Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

VIZILTI FM | Bayan Maqe İle Yeni Başlangıçlar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını
Ϟ Rp Beğenileri : 18

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Bayan Maqe İle Yeni Başlangıçlar

Güzül yüzünüzü bu gece astırmayacağıma söz vermiştim ama sanırım olmadı. O halde daha fazla bu konularda devam etmeye gerek yok siz gereken cevabı verdiniz. Şimdi birkaç dinleyici mesajını sizinle paylaşmak istiyorum. Dileyicimiz Rrose Selavy"Öncelikle iyi yayınlar. Bayan Maqe'ye sormak istediğim soru; Bu yıl çocuklara hayvan sevgisi aşılamak için neler yapmayı planlıyor?" diyerek hem güzel dileklerini bizlere iletmiş hemde size bir soru yöneltmiş. Diğer bir dinleyicimiz olan Black Angel"Bayan Maqe sizi tebrik eder yeni görevinizde başarılar dilerim, bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirebileceğinize eminim." diyerek güzel dileklerini iletmiş.

Bende ek olarak size şunu sormak istiyorum. Hogwarts'ta neler yapmayı planlıyorsunuz. Mağlum birkaç kadro hala boş kısa zamanda atama yapmayı planlıyor musunuz. Her şeyden önce yeni eğitim dönemine 2-3 hafta gibi bir süre kaldı. Heyecanlı mısınız? Sonuçta ilk kez Hogwarts'ın açılış konuşmasını siz yapacaksınız. Her şeyden önce kendinizi hazır hissediyor musunuz?

Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı

Öncelikle bu soru için teşekkür ederim. Hayvanları çok seviyorum ve ister istemez yüzümde şuan olduğu gibi bir gülümseme oluşuyor. Çok önceden bir köpeğim vardı. Okuldan mezun olduğum zamanlarda, annemle birlikte yaşarken almıştık, ama ne yazık ki onu kaybettim, ama onun acısını hala yaşıyorum. Bu yüzden, uzun süre ona doğru düzgün bakamama konusunda kendimle savaş dahi yaşamışlığım olmuştur. Ah, aklıma geldi de, ne zor zamanlardır. *Sertçe yutkunur ve ardından derin bir nefes alır* Okulda hayvan sevgisi aşılamak konusunda, Sihirli Yaratıklar Profesörümüzü, Bayan Freya ile konuşabiliriz aslında. Eminim onun bu konuda güzel fikirler vardır. Kendisine bu konuda son derece destekle bulunabilirim. *Gülümser* *Bu arada, Bay Ellinor, ikinci soruyu okuduğunda, Jollyn'in yanakları ister istemez kızarır ve gözlerini kaçırmaya başlar, ama kendisine gelmek için yerinde kıpırdanmaya başlar. Hızla önündeki bardağa uzanır ve farkında olmadan tüm bardağı kafasına diktiğini fark eder* Öhöm, bu güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim size, Black Angel rumuzlu arkadaşımız. Onun yanımda olduğunu bilmek, nedense beni mutlu ediyor. Her zaman olduğu gibi. *Bunları söylerken, yeniden heyecanlanır, ama kısa süre de toparlanır*

Hogwarts Müdürlüğü konusunda çok heyecanlıyım. Neler olacak açıkçası ben de merak ediyorum, ama kendimi nedense çok hazır hissediyorum. Bir şeyleri yapmaya başladığımda, daha aktif ve güvenli hissediyorum. Bu konuda henüz yeni olduğum için, düşünme fırsatım malum pek olmadı. Ne de olsa, haberi aldım, ertesi gün size konuk oldum Bay Ellinor. Dilerseniz, bu tip konuları birkaç ay sonra müsait olursam yeniden radyonuza konuk olup daha detaylı bir şekilde cevaplandırabilirim. *Gülümser*

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Haklısınız bayan Maqe (Tebessüm eder). Söylediğiniz gibi ilk önce bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Ayrıca bir sonraki yayın için sözde verdiniz. Unutmayın yayını konsey başkanıda dinliyor yani sözünüzü resmi olarak aldık (Gülüyor)

Evet vızıltı canlar, yavaş yavaş yayınımızın sonuna geliyoruz. Son olarak bayan Maqe, benim ve simurg hakkında ne düşünüyorsunuz? Şaka şaka efendim (gülüyor) Son olarak ne söylemek istersiniz ve şimdiden Hogwarts öğrencilerine mesajlarınız nelerdir?é

Unutmadan sizi ağırlamak büyük bir keyifti. Tekrar teşekkür ederim.

Jollyn Maqe
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Jollyn Maqe
Cadı

Harika bir program oldu, asıl ben teşekkür ederim beni ağırladığınız için. Çok güzeldi, çok eğlendim. İlk kez bu şekilde bir programa katıldığımı söylemiştim ve sayenizde daha çok ister oldum haberiniz olsun. Boş zamanımda ben kapınızı çalarsam eğer şaşırmayın. *Kahkaha* Aklımda öğrenciler hakkında güzel planlarım var. Ben mümkün olduğunca insanları mutlu etmeyi seven birisiyim ve elimde olsa mutluluğu hak eden insanlar için elimden gelen her şeyi yaparım. Hogwarts hakkında da kaliteli ve yararlı kararlar alacağımıza inanıyorum. Geleceğe dair umutlarım, yeni görevimle birlikte çok daha fazla genişledi. *Gülümser* Son olarak öğrencilere olan mesajım ise, çalışmak her zaman insanları güzel yerlere getirir, önemli olan insanın kendisine göre en sevdiği şeyi yapabilmesi, o zaman verim çok daha fazla artar ve geleceğe dair umutlar her zaman yolu aydınlatır. Unutmayın, umut ve bununla gelen başarı her zaman vardır, yeter ki onu doğru yerde arayabilelim.

İyi akşamlar efendim.

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Edmund Tailer Ellinor
Sihir Basın & Yayını

Asıl ben teşekkür ederim Bayan Maqe (elini sıkar ve tebessüm eder). Ben her zaman müsaitim asıl siz isteidğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. Ayrıca yeni görevinizde başarılar dilerim. Merlin yanınızda olsun. Tekrar yayınımıza geldiğiniz için teşekkür ederim. Kapanış parçamız ile sizlere veda ediyoruz.

Evet, sevgili VIZILTI FM sakinleri bir programın daha sonuna geldik. Hatalarımız oldu ise affola, bazı mesajları malesef yayına yetiştiremem. Tüm vızıltı canlardan eksiklikler için özür dileriz. Ancak biz böyleyiz, doğal, gerçekçi ve sıradan! Sizden ne farkımız var hep beraber gerçek vızıltılar duymak ümidiyle diyorum. Ayrıca yayın ile ilgili veya bana vızıldamak istediğiniz tüm haberleri kişisel postama veya Simurg kurumsal postasına baykuşunuzla gönderebilirsiniz.

Bir şeyler paylaşabilmek ümidiyle ve şahane bir yeni eğitim-öğretim yılı olmasını diliyorum. İyilikle kalın!

Vızıltılar her yerde!...

VIZILTI FM | Bayan Maqe İle Yeni Başlangıçlar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» VIZILTI FM | Bayan Qandisa İle Serbest Kürsü
» VIZILTI FM | Bay Clayton İle Yeni Dönem Üzerine
» Vızıltı Haberler | Anlık, Sıcak ve Gündemden!
» VIZILTI FM | Bay Ubaid İle Serbest Çağrışım
» Vızıltı Gazetesi | Ekim - Kasım 1971