Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

İyiki doğdun Björnnnnnn

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Svetlana L. Orlov
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ölü
evettttt bugün şulenin doğum günü imişşş (namı diğer ya da aka björn ) ben de pek uzun yazmayı beceremem ama bir şeyler yazıcam işte. İlk tanıştığımız zamanı hatırlıyorum da öyle çok sıkı fıı değildik ama yine de konuşuyorduk. İstanbulda buluşma olduğunda seni tanıyamadığım için çok utanmıştım mesela Sad tabi o zamanlar alp te vardı Sad sonrasında kurgular yaptık beraber güldük beraber kızdık ve bunların hepsi benim için çok değerli inan. Sana nasıl teşekkür etsem bilemiyorum yanımda olduğun için derdin olduğunda benimle paylaştığın için. Umarım yeni yaşında çok daha mutlu olursun ve allah hep iyilerle karşılaştırır. Seni çok ama çok seviyorummm <3 iyii tanışmışızz doğum günün tekrar kutlu olsun kocaman öpücüklerrr
Slytherin Slytherin İyiki doğdun Björnnnnnn 72434 Slytherin

Bu şarkıda benden sana hehehe
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
iyi ki doğdun slytherinin belalısı yeni yaşın bir ömür mutluluk getirsin
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Björn Sveinsson
Kehanet
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Björn Sveinsson
Kehanet
Svetlana L. Orlov demiş ki:
evettttt bugün şulenin doğum günü imişşş (namı diğer ya da aka björn ) ben de pek uzun yazmayı beceremem ama bir şeyler yazıcam işte. İlk tanıştığımız zamanı hatırlıyorum da öyle çok sıkı fıı değildik ama yine de konuşuyorduk. İstanbulda buluşma olduğunda seni tanıyamadığım için çok utanmıştım mesela Sad tabi o zamanlar alp te vardı Sad  sonrasında  kurgular yaptık beraber güldük beraber kızdık ve bunların hepsi benim için çok değerli inan. Sana nasıl teşekkür etsem bilemiyorum yanımda olduğun için derdin olduğunda benimle paylaştığın için. Umarım yeni yaşında çok daha mutlu olursun ve allah hep iyilerle karşılaştırır. Seni çok ama çok seviyorummm <3 iyii tanışmışızz  doğum günün tekrar kutlu olsun kocaman öpücüklerrr
Slytherin Slytherin İyiki doğdun Björnnnnnn 72434 Slytherin

Kızlar Björn ocak doğumlu temmuzda ben doğdum Şule Şule. Bu Björn'ün namı beni de geride bıraktı iyi mi Very Happy Şarkıyı açıp yazıyı onun eşliğinde okuyayım dedim ama gülmekten okuyamadım Ezgi ya Razz Birlikte paylaştığımız şeyler benim için de çok değerli ve sen bunları paylaşabildiğim bir insan olduğun için bende çok mutluyum. Çok teşekkür ederim İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824

Azrael Slater demiş ki:
iyi ki doğdun slytherinin belalısı yeni yaşın bir ömür mutluluk getirsin

Ay İnşallah ya, bu dileğine çok içten katılıyorum birkaç şeyi telafi etmesi lazım Razz Çok teşekkür ederim İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824
https://www.hogwarts-rpg.com/t3075-bjorn-sveinsson-karakter-kart
Richard G. Vincént
Konsey Sekreteri
Ϟ Rp Beğenileri : 37

Richard G. Vincént
Konsey Sekreteri
Vohooo kimin doğum günüymüş Smile Yeni yaşın mutluluk getirsin Björncüm. Ay pardon Şulecim akasjksd Bol bol sağlıklı ve mutlu yaşlar dilerim
https://www.hogwarts-rpg.com/t5237-richard-george-vincent
Björn Sveinsson
Kehanet

Björn Sveinsson
Kehanet
Teşekkür ederim riçicim belki bir kahve ısmarlamak istersin?
Sanada çok tşk Melisa lsdkjflsdf
Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Ϟ Rp Beğenileri : 17

Nevissa Moovie
Site Grafikeri
siz onu björn olarak tanıyorsunuz, ben öyle tanıdım tabi. ama zincirlikuyu metrobüste yarım saat kendisini ararken -yarım saat abartılmış bir sayı değildir- björn’den daha farklı birini gördüm. şimdi düşüneceksiniz ki ‘björn gibi de olamaz zaten’ tabi ki olamaz, ama insan yazdığı karakterlerden bir şeyler arıyor ve şule’de bunu göremeyince ‘ya sen nasıl yazıyorsun bu tipi’ diye bile sordum. her seferinde gülerek kollarını yana açtı ve balım’ın deyimiyle sincap gibi bi sesle ‘bilmiyorum’ dedi. şen şakrak, biraz alıngan ve çokça saf şule. hepinizin gerçek hayatta -skype’tan bahsetmiyorum- birebir tanıması gereken biri. ‘ben beşiktaşa gelemem’ diye nazlandığımda ‘tamam balmumcu’da buluşalım’ deyip beni mutlu etmiş insandır. çokça anımız olamadı ama bize ‘güzel ve bakımlı arkadaşlarınıza götürün’ denilen gündüz kuşağı programlar listesini getirmişti.
doğum günün kutlu olsun şule, seni anlatmaya çalışmadım, anlatılmaz yaşanırsın hayatım, iyi ki varsın.
http://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı
Şuleeeee! Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara!
Sanırım seninle profesör aracılığıyla tanıştık, açıkçası tam hatırlamıyorum, neden bilmiyorum aradan epey fazla zaman geçti heralde ondan dsfasdfasdf Yüz yüze görüşme fırsatım olmasa da arada sırada wpden konuşuyorduk ve kemalito sayesinde güzel bir de ortak yanımız çıkmıştı hatta bir süre onun dedikodusunu dahi yaptık yakışıklı çocuk vesselam Very Happy İyi ki tanımışım dediklerimden umarım çok daha güzel kurgular yapabiliriz ileride minnoş karakterlerin bana daha çok uyuyor ki Jollyn Brjörn'e dahi ceza vermekte zorlanıyor sen bana minnoşlarınla gel diğerlerini boşver ceza verenler var nasıl olsa dsfsadf <3
Aurélien Rhodanthe
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 12

Aurélien Rhodanthe
Slytherin
Umarım her şey gönlünce olur Şulecim. Nice güzel yaşlara <3
Logan Kim
Daire Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 16

Logan Kim
Daire Başkanı
İyi ki doğdun Şuleeee. Nice musmutlu, sağlıklı, huzurlu yıllara.  İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824
https://www.hogwarts-rpg.com/t4435-logan-kim
Björn Sveinsson
Kehanet

Björn Sveinsson
Kehanet
Nevissa Moovie demiş ki:
siz onu björn olarak tanıyorsunuz, ben öyle tanıdım tabi. ama zincirlikuyu metrobüste yarım saat kendisini ararken -yarım saat abartılmış bir sayı değildir- björn’den daha farklı birini gördüm. şimdi düşüneceksiniz ki ‘björn gibi de olamaz zaten’ tabi ki olamaz, ama insan yazdığı karakterlerden bir şeyler arıyor ve şule’de bunu göremeyince ‘ya sen nasıl yazıyorsun bu tipi’ diye bile sordum. her seferinde gülerek kollarını yana açtı ve balım’ın deyimiyle sincap gibi bi sesle ‘bilmiyorum’ dedi. şen şakrak, biraz alıngan ve çokça saf şule. hepinizin gerçek hayatta -skype’tan bahsetmiyorum- birebir tanıması gereken biri. ‘ben beşiktaşa gelemem’ diye nazlandığımda ‘tamam balmumcu’da buluşalım’ deyip beni mutlu etmiş insandır. çokça anımız olamadı ama bize ‘güzel ve bakımlı arkadaşlarınıza götürün’ denilen gündüz kuşağı programlar listesini getirmişti.
doğum günün kutlu olsun şule, seni anlatmaya çalışmadım, anlatılmaz yaşanırsın hayatım, iyi ki varsın.

Artık zincirlikuyu metrobüste tek başıma yolu bulduğumla ilgili güzel haberi paylaşmamışsın Sad( ya o kadar güzel şeyler yazmışsın ki ben ne söyleyebilirim hiç bilmiyorum. Bence tanınmaya değer olan sizsiniz, şen şakraklığım sizinle oluşumdan bence. Çok seviyorum sizi İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824

Jollyn Maqe demiş ki:
Şuleeeee! Doğum günün kutlu olsun, nice yaşlara!
Sanırım seninle profesör aracılığıyla tanıştık, açıkçası tam hatırlamıyorum, neden bilmiyorum aradan epey fazla zaman geçti heralde ondan dsfasdfasdf Yüz yüze görüşme fırsatım olmasa da arada sırada wpden konuşuyorduk ve kemalito sayesinde güzel bir de ortak yanımız çıkmıştı hatta bir süre onun dedikodusunu dahi yaptık yakışıklı çocuk vesselam Very Happy İyi ki tanımışım dediklerimden umarım çok daha güzel kurgular yapabiliriz ileride minnoş karakterlerin bana daha çok uyuyor ki Jollyn Brjörn'e dahi ceza vermekte zorlanıyor sen bana minnoşlarınla gel diğerlerini boşver ceza verenler var nasıl olsa dsfsadf <3

Kemalciğmiiz ellerin oldu...... Bende seni iyiki tanımışım ve Jollyn iyiki minnoş kalpli yoksa Björn okuldan çoktan atılırdı slfjskd Minnoş karakterlerimizle görüşmek üzere lksfd <3

Aurélien Rhodanthe demiş ki:
Umarım her şey gönlünce olur Şulecim. Nice güzel yaşlara <3

Çookk teşekkür ederiimm İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824

Logan Kim demiş ki:
İyi ki doğdun Şuleeee. Nice musmutlu, sağlıklı, huzurlu yıllara.  İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824

Amiin çoookk teşekkür ederimm İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824 İyiki doğdun Björnnnnnn 1787303824

İyiki doğdun Björnnnnnn
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» İYİ Kİ DOĞDUN İKİZİM
» İyi Ki Doğdun Furkan
» İyi Ki Doğdun Ezgi!
» İyi ki doğdun, Serra...