Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Rock And Roll

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Madeleine N. Orlov
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Madeleine N. Orlov
SlytherinIt's been a long time since the book of love.
I can't count the tears of a life with no love.
Carry me back, carry me back, carry me back, baby, where I come from.
It's been a long time, been a long time, been a long lonely, lonely, lonely, lonely, lonely time.

Yine kendini müzik odasında bulmuştu işte. Uzun zamandır pratik yapmadığını hatırlayınca  kendisine kızmıştı üstelik. Buraya en son gelişini hatırlıyordu. Pratik ile başlamış daha sonrasında ateşli bir şekilde devam etmişti. Üstelik hoşuna bile gitmişti. Ancak şimdi bunun için burada değildi. Hem kafa dağıtmaya hem de içindeki öfkesini dışarı çıkarmaya gelmişti.  Elinde bagetlerle baterinin koltuğuna oturduğunda derin bir nefes aldı. Hep böyle başlıyordu zaten çalmaya. Rutini gibi bir şeydi genç cadının. Bateri çalmaya başladığından beri  bir süre  etrafına bakınıp nefesini düzene sokmadan başlamıyordu.  En sonunda çalmaya başladığında gözlerini kapattı. Böyle çaldığı zaman daha bir mutlu oluyordu nedense. Ritimleri giderek hızlandığında yine kendini bambaşka yerlerde bulmuştu. Bu sefer dev bir sahnenin orasında oturuyordu ve etrafta bir sürü seyirci onun  çaldığı şeyleri dinliyordu.

Aslına bakılırsa daha bu tip şeyler için gençti ancak en önemli hayallerinden biri idi bu. Ailesine bahsettiğinde maalesef olumsuz bir cevap almıştı. Aldığı cevap karşısında şaşkına dönen cadı. bağırıp çağırmış ve etrafındakileri suçlamıştı.

Şimdi daha iyi anlıyordu haklı olduğunu. Düşüncelerinden sıyrılıp bateriyi çalmaya devam ettiğinde bu sefer biraz daha hızlı çalmaya başladı.  Korkuları öfkesi  mutsuzluğu her darbede ortaya çıkıyor içten içe rahatladığını hissediyordu. Çok fazla kişi ile konuşmadığı için derdini anlatamasa da önemli değildi. Çoktan eski Madeleine'i geride bırakmıştı bile. Parfait'e bahsettiği gibi  somurtkan biri değil de daha dik başlı ve  daha asi biri olmuştu.

Hayatında olan olaylar böyle olmaya itmişti onu. Babasının kendi öz kızını bıçaklaması annenin etrafa saldırması ve bunun gibi şeyler en başta yerini almıştı bile.  Onlardan kurtulduğu için mutluydu da üstelik. Ne de olsa düzgün bir çocukluk yaşayamamıştı. Sonunda şarkının sonlarına geldiğinde yavaşladı ve son notaları vurmaya devam etti.  Kendini daha da rahatlamış hissediyordu. Belki de sadece kafa dinlemesi ve rahatlaması gerekiyordu.  Şarkı tamamen bittiğinde  bagetleri davulun üzerine bıraktı bir süre. Elini yüzüne götürdüğünde düşünceli tavırlarını görmek mümkündü. Aradığı şeyi bulamadığında baterinin üzerinden geri aldı bagetleri. Buradan çıktığında yapacağı ilk iş mutfağa gidip her zaman yaptığı gibi bir şeyler araklamak olacaktı.

Seems so long since we walked in the moonlight,
Making vows that just can't work right.
Open your arms, open your arms, open your arms, baby, let my love come running in.
It's been a long time, been a long time, been a long lonely, lonely, lonely, lonely, lonely time.
It's been a long time, been a long time, been a long lonely, lonely, lonely, lonely, lonely time.

SON

Rock And Roll OIkqNv
Poor unfortunate souls In pain, in need
This one longing to be thinner That one wants to get the girl
And do I help them? Yes, indeed

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Rock And Roll
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Müzik Odası-