Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Mazeret / İzin Bildirimleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
Karakterlerim:Azrael Slater
Leonardo P. Maqe
Rosalya Wright
Raphael mark
Atlas clayton
Sınbira Harvelle
Süre ve neden: 2 hafta - tez hazirliyorum ve tabi bide bayram da var. Şu sıralar rp yazmakta sıkıntı çekiyorum tez yüzünden pek aklımı toparlayamıyorum. Profesör ve konsey üyesi karakterimle toplantı vs. devam edeceğim rplere de devam etmeye çalışacağım ama yazabildiğim kadar anca.
Simdiden tesekkur ederi.
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Banana Panda
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 3

Banana Panda
Game Master
Tüm mazeretler işleniyor. Bir an evvel herkesin geri dönmesi dileğimizle! Razz
Yulia Doukas
Daire Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 11

Yulia Doukas
Daire Başkanı
Yulia Doukas
Aleksandır Doukas
Tom Müller

20 gün mazeret izni istiyorum kişisel sebeplerden , sonrasına sonra bakacağım.Tenzin Carter açık kalsın
http://www.hogwarts-rpg.com/t4015-yulia-doukas
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

The Kronos
Game Master
Yulia Doukas demiş ki:
Yulia Doukas
Aleksandır Doukas
Tom Müller

20 gün mazeret izni istiyorum kişisel sebeplerden , sonrasına sonra bakacağım.Tenzin Carter açık kalsın

5 Ekim 2017 tarihine kadar resmi olarak izinlisiniz.
Persephone De León
Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 15

Persephone De León
Seherbaz
Karakterleriniz: Persephone De León, Agnes D'Figiovanni, Wilhelm Lev Petrovich, Umay Bürkev.
İzin Nedeniniz ve Süresi: Annem kanser hastası, uzun süre hastanede kalmak durumundayım. O yüzden 20 gün izin rice edeceğim.
http://www.hogwarts-rpg.com/t3791-de-leon-lejand
Aleksandır Doukas
Konsey Üyesi
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Aleksandır Doukas
Konsey Üyesi
Merhaba bu gün halamı kalp krizinden kaybettik. Bu yüzden tüm karakterlerime 1 haftalık mazeret talp ediyorum

tenzin carter tom müller aleksandır doukas yulia doukas

tom müllerin rütbe başvurusu var onu bu gün tamamlamaya çalışacağım olmazsa o da askıya alınabilir mi bir hafta kadar ?
http://www.hogwarts-rpg.com/t4321-aleksandr-doukas
Banana Panda
Game Master

Banana Panda
Game Master
Mazeretler veriliyor.
The Kronos
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 0

The Kronos
Game Master
Üzerimdeki metal yorgunluktan ve bildiğiniz nedenlerden dolayı sizi özlemek üzere tam 1 yıl süreyle maaşsız izin kullanmak istiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 122

Darence Elias
Konsey Başkanı
Merhaba sevgili Gml'ler ve rol oyunu ahalisi, mağlumunuz bir adminimiz askerdeydi ve artık o bayrağı benim alma zamanım geldi. O nedenle Daha önce GM karakterime izin istemiştim. Şimdi tüm karaktelerime izin istiyorum. Askere gitmeme daha 3 ay gibi bir zaman var ancak özel hayatımdaki işleri toplarlamak için bu süre bana ancak yetecektir. Ancak bu sırada sitedeki tüm kurgularımıda toplayacağım. Kurgusal olarak hiçbir noktayı açık bırakmayacağım. Ancak bu zaman zarfında sitede sadece normal bir rol oyuncusu olarak kalacağım elimden geldiğince. 3 aya kalmadan da siteden uzun bir süre (askerlik boyunca) ayrı kalacağım.

Ama gözüm arkada değil. Güzel bir sinerji ve ekib yakaladık burada. Şahanede rol oyuncularımız var. Ben yokkende şahane devam eder buralar. Neyse bu yazımdan başka veda yazım olmayacak. Giderkende bir skype dan eyvallah derim ve giderim.

Son cümle profillerime bu uzun mazaret iznimin işlenmesini rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Karakterlerim:
Darence Elias, Atlantis, Edmund Tailer Ellinor, Henry Tudor, Easton Tyrese Ellinor
Gm: The Kronos
https://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Banana Panda
Game Master

Banana Panda
Game Master
Dün verecektim, elim gitmemişti. Şimdi veriyorum. Su gibi git su gibi gel derıns efendi!

Mazeret / İzin Bildirimleri
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
3 sayfadaki 8 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki
 Similar topics
-
» Karakter Bildirimleri