Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Vampir Irkı Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Merhaba. Çok ayrıntılı olmasa da kurgu belirtmenizi isteyeceğim. Başvurularda detaya önem veriyoruz malum, kurgu uygunluğu açıklısınan. ^_^
Fern Gunnarsdóttir
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Fern Gunnarsdóttir
Ölü
Ad ve Soyadınız: Fern Gunnarsdottir
Günlük Online Süreniz: Hergün 
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): biraz uzun oldu, spoiler içinde veriyorum o yüzden;

Kurgu:

Neden Bu Irk: Hem kurgumu ona uygun şekilde hazırladım, hem de seçeceğim modelin görünüşünden dolayı...

Örnek Rp: Alice Reginleif, Jimin Jung, Zelda Zonk ya da R. Mircea Vaduva'ya bakabilirsiniz. 
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Irkınızı işliyorum.
Gavrilovich Andrusha
Ölü

Gavrilovich Andrusha
Ölü
Ad ve Soyadınız: Gavrilovich Andrusha
Günlük Online Süreniz: Hafta İçi 1/2 saat Hafta Sonu 3/4 saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil): Barını açtıktan sonra hırslarını dinledi ve bir kaç kötü işe bulaştı bu işler o kadar iğrençtiki ölmek bile istiyebilirdiniz. En sonunda bir vampir ile karşılaştı ve o vampire aşık oldu. Ama vampirin planı onu sadece zevk için dönüştürmekti. Vampirle bir gece birlikte oldu ve o bir gecenin sonunda vampir kendisini dönüştürdü. Bu acı durumdan sora barını bir kaç ay kapattı ve geri açtı. Tek istediği O vampiri bulmaktı cesaretlendi ve birkaç ülke gezmeye başladı o ülkeleri gezerken hem tılsım edindi hemde bilgi bu bilgileri topladığında ise o vampirin kim olduğunu öğrendi ama nerde olduğunu değil. Kurgum bu yöndedir.
Neden Bu Irk: Karakterimi bu yönde açmıştım.
Örnek Rp: (Spoiler içinde veriniz)
Teddy Dan Moon James Dan Moon
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Irkınızı işliyorum.
Bonita Virgena Jadeite
Vampir

Bonita Virgena Jadeite
Vampir
Ad ve Soyadınız: Bonita Virgena Jadeite 
Günlük Online Süreniz: 2-3 saat
Karakter Kurgunuz (Dönüşüm Dahil):
Spoiler:
Neden Bu Irk: Kurgumu ona göre işledim.
Örnek Rp: Joaquina Alexie Leopoldo, Mitz Merland vs. karakterlerimin rplerine bakabilirsiniz.

En son Bonita Virgena Jadeite tarafından 08.03.17 8:52 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
İki ufak nokta var.

Birincisi; Vampir Irkının Başı kısmı. Bir klanın başı pek tabii olabilir. Ancak kurgumuz gereği 'Lilith' adlı bir 'ilk vampir' durumu söz konusu malum, vampirlerin başı kendisi. Hatta Lilith genel olarak vampirleri ve klanların kontrolü ile sorumlu bir kişi. Yani yönetmiyor veya kraliçelik vs yapmıyor. Ancak sistem açısından hepsi ona bağlılar. Özellikle vampir ırkının katliam yaratmaması için kurulmuş bir şey bu. n.n Velhassıl, o bölgenin klanının lideri/kraliçesi olarak değiştirilirse sevinirim.

İkincisi, doğan çocuk sanırım sizsiniz. Yani 1 haftalık iken dönüşmüş olmanız gerekiyor. Muhtemelen bir bebek olarak dönüşümü kaldıramazdınız. Yani ölüp tekrar geri gelmek, beslenme ve vücut değişikliği gibi durumlar var malum. *-* Tabii ayrıntılı bir kurgu ile nadir bir durum şeklinde kullanılabilir; ama yanlış anlamış olma ihtimalime karşı tam bir cevap almak istedim buna da. :3
Bonita Virgena Jadeite
Vampir

Bonita Virgena Jadeite
Vampir
Düzelttim.  
Bir haftalık iken dönüştürülüyor. Ancak bu dönüşümün ince bir kurgusu var.
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Kraliçe olarak belirtmeye devam edebilirsiniz. Sadece Vampirlerin genel bir lider veya kraliçesi değil (ki yazıda hala yazıda vampir ırkının başı yazıyor Razz ) bir bölgenin veya klanın başı olduğunu belirtmeniz kafi.

Sorun olmaz ise dönüşümün hikayesini öğrenebilir miyim? Gerekirse özelden yazabilirsiniz. Sonrasında rütbeniz verilecek. n.n
Carmenta
Game Master

Carmenta
Game Master
Kurgu özelden iletildiği için başvuruyu onaylıyorum.

Vampir Irkı Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» Kurtadam Irkı Alımları
» Hayalet Alımları
» Gringotts Alımları
» Veela Alımları
» St. Mungo Şifacı Alımları