Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Gringotts Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master


Başvuru İçin:

Adınız ve Soyadınız :
Karakter Bilgisi : (Bu alanı eksik dolduranların başvurusu kabul edilmeyecektir.)
İstediğiniz Rütbe :
Online Süreniz :
Örnek Rp : (Spoiler içinde veriniz)


Kontenjanlar:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Oliver Blake Repaer
Gringotts Çalışanı
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Oliver Blake Repaer
Gringotts Çalışanı

Adınız ve Soyadınız : Oliver Blake Repaer

Karakter Bilgisi : Oliver safkan ve köklü bir aileden gelen tek çocuktur. Ailesi baya zengin olduğu halde küçüklüğü pek iç açıcı geçmemiştir. Hiç bir zaman ailesi tarafından ilgi görmemiş hatta yüzlerini bile nadir görmüştür. Bakıcısı ve onun için tutulmuş eğitimciler tarafından büyütüldüğü için insani duyguların çoğundan soyutlanmış, oldukça zeki ve soğuk birisidir. Her zaman kendini keşfetmeye meraklı olan Oliver yüksek zekası ve fazla olan merakını yanlış konularda kullanmış ve yoldan çıkmış bir karaktere sahiptir. Kolay kolay kimseye güvenemez, sadık bir insan olduğunu bilemiyoruz çünkü hayatına şimdiye kadar kimseyi almamıştır.

İstediğiniz Rütbe : Uluslararası İlişkiler Departman

Online Süreniz : 7 saat

Örnek Rp : Edmundo De Cervantes'in rplerine bakabilirsiniz
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Annabelle
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Annabelle
Game Master
Rütbe sizindir.
Gringotts Alımları KbAGzc
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Gringotts Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Mesleki Seçimler-