Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Görünüm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 69

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör

THE RED ART GALLERY

Görünüm N2EBAb
Dışarıdan klas bir yapıya sahip olan The Red oldukça şık tabloların ve antikaların satıldığı bir yerdir. Kapılarda asılı olan kırmızı perdeler galerinin ismini en iyi şekilde yansıtmaktadır. İçeri girdiğinizde sizi led ışıklarla aydınlatılmış tablolar karşılar. İçerisi de kırmızının tonları ile döşenen galerinin ortasında misafirlerin dinlenmesi için puf bulunmaktadır. Galeri oldukça iyi korunduğundan hırsızlık gibi olaylara rastlanmaz. Lobiden sağa dönüp arkaya geçtiğinizde sahibenin ofisi bulunmaktadır. Odanın dört tara tarafını bir çok kitap bulunan kütüphaneler çevreler. İki kütüphanenin ortasındaki pencerede asılı olan perde bütünlük sağlaması açısından özenle seçilmiştir. Ortasında çalışma masası ve iki tane sandalye bulunur. Bunlardan biri sahibe için birisi iş konuşmak için gelen olduğunda oturması için konmuştur. Tavanda bulunan kristal avize ise odaya şıklık katmaktadır. Annesi yüzünden sanatçı kişiliğine sahip olan lavinia daha önce bir süre kendince resim çizdikten sonra ileride evleneceği Auguste Marcelle Barthelemy ailedeki kişilerin çalışıyor olması gerektiğini söylemiştir. Geçmişte sanata ve çizerliğe yeteneği olduğu için aileden finansal destek alarak galeri açmaya karar vermiştir.
Görünüm N2nDT8
Görünüm AnigifGörünüm Anigif6

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 


Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Görünüm
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: İngiltere :: The Red Art Gallery-