell Millard
Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
İşliyorum.
Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 4 KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Simon Wordsworth
Bakanlık Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Simon Wordsworth
Bakanlık Çalışanı
@Simon Wordsworth demiş ki:
Adınız ve Soyadınız : Simon Wordsworth
Karakter Bilgisi : İngiltere'nin köklü bir ailesinde yetişmiş olan Simon, tam bir İngiliz beyefendisidir. Kendinden beş yaş küçük bir kız kardeşi vardır. Babası ise dedesinin baskıcı yönetimine dayanamamış, soydan ayrılmıştır. Bu yüzden aile sorumlulukları Simon'un omzuna bırakılmıştır. Daha çocukken dedesi tarafından yetiştirilmeye başlamıştır. Ailenin tek erkek torunu olmasının yükümlülüklerinde büyük bir etkisi vardır. Hogwarts, Slytherin mezunudur. Genel olarak sabırlı, disiplinli ve dikkatlidir. Pasif-agresif yapısını sarkastik davranışlarıyla birleştirir. Psikolojik açıdan dirençlidir. Güven problemleri yoktur ancak her zaman tetiktedir. Konuştuğu kişileri tartmayı sever. Basit davranışlardan hoşlanmaz. Samimiyetsizlik sezdiği an kayışları koparabilir. İstediğini elde etmek için her yolun mübah olduğunu düşünür. Manipülatif davranmaktan çekinmez gerektiği yerde. Sevdiklerine karşı aşırı korumacıdır. İçgüdüleri kuvvetlidir. Şartlar eşitlendikten sonra duygularını belli eder. Sonrasında da onlar için her şeyi yapabilir.
İstediğiniz Rütbe : Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı
Online Süreniz : 3 - 5 saati geçiyor genelde.
Örnek Rp : (Annalise Raine Cooper, Lorelai Thalia Garcia benim karakterlerim.)

Merhabalar tekrardan. Daire başkanımız uzun bir süredir aktif değilmiş. Sihirli Yasak Yaptırım Dairesi başkanlığını alabilir miyim acaba? :3
Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 4 NNNFg0
the shades of the dead do not cast a shadow:
 

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Adrasteia Ovis Lloyd
Bakanlık Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Adrasteia Ovis Lloyd
Bakanlık Çalışanı

Adınız ve Soyadınız : Ovis Phoenix Lloyd
Karakter Bilgisi :
::
 
İstediğiniz Rütbe : Muggle İrtibat Dairesi Başkanı
Online Süreniz : Haftanın her günü her saat
Örnek Rp : Valéria Éloïse Barthélemy akrakterine bakılabilir.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Gwyndolin Cross
Bakanlık Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Gwyndolin Cross
Bakanlık Çalışanı
Adınız ve Soyadınız : Gwyndolin Cross
Karakter Bilgisi :
Spoiler:
 
 
İstediğiniz Rütbe : Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Çalışanı 
Online Süreniz : Günlük 3-4 saat bazen daha fazlası.
Örnek Rp : Alannah Muirgheal'in rplerine göz atabilirsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://hogwarts-rpg.forummotion.com/t6349-gwyndolin-cross
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Simon; Karakterinin yaşının 25 olması açıkçası biraz "nasıl başkan oldu bu kadar genç?" soruları uyandırdı kafamızda. Direkt bir kural olarak koymamış olsak dahi; şu anda mevcut olan bütün başkanlarımızın da +30 olması ve yönetim için haliyle tecrübe gereksinimi olması falan derken şu an direkt onaylayamıyorum bu isteğini. Eğer kurgusal olarak bir şekilde bağlayabilirsen veya yaşını değiştirmeye gönüllüysen, bu başvurun dikkate alınacaktır.

Ovis; aynı şey senin durumun için de geçerli. 22 yaşında birisinin bir daire başına geçmesi oldukça olasılıksız gözüküyor. Kurgu veya yaş değişiminden sonra burayı tekrar dürtersen sevinirim.

Gwyn; rütbeni veriyorum.
Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 4 Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Simon Wordsworth
Bakanlık Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Simon Wordsworth
Bakanlık Çalışanı
Merhabalar Carmenta hanımcığım. Yeniden başvurmaya geldim. :3

Adınız ve Soyadınız : Simon Wordsworth
Karakter Bilgisi : Wordsworth ailesinin kökleri 14. yüzyıl İngiltere Krallığı'na kadar dayanmakla birlikte  ailenin birden fazla ferdi dünyaya açılmıştır. Günümüz gözüyle bakıldığında farklı ülkelerde bulunan İngiliz olmasının yanı sıra aralarında yarı Fransız, yarı Rus, yarı Amerikan gibi bireyler vardır. Lakin ailenin gerçekleşen asıl yükselişi 17. yüzyılda olmuştur. Simon'un ataları Fransız Devrimi'nde başrol oynamak yerine, boşlukları doldurarak arka planda birçok ülkeye ve krallıklara danışmanlık yapmışlardır. Amerikan Devrimi'nde de keza rol alarak Britanya İmparatorluğu'nun yakını olarak, on üç Amerikan kolonisine de desteğini sunarak saman altından su yürütmüşlerdir. Wordsworth ailesi için önemli olan yalnızca kendi ailesi ve yakın çevresidir. Bu kıstasa girmeyen herkes potansiyel bir kukladır. Olayların gidişatına yön vererek tarihte hiçbir zaman ön plana çıkmamışlardır. Zamanla mugglelar ile anlaşmalar yapmış, demiryolu ve petrol ticareti üzerinde ilerleyerek günümüze kadar servetlerini biriktirmişlerdir. Büyücedünya'nın devrimi sırasında ise taraf olmamışlardır yine aynı şekilde. İngiltere'nin bu köklü ailesinde yetişmiş olan Simon, tam bir İngiliz beyefendisidir. Kendinden beş yaş küçük bir kız kardeşi vardır ve Simon'ın en büyük düşkünlüğüdür kendisi. Babası ise o kalibreyi kendisinde göremeyerek dedesinin baskıcı yönetimine dayanamamış, soydan ayrılmıştır. Bu yüzden aile sorumlulukları Simon'un omzuna bırakılmıştır. Daha çocukken dedesi Henrik Wordsworth tarafından yetiştirilmeye başlamıştır. Ailenin tek erkek torunu olmasının yükümlülüklerinde büyük bir etkisi vardır. Hogwarts, Slytherin mezunudur. Genel olarak sabırlı, disiplinli ve dikkatlidir. Pasif-agresif yapısını sarkastik davranışlarıyla birleştirir. Psikolojik açıdan dirençlidir. Güven problemleri yoktur ancak her zaman tetikte kalarak sorgulamaya girişebilir. Manipülatif davranmaktan çekinmez gerektiği yerde. Sevdiklerine karşı aşırı korumacıdır. İçgüdüleri kuvvetlidir. Yaşam onun için bir satranç alanıdır. Şartlar eşitlendikten sonra duygularını belli eder, o da belki. Hogwarts mezuniyetinden sonra Henrik Wordworth'un isteği doğrultusuna bir sene kadar MACUSA'da stajyer kadrosunda çalışmıştır. Görünür de olan bu en azından. Dedesinin asıl amacı farklı bir bakanlığın işleyişini kavramasıdır. Henrik Wordworth, Simon yani en sevdiği torunu Amerika'dan döndükten sonra hakkıyla İngiltere Sihir Bakanlığı'na girmiştir. Lakin Simon son iki yıl içerisinde savsaklayan bir işleyişe katlanmakta zorluk yaşadığından ve güvensiz bir ortamda çalışmak yerine daha sağlam bir iş ortamı için dedesinin duruma el atmasıyla nüfusunu kullanarak  sözü geçen tanıdıklarından yardım alarak eski daire başkanın emekli edilmesini ve Simon Wordsworth'un daire başkanlığına getirilmesi istenmiştir. 1975 yılında ayarlamalardan önce Simon’a bir haftalık izin verilmiş olup döndüğünde koltuğun ona tahsis edileceği sözü alınmıştır. Ailesinin kolu her yere uzanmaktadır. Büyücedünya kaosunda tarafsız olmaları sebebiyle bu atamanın gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılmaktadır çünkü Simon’ın sicili oldukça temizdir ve insiyatif almaktan çekinmez.
İstediğiniz Rütbe : Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi Başkanı
Online Süreniz : 3 - 5 saati geçiyor genelde demiştim ama daha fazla olmaya başladı :3
Örnek Rp : (Annalise Raine Cooper, Lorelai Thalia Garcia benim karakterlerim.)
Sihir Bakanlığı Alımları - Sayfa 4 NNNFg0
the shades of the dead do not cast a shadow:
 

Spoiler:
 


En son Simon Wordsworth tarafından 04.04.21 2:40 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Sihir Bakanlığı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-