Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Almanya'dan, Konseye Kayyum İması

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 13

Ylberia Dhurim
Sihir Basın & Yayını
Almanya'dan, Konseye Kayyum İmasıGelecek Postası


"Almanya Uluslararasi Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkani Hofstetter, Büyücedünya Konseyine kararindan dönmesi için çağrida bulundu."

Geçtiğimiz günlerde Büyücedünya Konseyi'nin yapmiş olduğu atamalar Hogwarts'in da açilmasiyla Almanya ile İngiltere arasindaki gerilimi tirmandirdi. Almanya Uluslararasi Sihirsel İşbirliği Dairesi Başkani Sabine Hofstetter Hogwarts atamalarinda müdire olarak seçilen ismin halkin konseye olan inancini kiracağini söylemekle beraber, konseye kararindan dönmesi için çağrida bulundu.

Konseyin seçim politikasini ve Hogwarts hakkindaki kararlarini empatik bulmayan Almanya cephesi bu politikaya karşi ses yükseltti. Bakan Hofstetter konseyin son günlerde Avrupa üstünde baski ve etnik normalleşme adi altinda toplumsal değerleri alaşağa etmenin yayginlaştirdiğindan yakinirken, bunu ülkede yaşanan siyasi krizin üstünü örtme çabasi olduğunu öne sürdü.

Hofstetter konu hakkinda "Yaptiklari atamalar tamamen keyfi. Yeni müdire Aaliyah Elias'in bir soyadi ayricaliğina sahip olduğunu sabika kaydina baktiğimizda anlayabiliyoruz. Kidemi ne olursa olsun bir suikast şüphelisi ve potansiyel örgüt mensubunun İngiltere'nin en saygin eğitim kurumunun başina getirilmesi hepimiz için hayal kirikliği oldu. İngiltere'de bu yeni konsey sistemi ile demokrasi ve değerler gaspediliyor. Bu gidişler önayak olduklari bu yeni sistemin ömrünün uzun olmadiğini düşünüyoruz. Yakinda İngiltere tekrardan tek bakanin olduğu bir sisteme dönebilir" mesajini verdi.   
Ylberia Troshani

Editör

İki Altın Tüy sahibi, bir çocuk annesi, yirmi yılı aşkın gazeteci. Bir zamanların sağlık habercisi olan Troshani, Ezekiel Harris ile yaptığı röportajla tarafsız haberciliği büyücedünyaya göstermiş, Casey Shaffer suikastini kadrajına yansıtarak dünya çapında ses getirmiştir. Kariyerine Gelecek Postası Editörü olarak devam etmektedir.

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
https://www.hogwarts-rpg.com/t3837-ylberia-troshani-dhurim-karak
 
Almanya'dan, Konseye Kayyum İması
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Gelecek Postası-