Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Doğum Günü Denen Şey!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi
Ϟ Rp Beğenileri : 104

Aaliyah Elias
Hogwarts Müdiresi

Doğum Günü Denen Şey! 72434

Sitemizin kutlu doğum haftasına hoş geldiniz arkadaşlar. Mart ayının açılmasıyla beraber iki sosyetik ismin doğum gününü geride bıraktık bile. Bugün sitemizin önemli simalarından Marie Denen Şey'in doğum günü pastasını kesmek için burada toplanmış bulunuyoruz. Ve ben gerçekten bu doğum günü başlığı açma işini hiç beceremiyorum. Marie, umarım çırpınışlarıma bakınca "En azından niyeti iyi" falan dersin. Şu an bunları yazarken zaman mefhumumu resmen "yitirdiğimi" fark ettim. Bu hatunla tanışalı neredeyse bir yıl olmuş. Bazen durup durup "Neden İstanbul'da değil?" diye üzülüyorum. Dün girmiş olduğu YGS'den umutluyum, bakarsınız pamuk şekeri saçlarıyla buralara gelir. O zaman ona bir dahaki doğum gününde saykodelik youtube videolarından karışık kaset çekip romantiklik yaparım.

İyi ki doğmuşsun Marie!  Doğum Günü Denen Şey! 1787303824 Sen olmasan bunlar beni tımarhaneye kaparlardı. Doge'ler ile yaşamıma renk kattığın ve her zaman yanımda olduğun için seni yapış yapış öpmenin hakkım olduğu kanısındayım. İyi ki varsın kalemi, karakteri, dostluğu güçlü insan! Seni çok seviyorum.

https://www.hogwarts-rpg.com/t1517-aaliyah-qandisa-lejant
Désirée Estelle Beaumont
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 20

Désirée Estelle Beaumont
Slytherin
Ya yazacağım çok şey var ama bunu teldeyken ogrenince hoş olmadı. Nys...

İYİ Kİ DOGDUN!

Kutlama cümlesi olarak değil, baya baya içten söylüyorum bunu. Leia ve Val shippimiz dışında deli bir sohbetimizin yok, niye bilmiyorum. Ama buna rağmen cidden 'arkadasim' diyebileceğim veya arkadaş olmak isteyeceğim (bknz. Samimi) nadir insanlardansin gerçekten. Tanışmış olmamıza deli gibi sevinmek bir yana su Valeia kurgusunu iyi ki yaptık da seninle RP yapma şerefine etmiştim. :')

Umarım süper bir gün geçirirsin. Wall of text yazamadigim icin hüzünle sonlandiriyorum mesajımı Sad(( İyi ki varsın ve kocaman seviliyorsun ama <3
http://www.hogwarts-rpg.com/t2677-estelle-i-l-e-lejant
Lavinia Sieghardt
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 76

Lavinia Sieghardt
Özel Sektör

yaaaaaaaa en sevdiğim başlık açılmış yineeee ne güzellll. Gerçi bu konularda pek iyi değilimdir ama  şimdi marie ile ilk tanışmamı anlatcam gjfkdsx. Heh şimdi marie siteye geldiğinde yani malum siteye  playlistleri inceliyordum (ki çok severim incelemeyi çaktırmayın )  öhöm neyse sonra bir gördüm kii amanınnn o da ne BİR MELANİE SEVERRRRRRRRRRR tabi hemen mesaj attım sarılalım filan diye. Aslında yanımda filan olsaa ayyy diye yapışırdım da pc başında  yapmış oldum onu. Sonra tabi marie ye yapıştım gibi oldu biraz. Çok fazla kurgumuz oldu beraber ve hepsinide çok seviyorum hepsinin yeri bende ayrı Fun house olsun diğerleri olsun hepsi benim bebeklerim eheh  

Burda da çok rplerimiz oldu olmaya da devam ediyor ve bu beni çok mutlu ediyor açıkcası. Gerçi şimdi düşününce Lavinia Jaq e nasıl söylicek hasta olduğğunu diye düşünmüyor değilim. Ne de olsa Jaq de aslında Lavinia gibi Narin biri özellikle de lavi-chan konusunda. Onu da bir şekilde halletmek istiyorum aslında. Biraz cesaretli olması lazım yalnızca eheh

İşin özüne gelecek olursak başkaları (sen onları biliyorsun) sırt çevirdiğinde beni asla yalnız bırakmadığın hep yanımda olduğun ve daima  beni savunduğun için  hatta ve hatta kafama taktığım ya da sinirlendiğim şeyler olduğunda  beni sakinleştirmeye çalıştığın için teşekkür ederim. Sanırım  hayatım boyunca  beni bu kadar koruyan ve seven brilerine pek rastlamamıştım. Gerek rpde gerekse gerçek hayatta  çok büyük katkıların oldu. Her şey için teşekkür ederim iyiki doğdun seni çok seviyorum <3 Slytherin Slytherin Doğum Günü Denen Şey! 72434 Doğum Günü Denen Şey! 644546 Doğum Günü Denen Şey! 1354973000 Doğum Günü Denen Şey! 217225465
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
Iyiki doğdun maria. Sevdiklerinle daha nice mutlu yaşlara
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Majorie Højgaard
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Majorie Højgaard
Ölü
Doğum günün kutlu olsun Marie. İyi ki bizimlesin, iyi ki yazdığın rp'leri okuyabiliyoruz. Bu konuda kendimi şanslı hissediyorum, çünkü daha önce de bin beş yüz defa dediğim gibi, harikasın. İyi ki varsın!
Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı
Marieeee! Ay, seni Joker karakterinle tanımıştım sanırım (yanlış hatırlamıyorum dimi) o günden sonra yazılarını beğeniyorum ve takip ediyorum elbette. Hele de Çisemle yaptığınız rpler. Karakterlerin de efsane zaten. :3 Çok da tatlısın ya. Bir ara birlikte rp yapmıştık vampirlerle, ezgi sen ve ben o da son birlikte rpmiz oldu hehe olsun bir ara yine yaparız canım ne olacak. Yazılarını seviyorum, mütevaziliğinde aşırı tatlı o saçların desen efsane zaten. Yemin ediyorum sana özenip ben de boyucam ona göre dfghjk Neyse konumuz bu değil. Musmutlu doğum günlerin olur inşallah. Dün sınavının olduğunu da bugün öğrendim umarım iyi geçmiştir. Nice senelere her şey gönlünce olur inşallah. :3

Doğum Günü Denen Şey! 72434
Doğum Günü Denen Şey! 1354973000
Doğum Günü Denen Şey! 2765491044
M. Leonardo Flanagan
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 1

M. Leonardo Flanagan
Ölü

Doğum Günü Denen Şey! 2765491044  Doğum Günü Denen Şey! 2765491044  Doğum Günü Denen Şey! 2765491044
Doğum Günü Denen Şey! 2765491044  Doğum Günü Denen Şey! 2765491044
 Doğum Günü Denen Şey! 1354973000  Doğum Günü Denen Şey! 72434  Doğum Günü Denen Şey! 1354973000
Doğum Günü Denen Şey! 1150467511

Ya, özellikle bu başlığa sırf Leo'yla yazmak istedim. Çünkü Leo senin eserin ve mükemmel kurgunun bir parçası, tüm diğer kurguların gibi. Ama seni bundan daha önemli kılan bir şey var benim için, bu rpg sitelerinde kalbi pırıl pırıl insanlar tanıdım onlardan birisin sen. Seni reelde tanısamda ancak böyle içten sevebilirdim herhalde. Henüz süper ötesi kurgularımızı şeyapamadık ama olsun sdkjskf İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun Doğum Günü Denen Şey! 1787303824
http://www.hogwarts-rpg.com/t3386-leonardo-flanagan-karakter-kar
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 30

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Karaktere kurgu bulma konusunda master yapmış, yazma dili kendine hayran bırakan bu sitenin en iyi rp yazanlarından biri olan Marie'ciğimin doğum gününü kutluyor, hayatında başarılar diliyorum. Very Happy Very Happy
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Lorenzo Marcellus Belenus
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Ölü
nice senelere sevdiklerinle...

Doğum Günü Denen Şey!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ASU'nun Doğum Günü