Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Mazeret / İzin Bildirimleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
Karakterlerim:Azrael Slater
Leonardo P. Maqe
Sınbira Harvelle
Jeremy Doukas
Atlas clayton
Amphitrite Doukas
Süre ve neden:1 ay/kasın 26-27 gibi. Pazartesinden itibaren vizelerim başlıyor ve bir buçuk hafta sürecek ondan sonra 2 hafta gibi belkide daha kısa bir aram var ama onda da 2. üniversite sınavlarına çalışacağım. Kasım 25-26 gibi 2. üniversite vizelerim var bunun için sizden izin istiyorum. Siteye girer belki bir kaç rp atabilirim ama her karakterlime bakabileceğimi sanmıyorum. Azrael'le Hogwarts ve ders rplerini yazmaya özen göstericem o konuda bir sorun oluşmasın. Mazeret karakterlerimin profiline işlenebilir mi yada sadece azrael'e de işlense olur.
Simdiden tesekkurler.
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 35

Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü
Richard G. Vincent
Dimitri V. Raskolnikov
Ares N. Harper
Julia Heffernan
1 ay
Vize haftamın ve derslerimin yoğunluğu sebebi ile istiyorum.
Tesekkurler.
https://www.hogwarts-rpg.com/t2569-raskolnikov#32129
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 104

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Aaliyah Qandisa
Ylberia Dhurim
Ubaid Nasri
Ören Bayan

24 Aralığa kadar yapıştırın bir izin. Admin arkadaşlarım biliyor ama buradan da duyurmuş olayım. Bir dizinin ön hazırlığındayım. 7/24 çalışıyorum. En ufak vaktim olmuyor girmek için. Ayrıca sağlık ve başka özel sorunlar da var. Dönünce uçurucam sizi.
https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Matthew William Harvelle
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Matthew William Harvelle
Büyücü
Mazaret/İzin Bildirmek İçin:

Karakterleriniz:Hope Sundy, Steven Harvelle
İzin Nedeniniz ve Süresi: Şuanda çalıştığım yerde yoğun bir dönemden geçiyoruz ve karakterlerin kurgularını tam oalrak oturtamadığımdan yazmak içinde vakit bulamadığımdan beklemedeler. Onlarla tatlış kurgular yapıcaz bu yüzden ölmelerini istemem Smile Yoğunluk ne zaman bitecek emin değilim ancak 20 gün kadar izin alabilrsem süper olur <3
Liliana Ivy Black
Büyüceşura Baş Hakimi
Ϟ Rp Beğenileri : 12

Liliana Ivy Black
Büyüceşura Baş Hakimi
Karakterler: Liliana Ivy Black, Nastasia Valeriya Petrov, Robert Calvin Myles
Mazaret Süresi: 1 ya da 1.5 hafta
Nedeni: Dönem arası tatiline girdim ve şehir dışına çıkıyorum. İstemediğim şekilde yoğun geçecek gibi gözüküyor. Siteye girip cevap dönmeye çalışabilirim akşamları ama pek mümkün olacağını sanmıyorum. Her zaman net çekmiyor :/ Özellikle de Liliana açısından istiyorum bu izni çünkü cevap dönülmesini beklediğim rpler var. Teşekkürler efenim! ^^
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 30

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Karakterler: Lucifer Helios, Lilith Helios, Adras Helios, Steven Kim
Mazaret Süresi: 2 hafta (1-15 ocak)
Nedeni: Finallerim var 2 hafta boyunca, bu süreçte internet sıkıntım olacak o yüzden kontrol sırasında karakterlerimin yeteneklerinin düşmemesi için mazeret almam gerekiyor. Tesekkürler.
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Leonardo P. Maqe
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Leonardo P. Maqe
Büyücü
Mazeret alacağım Karakterlerlerim:Leonardo P. Maqe, Atlas Clayton
Süre ve neden: 3 hafta finaller&bütler ve 2. üniversite derken anca ilgilenebiliyorum. Diğer karakterlerimin rpleri devam ediyor o yüzden onlara bir şey olacağını sanmıyorum ama fakat atlas ve leonardonun devam eden rpleri yok şuanda ve rp yazdığım kişilerde mazeretli.
https://www.hogwarts-rpg.com/t2456-leonardo-lejant
Riley J. Lee
Gezgin
Ϟ Rp Beğenileri : 9

Riley J. Lee
Gezgin
Karakterleriniz: Riley J. Lee ve Ethelred Idla Watson
İzin Nedeniniz ve Süresi: İkisinin de devam eden rpleri var ama vizeler finaller derken çok yoğun bir zaman geçirdim bu sırada yeteneklerine odaklanamadım ve düşmesini istemiyorum. Yeteneklerinin geçtiği devam eden rpler var ama ne olur ne olmaz diye 2-3 günlük bir mazeret istiyorum efendim. Smile
https://www.hogwarts-rpg.com/t4235-riley-j-lee#63169
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hecate
Game Master
İzinleriniz işlendi, 2-3 kişinin mazeret zamanı çoktan geçtiği ve zaten silinmesi gerekeceği için işlenmemiştir.
Victor Leclair
Lütfen Rütbe Başvurusu Yapınız!
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Victor Leclair
Karakterleriniz: Victor Leclair
İzin Nedeniniz ve Süresi: Derslerime daha fazla yoğunlaşmam gereken bir dönemdeyim.1-2 haftalık bir izin rica ediyorum.

Mazeret / İzin Bildirimleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
4 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Karakter Bildirimleri