Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Mazeret / İzin Bildirimleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Hecate
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Hecate
Game Master
Selene Underwood demiş ki:
Hugo Underwood - Hugh Jackman
Rosélina Lim - Park Chae-young
Riley J. Lee - Kang Seul Gi
Logan Kim - Leo jung vixx
Ethelred Idla Watson - Lily Collin - Helena Bonham Carter

Rose adına mazeret alabilir miyim kendisi çok yoğun ve siteye gelemiyor, ne kadar olduğu size kalmış ne kadar verirseniz. Derslerden ve sınav haftasından dolayı...

İşlendi.

Nadya Süsen Aliyeva demiş ki:
Karekterleriniz: Bianca İris Whinchester
Beatrice Whinchester
Alexander Whinchester
Nadya Süsen Aliyeva
Aeaculapius Pétra
İzin Nedeniniz ve Süreniz: Yurtdışına çıkıyorum, bir hafta

Merhaba, Aeaculapius Pétra dışında bütün karakterleriniza izninizi işledim, bu karakteri üye listesinde bulamadım, acaba bir yazım hatası yada bir eksiklik olabilir mi isimde?
Matthew William Harvelle
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Matthew William Harvelle
Büyücü
Merhaba. Farkindasinizdir ki neredeyse yillardir yokum Sad
Oysa simdiye evli bir adam olacaktim. 
Sorun su ki iş hayati ve okul ayni anda oldukça zorluyor ve tez yazmaya çalışıyorum. Bu zamana kadar yazabilecegimi umuyordum ancak mumkun olmadi. Tum karakterlerim icin mumkun oldugunca uzun sure izin almak istiyorum. Sizi özledim Sad

Matthew William Harvelle
Samuel Harvelle
Monica Vedlog
Hope Sundy
Steven Harvelle
Nastasia Valeriya Petrov
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 24

Nastasia Valeriya Petrov
Seherbaz
Yukarıdaki arkadaşa aynen katılıyorum. Dönem dersleri, direksiyon kursum ve sağlık sorunlarım nedeniyle siteye epeydir giremiyorum. Halbuki ne kadar çok yazmak istiyorum. 15 günlük izin rica edebilir miyim? Bütlerden sonra siteye komple döneceğim. Profesor olan karakterimle ders rpsini haftasonu yollayabilirim ama. Teşekkür ederim <3 

Karakterler: Liliana Ivy Black, Robert Calvin Myles, Lorélai Thalia Garcia, Aleksei Millicent Udinov ve Nastasia Valeriya Petrov

En son Nastasia Valeriya Petrov tarafından 11.04.18 12:41 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
http://www.hogwarts-rpg.com/t4165-nastasia-valeriya-petrov#62596
Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 35

Dimitri V. Raskolnikov
Büyücü
Dimitri V. Raskolnikov
Richard G. Vincent
Ares N. Harper
Julia Heffernan
Tilia Rodrigo
Aswad Gaara
Bilgisayarım bozuldu ve yeterince zaman ayıramıyorum rpye ben de en uzun mazeret süresini almak istiyorum efenim
https://www.hogwarts-rpg.com/t2569-raskolnikov#32129
Keira Moove
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Keira Moove
Stajyer Öğrenci
Karekterleriniz: Keira Moove
Maksimillian Romanov
Brandon Volpe
Lana L Ranobar
Camille Calaway
Sincity Rotschild
İzin Nedeniniz ve Süreniz: bir hafta, siteye girmek için çok fazla zaman bulamıyorum işlerimin yoğunluğu sebebiyle
Cletus Cynesige
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Cletus Cynesige
Ölü
Karakterleriniz: Xavi S. Angel - Cletus Cynesige - Thiemo Rocca - Mostafa De León - Boris Sascha Wechsler
İzin Nedeniniz ve Süresi: 1-1.5 hafta kadar. Şu sıralar rp yazmaya kafam/ilhamım olmadığı zorlandığım ve bir miktar yalnız kalmaya ihtiyacım olduğu için sanırım.
Sınbira Harvelle
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 24

Sınbira Harvelle
Seherbaz
Azrael Slater
Sınbira Harvelle
Amphitrite Doukas
Jeremy T. Doukas
Atlas Clayton
Selene Underwood
Leonardo P. Maqe
Normalde almayacaktım ama rp yazabileceğimi sanmıyorum şuan için. Formasyon sınavlarım başladı o yüzden almak istiyorum. Sınavlar bitince bir miktar da kafa dinlemem lazım belki yazarım belki yazamam orasını bilmiyorum.
Evet evet oraya bi 1 yada 2 hafta yazın
https://www.hogwarts-rpg.com/t4135-snbira-harvelle-karakter-kart
Bianca Iris Whinchester
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
Hecate demiş ki:
Nadya Süsen Aliyeva demiş ki:
Karekterleriniz: Bianca İris Whinchester
Beatrice Whinchester
Alexander Whinchester
Nadya Süsen Aliyeva
Aeaculapius Pétra
İzin Nedeniniz ve Süreniz: Yurtdışına çıkıyorum, bir hafta

Merhaba, Aeaculapius Pétra dışında bütün karakterleriniza izninizi işledim, bu karakteri üye listesinde bulamadım, acaba bir yazım hatası yada bir eksiklik olabilir mi isimde?
Yazım hatası yapmışım Smile sorun değil döndüm nasılsa Smile
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Banana Panda
Game Master
İstenilen güne gelmek üzere olduğumuz ya da tarihi geçmiş başvurular dışında diğerlerini işliyorum.
Hope Sundy
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Hope Sundy
Cadı
Matthew William Harvelle demiş ki:
Merhaba. Farkindasinizdir ki neredeyse yillardir yokum Sad
Oysa simdiye evli bir adam olacaktim. 
Sorun su ki iş hayati ve okul ayni anda oldukça zorluyor ve tez yazmaya çalışıyorum. Bu zamana kadar yazabilecegimi umuyordum ancak mumkun olmadi. Tum karakterlerim icin mumkun oldugunca uzun sure izin almak istiyorum. Sizi özledim Sad

Matthew William Harvelle
Samuel Harvelle
Monica Vedlog
Hope Sundy
Steven Harvelle

Merhaba. Özel durumlarım katlanarak artmakta ve devam ediyorlar. Malesef giriş yapamıyorum. Sizleri ve karakterlerimi çok seviyorum. Mümkün olduğunca uzun mazeretimi devam ettirmek istiyorum. Sevgiler.

Mazeret / İzin Bildirimleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
6 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Karakter Bildirimleri