Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Ünlü & Sanatçı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master


Başvuru İçin:

Adınız ~ Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Meslek :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz.)

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Elizabeth Theresa Boleyn
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Elizabeth Theresa Boleyn
Sanatçı & Ünlü
Adınız ~ Soyadınız : Elizabeth Theresa Boleyn
Karakter Bilgisi : Mali durumu bir hayli yerinde ailesinin üçüncü çocuğu ve ilk kızıdır Elizabeth. Çocukluk yılları 'Tımarhane' olarak adlandırdığı evinde, gerçeklikten piyano aracılığı ile kaçmasıyla geçmiştir. Dış dünyanın mükemmelen farkında olup, neleri barındırdığını umursamamaktadır, varlığının tek amacı mümkün olduğunca iyi bir durumda eğlenmektir ona göre. Oldukça hırslı ve bir miktar da tartışmacıdır. Her şeyin istediği gibi olmasını, herkes tarafından sevilmeyi ister, bunların arkasında yatan arzusu da yalnızca eğlenceye duyduğu bitmek tükenmez açlıktır. Gençliğinde büyük bir turne fırsatını sıkıldığı gerekçesiyle reddetse de, bir süre sonra sanatından daha fazla uzak kalamayacağına karar verir ve önüne gelen neredeyse her fırsatı değerlendirerek, ona teklif edilen pek çok yerde hem çalar, hem de yumuşak olarak nitelendirilebilecek sesiyle piyanosuna eşlik eder. 
İstediğiniz Meslek : Piyanist
Örnek Rp:
 
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Rütbe veriliyor. Gecikme için özür dilerim.
Ünlü & Sanatçı Alımları Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Claudia Ladouceur
Sanatçı & Ünlü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Claudia Ladouceur
Sanatçı & Ünlü
Adınız ~ Soyadınız: Claudia Ladouceur
Karakter Bilgisi: Claudia varlıklı bir ailenin tek kızı olmanın getirdiği şımarıklık ve narsistlikle birlikte büyümüştür. Bir dediği iki edilmemiş, tüm insanları ve diğer varlıkları kendi kulları gibi görmeye başlamış, istediği şeylerde en ufak bir sorun çıksa kıyameti koparmıştır. Çocukluk arkadaşı Claudius’a saplantılı bir şekilde aşık olmuş ve küçüklüklerinden beri hiç yanından ayrılmamış, Hogwarts’taki öğrencilik yıllarında bile bir kez olsun rahat vermemiştir. Küçük yaştan beri yalan söylemeye ve insanları kullanmaya bayıldığı için tiyatroya merak salmış, tiyatro konusunda ne kadar yetenekli olduğunu fark edince Hogwarts eğitimiyle aynı anda oyunculuğunu da geliştirmeye başlamıştır. Mezun olur olmaz Claudius Ladouceur’ı kendiyle evlenmesi için tehdit etmiş, reddedince evinin bodrumuna kapatmış ve kabul edene kadar orada bırakmıştır. Burayı bilmeseniz de olurdu… Evlendikten hemen sonra hiç vakit kaybetmeden oyunculuk yeteneğini ve güzelliğini kullanarak birkaç yıl içerisinde kariyerinde hızla yükselmiştir. On beş yıllık oyunculuk kariyeri boyunca defalarca ülke ülke gezmiş, her türlü dizide, filmde ve tiyatroda rol almıştır.
İstediğiniz Meslek: Oyuncu
Örnek Rp: Mirabelle Starlight ve Lucian Giallican’ın rplerine bakabilirsiniz.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Rütbeniz veriliyor. Bodrumunuz... Pardon, oyununuz bol olsun.
Ünlü & Sanatçı Alımları Imza
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Ünlü & Sanatçı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-