Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Hogwarts Profesör Alımları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master

Başvuru İçin:

Karakter Adı-Soyadı:
Karakterin Geçmişi:
Karakterin Kişilik Özellikleri:
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği:
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz:
Aktiflik Süreniz :
Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz)

Dipnot: Profesör Alımları GM Kadrosu ve Hogwarts Müdiresi tarafından ortaklaşa onaylanacaktır. Onaylanan karakterlerden göreve gelişleriyle alakalı belirli günler aralığında rol oyunu yapmaları istenecektir. Rol oyunu yapmayan karakterlerin başvuruları iptal edilip yerine yenileri alınacaktır. Takipte kalınız.

Kontenjan için tık.

Quinn Waechter
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Quinn Waechter
Özel Sektör
Karakter Adı-Soyadı: Quinn Waechter

Karakterin Geçmişi:  Waechter ailesi zamanında Londra’nın en köklü asil ailelerinden biri sayılırdı. Ancak hazin bir olay bu durumu sonlandırdı. Baba Waecther Muggle düşmanı ağabeyi Damien’in baskılarına ve tehditlerine daha fazla katlanamayarak ölüm yiyenlere katıldı. Anne Waecther bu durumdan hiç hoşlanmamıştı. Aralarındaki tartışmalar Quinn'in büyük ağabeyi Rambert'ı rahatsız edecek boyutlara varmaktaydı. Bir gün her zamanki kavgaları daha da alevlenmişti. Baba Waechter karısı Erika’ya asasını kaldırınca işler değişti. Gözü dönmüş babanın laneti büyük oğlu Rambert’a isabet etmişti ve oracıkta can verdi. Bu olay Waechter ailesinde sansasyon yarattı. Çünkü her ne kadar fikir ayrılıkları olsa da hiç kimse kendi kanından olan bir büyücüye asasını kaldırma gafletinde bulunmamıştı. Baba Waechter bu olaydan sonra ortadan kayboldu. Anne ise kalbindeki derin acılarla ailesine Brezilya’ya dönmek istedi ama kabul edilmedi. Londra’nın doğusunda küçük bir sahil kasabası olan Whitstable’a yerleşti. Burada yaşadığı durumlardan dolayı akli dengesi bozuk olduğundan çocuklarıyla ilgilenemedi. Öyle ki olay zamanı daha bebek olan ortanca ağabeyi ve Quinn'e henüz büyücü olduklarını söyleme fırsatı da bulamadan hayata gözlerini yumdu. Çocukları farklı aileler büyüttü.  
Karakterin Kişilik Özellikleri: Gryffindor mezunu olan Quinn’in iki tarafa da yatkın bir soyu olmasından dolayı Slytherin'e seçilmesi konusu seçmen şapkayı zorlamıştır. Muggleların onu büyütmesi, onun Gryffindor için seçilmesine önemli bir rol oynamıştır. Görünüşüne dikkat eden, mesafeli birisidir. Sırf bu yüzden onu burnu havada diye nitelendirenler çok olmuştur. Kurnaz, cesur ve mantığıyla hareket eden bir cadıdır. Keşfetmek onun için bir uğraş olmaktan çok hayat tarzı olmuştur.
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Muggle bilimleri profesörü olursa sevinirim. Gryyfindor bina sorumlusu da olunabiliyorsa. 2019 yılından beri girmemiş üye. Eğer mazeretli falansa özür dilerim başka meslek bulurum.
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Karakterin öz geçmişi mugglelarla ilişkilerine dayalı. Mugglelar konusunda bilgisi ve merakı onun bu alanda ilerlemesine yol açmış. Onları öyle çok tanımak istiyordu ki babasını ve annesini anlamaya çalışıp hangi tarafa hak vermesi gerektiğini çözmesi gerekiyordu.

Aktiflik Süreniz : Karantina keyfi (:

Örnek RP : (Spoiler içinde veriniz)
Spoiler:
https://www.hogwarts-rpg.com/t5827-quinn-waechter#101966
Alanis Sarrazin Davies
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 8

Ölü
biliyorum bana pek düşmez ama girmedim değil site aktif değildi daha yeni yeni canlanıyor toparlama işlemleri filan vardı ama çok istiyorsanız alabilirsiniz tabiki  ben zaten rp yapmayı pek düşünmüyorum bu aralar  bırkabilirim de bilmiyorum güle güle kulanın efenim ^^
Quinn Waechter
Özel Sektör

Quinn Waechter
Özel Sektör
Anlıyorum kusura bakma. Öyle uzun zaman oldu ki rpg dünyasına dönmeyeli bir heyecanla profesör olmak istedim. Düşününce benim için en iyisi muggle bilimleri gibi geldi. Dediğim gibi başka meslek bulurum. Bırakmanı istemezdim ben yeni geldim nereye (: (özelden atmak isterdim de yazamıyorum adminler )
https://www.hogwarts-rpg.com/t5827-quinn-waechter#101966
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 76

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Tamam o zaman anlaştık. Yeni prof henüz alınmayavakmış zaten henüz eğer ihtiyacın olursa iletişime geçeriz tekrar
Annabelle
Game Master

Annabelle
Game Master
Sorun çözülmüş sanırım. Sitemizde profesör alımları olduğunda duyuru yapılacaktır efendim.
İsterseniz başka rütbelere başvurabilirsiniz.
Eamon Marcas Flanagan
Müdür Yardımcısı
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Eamon Marcas Flanagan
Müdür Yardımcısı
Karakter Adı-Soyadı: Eamon Marcas Flanagan
Karakterin Geçmişi: İrlanda'nın safkan ailelerinden olan Flanagan ailesinin bir ferdidir. Doğumu ve bebekliği oldukça kolay geçmiştir. Küçücük yaşından itibaren doğayla haşır neşir olmaya, bir şeyler karıştırmaya, kendi kendine öğrenmeye ve deneyler yapmaya alıştırılmıştır. Bu özellikler büyürken kanına işlemiştir. Bunlara ek olarak kitap okumayı, sohbet etmeyi, araştırmayı kendine görev edinmiştir. 11 yaşında İngiltere -daha doğrusu İskoçya- topraklarıyla Hogwarts sayesinde tanışmıştır. Ravenclaw binasına seçilmiştir. Okul döneminde birçok arkadaşı ve yüksek notları olmuştur. Quiddicth'i de çok sevmiştir ve çeşitli pozisyonlarda oynamıştır. Bu yıllarda bürokrasi ilgisi başlamıştır. Zaten son sınıfa geldiğinde de Bakanlık'ta staja gitmiştir. Kariyerine de aynı şekilde Bakanlık'ta başlamıştır. Önce Sihirli Yaratıkların Düzenlenmesi ve Denetlenmesi Dairesinde çalışmış, sonrasında Sihirli Oyunlar ve Sporlar Dairesine terfi etmiştir. Ailesinin ve arkadaşlarının katıldığı büyük ve yıllar sürer keşif gezileri nedeniyle bakanlıktan bir süre ayrılmıştır. Bu gezi de öğrendiklerini kendine saklamıştır. Dönüşünde bakanlıkta, büyücülerin eğitim politikaları üzerine çalışmıştır. Ardından eğitimi daha yakından izlemek için Hogwarts'a atanmıştır. İki yıllık çalışmalarının, eğitime ve Hogwarts'a kattıklarının sonucunda Hogwarts Müdür Yardımcılığına teklifi gelmiş ve kabul etmiştir.
Karakterin Kişilik Özellikleri: Genel olarak mütevazi ve yumuşak başlıdır. Öyle onu kolay kolay sinirlendirecek bir şey yoktur. Fikirlerini dışa vurmak, başkalarının fikirleriyle kendine bir şeyler katmaktan hoşlanır. Yani oldukça sosyaldir. Bir sohbet fırsatını asla geri çevirmez. Bir grubu yönetmekten, bir şeyin başında olmak oldukça zevk alır. Her ne kadar bürokratik tarafı olsa da özgürlüğü, gezmeyi, yeni şeylerle haşır neşir olmayı çok sever. Çocuklara ve Sihirli Yaratıkları karşı her zaman naziktir...
İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Müdür Yardımcısı
Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Çocuklarla iyi geçinmesini bilen, cana yakın, sakin, birçok konuda deneyimi olan bir karakter. Son çalışmaları da bakanlıkta eğitim politikaları üzerine ve eğitim nasıl daha iyi olabileceği üzerine. Bürokratik yanının olması da ayrı bir artı.
Aktiflik Süreniz: Genelde buralardayım.
Örnek RP: Carmenta'ya gönderildi.
Carmenta
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Carmenta
Game Master
Hogwarts'a dışarıdan bir göz şarttı efendim. Profesörler ile nereye kadar değil mi? İyi ders programı hazırlamalar, çocuklarla iyi şanslar dilerim.
Mirina Blackbird
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 45

Mirina Blackbird
Cadı
Karakterin Adı: Mirina Blackbird

Karakterin Geçmişi: Mirina eski bir müzikal sanatçısıdır. Şarkı söyleme, dans etme ve sahne sanatları konusunda yetenekli sayılabilecek birisi olsa da, bu yeteneğine karşılık gelecek bir başarı kazandığı söylenemez. Hogwarts'tan önceye dayanacak şekilde, çocukluğundan beri şifalı bitkiler ve yabani otlar hakkında yetkin bir kabiliyete sahiptir. Müzikal sanatçılığı haricinde aktarlık yaptığı da bilinmektedir. Yirmili yaşlarında kaybettiği amcası ve çocukken hatırladığı teyzesi hariç ne bir yakınından, ne de ailesinden bahsetmez. Bir yakını veya ailesi olduğu da söylenemez. İskoç yaylalarında Loch Ness gölüne yakın bir yerde, izole ve mütevazi bir evde yaşar. Evinde amcasının atölyesi, Mirina'nın sahnesi ve sihirli seraları mevcuttur.

Karakterin Kişilik Özellikleri: Asıl benliği ışıldamaya, ilgi toplamaya, göz önünde olmaya bayılsa da; iç dünyasında duyduğu sesler onu izole, yalnız ve herkesten uzakta bir hayat yaşamaya zorlamıştır. Başarılı da olmuştur. Dengesiz yapısının kaynağı bu zıtlıktır zaten. Toplumla uyumlu sıradan birisi olmak onun için mümkün değildir. Mantık ve sağduyudan son derece uzak olmasından ötürü de, gelişigüzel alışkanlıkların, anlık hezeyanların, basit ön yargıların, geçici heveslerin pençesinden kurtulamaz. Kalabalıktan nefret eden dürtüleri, insanlarla iletişim kurmak zorunda bırakan kariyer tercihlerini mahvetmiş durmuştur. Başarısızlık ve yaşlanma, en büyük korkusu olmuştur.

İstenilen Ders / Varsa Ek Görev İsteği: Bitkibilim Profesörlüğü / Bina Sorumluluğu

Neden Karakteriniz İçin Uygun Mesleğin ve Alanın Bu Olduğunu Düşünüyorsunuz: Mirina, küçüklüğünden beri, doğup büyümüş olduğu Galway'daki engin ormanlarda fazlasıyla mevcut olan sihirli bitkilerle pek bir haşır neşir olmuştur. Sihirli Sidhe'ler tarafından bu alanda bilgilendirilmiş, müzikal kariyerinden evvel de Hogwarts eğitimi süresince ve müzikal haricinde uğraştığı aktarlık mesleği vasıtasıyla da tecrübe edinmiştir. Bitkibilime dair teorik bilgilerden ziyade deneyimlerle, uygulamalarla da yetkin bir herbolog haline gelmiştir.

Aktiflik Süreniz : Haftada 5 gün, akşamları yaklaşık 3-4 saat civarı.

Örnek RP:
https://www.hogwarts-rpg.com/t5886-mirina-blackbird-lejant
Ören Bayan
Game Master

Ören Bayan
Game Master
Ah siz genç ve idealist eğitimciler...

Hogwarts Profesör Alımları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4  Sonraki
 Similar topics