Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Biçim Değiştirme Dersi | Duyuru Panosu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Sevgili öğrenciler,

Biçim Değiştirme dersi duyuruları bu başlıktan altından yapılacaktır. Bu başlığı sık sık kontrol etmenizi tavsiye ederim.
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
1973-1974 senesi ders alımları başlamıştır. Başarılı bir eğitim dönemi geçirmenizi dilerim.
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili Öğrenciler,

Biçim Değiştirme dersi için gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Ders kurallarına dikkat ederek başarılı kurgulara imza atmayı hedefliyor ve dersime her binadan öğrencinin katılım sağlamasını istiyorum. Umarım öğrencilerimde bu konuda bana yardımcı olurlar. Ders kurallarına aşağıda verilen linkten ulaşabilirsiniz.
http://www.hogwarts-rpg.com/t5338-ders-kurallar
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili Öğrenciler,

Ders kuralları ve değerlendirme konusunda bazı değişiklikler yapılmıştır. Bilgilerinize...
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili Öğrenciler,

Derse giriş rp'lerini göndermeniz için son tarih 4 Ağustos Cumartesi günüdür. Başlıklar dersin kapanışı sonrasında açılacaktır. Derse katılan her öğrencime ayrıca teşekkür ederim. Eğlenceli bir dersimiz olacak, o nedenle elinizde asalarınız hazır olsun. Başlıklarda görüşmek dileğiyle...
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili Öğrenciler,

Joohyun Bae, derse ilk katılan olması nedeniyle Ravenclaw'a +5 puan kazandırmıştır.
Hyungwon Chae, derse ikinci katılan olması nedeniyle Gryffindor'a +4 puan kazandırmıştır.
Jeremy T. Doukas, derse üçüncü katılan olması nedeniyle Gryffindor'a +2 puan kazandırmıştır.

Binalarına ekstra puan kazandıran öğrencilerimi tebrik ederim.
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili Öğrenciler,

Derse giriş rp'lerinin yazılması için bugün, son gündür. Koridorlarda başlıklar açılmıştır. Yarından itibaren gerekli adımlar yazılacak ve ders uygulamalı bir şekilde devam edecektir. Katılım sağlayan öğrencilerime koridorlarında başarılar dilerim. İyi olan kazansın!

* Koridordaki rp'leriniz en az 3 satır şeklinde olacak, uzun uzun bir rp yazmanızı istemiyorum. Kullandığınız büyülerin ders puanlamasında etkisi olacak, o nedenle iyi düşünerek büyülerinizi yapın. Kullanabileceğiniz büyü listeleri, yarın başlıklarınızda yayınlanacaktır. Bilgilerinize...
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili Öğrenciler,

Birinci dersin giriş rp'si için verilen süre dolmuştur, şu dakikadan sonra katılım sağlanamamaktadır. Bilgilerinize.

Derse katılım yapan arkadaşlarımız isminin olduğu ilgili başlığı yarın mutlaka inceleyerek adımlarını atsınlar.
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili öğrenciler,

Uygulama dersimiz başlamıştır. Bu dersimizde konu anlatımı olmayacaktır, biçim değiştirme büyülerinde ne derece başarılı olduğunuzu ölçmek istiyorum. Büyülerinizde Karanlık Sanatlara Karşı Savunma büyülerinden de yararlanabilirsiniz. Derse giriş rp'lerinin dışında gelişme bölümüne ait bir rp yazılmasını istemiyorum. Uygulama rp'leriniz bittikten sonra puanlarınız açıklanacaktır. Her gün bir adım ilerleyeceğiz. Başlıklarda bir büyü listesi yayınlamayacağım. Tamamen sizin özgür iradenize bırakıyorum. Pazar günü dersimiz sonlanacaktır. Başarılar dilerim.
Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme

Horace Rufus Allison
Biçim Değiştirme
Sevgili Öğrenciler,

Uygulama derslerine hiç katılım sağlamayan öğrencilerin başlıkları bu gece yarısı kilitlenecektir. Bilgilerinize.

Derse katılan öğrencilerim, büyü istendiği zaman sizden büyü yapmanız istenir, bu sizin avantajınıza bir durumdur. Böyle durumları değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Biçim Değiştirme Dersi | Duyuru Panosu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Biçim Değiştirme Dersi | Rp Out
» 73-74 | I. Biçim Değiştirme Dersi
» Biçim Değiştirme Dersi Başvuruları | 1973 - 1974
» 73-74| I.İksir dersi
» İksir Dersi | Duyurular!