Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 St. Mungo Şifacı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master


Başvurmak İçin:

Ad ve Soyad:
Karakter Bilgisi: (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Rütbe:
Günlük Online Süreniz:
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz.)


Kontenjan için tık.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Ursula Day
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ursula Day
Ölü
Ad ve Soyad: Ursula Day
Karakter Bilgisi: Ursula, kararlarını iyiliğin temelinde ve doğruluğun yönüne vermeye çalışan genç bir kadın; fakat çocukluğunda kendisine öğretilenler ve kişiliğinin arasındaki büyük farklılık, çoğu zaman boşluğa düşmesine ve karar vermekte zorlanmasına neden oluyor. İnsanlarla iletişime geçmede yaşadığı zorluklar ve kendini ifade etme yönündeki eksikliği gündelik hayatını olumsuz şekillendiren ve onu yalnızlaştıran sorunlar. Hiç tanımadığı ailesi hakkında bazı bilgilere sahip; annesi Alman ve babası İngiliz, ikisi de Muggle. Ursula doğduktan kısa bir süre sonra öldüler ve Berlin'de bir mezarlığa defnedildiler.
İstediğiniz Rütbe: İksir ve Bitki Zehirlenmeleri Bölümü Şifacısı
Günlük Online Süreniz: ortalama 1-2 saat online olabilirim.
Örnek Rp: Björn Sveinsson.
St. Mungo Şifacı Alımları 95eEyP

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Eirene
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Eirene
Game Master
Rütbe senindir!
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Isolde Aideen O'Malley
St. Mungo Şifacı
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Isolde Aideen O'Malley
St. Mungo Şifacı
Ad ve Soyad: Isolde Aideen O’Malley

Karakter Bilgisi: Ailesini küçük yaşlarda kaybetmiş ve gençlik yıllarında umutsuzluğun ve çaresizliğin pençesine düştüğü sırada Crassus Merovech Rischer’ın onu yanına alması ile hayatı adeta değişmiştir. Mantıkçı kişilik tipine sahip Isolde, araştırmacı kişiliğinin yanı sıra oldukça iyi bir gözlemci ve analizcidir. Zihni her zaman üzerinde araştırma yapabileceği teoriler ve yaratıcı fikirlerle doludur. İksirler ve bitkiler üzerinde deney yapmayı sevdiğinden Hogwarts’taki son yıllarında şifacılığa merak sarmış ve kendisi için en uyumlu mesleğin bu olduğuna karar vermiştir.

İstediğiniz Rütbe: İksir ve Bitki Zehirlenmeleri Bölümü Şifacısı

Günlük Online Süreniz: 2-4 Saat

Örnek Rp:

Spoiler:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Verdim gitti.
St. Mungo Şifacı Alımları KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
St. Mungo Şifacı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-