Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Kurtadam Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Ah hoş geldin genç bayan! Tılsımını kaybetmemeye dikkat et.
Ylva Freyr
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Ylva Freyr
Ölü
Ad ve Soyadınız: Ylva Freyr
Günlük Online Süreniz: Değişiyor okul açıldığından ama akşamları baya buralardayım kesin 
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): aşağıdaki kurgu çerçevesinde ylva'nın kurt olarak doğması kabul edilebilir ise mesut edersiniz; ancak doğum ile kurt olunmadığı katı bir kuralsa ufak değişikliklerde bulunurum.
Spoiler:
Neden Bu Irk: Farklı şeyler denemek istiyorum ve bu karakterimi çok sevdim. Öğrenci olacak Hogwarts'da.
Örnek Rp: Lilija Valdis

En son Ylva Freyr tarafından 12.10.16 13:29 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Merhaba. Evet, doğum ile kurt yok. Kurtadamların/kadınların çocukları anne veya babanın asıl kanına göre değişiyor. Yani anne ve babanın ikisi kurt olsa bile, kurt olmadan önceki kanları (büyücü/muggle ne olursa) doğrultusunda çocuklarının ırkı belirleniyor. Bu sebeple, değişiklik yapmanızı rica edeceğim. n.n
Ylva Freyr
Ölü

Ylva Freyr
Ölü
düzenledim efenim.
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Merhaba. Yazıdan tam olarak ne zaman ısırıldığını anlayamadım. Yani "Uzun bir buhrandan sonra çocuğu doğurmaya karar vermiştir" cümlesi, olaylardan sonra çocuğu doğurduğunu göstermekte de.
Ylva Freyr
Ölü

Ylva Freyr
Ölü
ailevi nedenlerle bir süre giremediğimden anca yazabiliyorum, kusura bakmayın.
O cümlenin devamı şöyle, "Çocuğunun olduğunu bir şekilde öğrenen adam, kadınla yüzleşmeye geldiğinde çıkan hengamede sinirlenen adam çocuğunu ısırarak kadını daha da cezalandıracağını düşünmüştür."
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Tamamdır. Irkınızı giriyorum. Dönüşüm yazılarınızda sistemimize dikkat etmeyi unutmayın. İyi oyunlar!
Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Ad ve Soyadınız: Cornelius Baskerville
Günlük Online Süreniz: 4-5 saat.
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Orta halli bir aile olan Baskerville Ailesi'nin tek çocukları Cornelius, Hogwarts'ta Ravenclaw Binası'na seçilmiştir. Oldukça zeki ve başarılı bir öğrenci olan Cornelius bu özelliğini babasından almıştır, babası Evander dönemin başarılı simyacılarından biridir. Fakat maalesef ailesiyle beraber çıktığı bir safaride kurtadam saldırısına uğramışlardır, Evander ve karısı ölürken oğlu dönüşüm geçirmiştir.
Neden Bu Irk: Değişiklik olsun diye Very Happy
Örnek Rp: Anechka Meyerovich.
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Irkınızı işliyorum. ^_^
Natyashenka Vera Mihail
Ölü

Ölü
Natyashenka Vera Mihail
her gün
Vera bir muggle ile görüşmeye başladığında ve hamile kaldığında karşı çıkan ailesine karşı büyük bir nefret ve kin beslemiş ve bir gün sinirlenip içindeki insanlarla beraber evi ateşe vermiştir. Yangından kurtulan vera aylarca komada kalmış ve sonrasında daha fazla acı çekmemesi ve hayata dönmesi için esrarengiz biri tarafından kurt kadına dönüştürülmüştür. Hogwartsta şifacı olarak çalışmaya başladığında ise kendine tılsımlı bir yüzük yapmıştır dönüşmesini engellemek için. Bir de yüzük çalınmasın ya da kaybolmasın diye koruma büyüsü ile sihirledi.
Kurgum için gerekli
Lavinia Sieghardt ve bütün rpler

Kurtadam Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Vampir Irkı Alımları
» Hayalet Alımları
» Gringotts Alımları
» Veela Alımları
» Sihirli Yaratık Alımları