Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

burada takım yapılıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Ϟ Rp Beğenileri : 17

Nevissa Moovie
Site Grafikeri

Selamlar herkese.
Şuraya deviantart linki bırakıyorum.

Takım yapmamı isterseniz, bazen hızla göremeyebilirim, ama gördüğümde hızla yaparım.
Aşağıya bıraktığım formu doldurursanız, istediğinize daha yakın takımlar çıkacaktır.

Model ismi:
    Karakter hakkında kısaca:
    Ağırlıklı istediğiniz renk tonları:
    İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz:
    Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa):

Sevgiler,
Serra.

http://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
Eamon Marcas Flanagan
Müdür Yardımcısı
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Eamon Marcas Flanagan
Müdür Yardımcısı
Alex Pettyfer
Genel olarak mütevazi ve yumuşak başlıdır. Öyle onu kolay kolay sinirlendirecek bir şey yoktur. Fikirlerini dışa vurmak, başkalarının fikirleriyle kendine bir şeyler katmaktan hoşlanır. Yani oldukça sosyaldir. Bir sohbet fırsatını asla geri çevirmez. Bir grubu yönetmekten, bir şeyin başında olmak oldukça zevk alır. Her ne kadar bürokratik tarafı olsa da özgürlüğü, gezmeyi, yeni şeylerle haşır neşir olmayı çok sever. Çocuklara ve Sihirli Yaratıkları karşı her zaman naziktir...
Rütbe renklerine yakın olabilir.
Ad soyad olsa yeter herhalde
Ünlünün biraz daha olgun halleri olursa daha iyi, malum 30 olmuş artık
Lila Travers
St. Mungo Baş Şifacısı
Ϟ Rp Beğenileri : 7

Lila Travers
St. Mungo Baş Şifacısı
Eamon Marcas Flanagan demiş ki:
Alex Pettyfer
Genel olarak mütevazi ve yumuşak başlıdır. Öyle onu kolay kolay sinirlendirecek bir şey yoktur. Fikirlerini dışa vurmak, başkalarının fikirleriyle kendine bir şeyler katmaktan hoşlanır. Yani oldukça sosyaldir. Bir sohbet fırsatını asla geri çevirmez. Bir grubu yönetmekten, bir şeyin başında olmak oldukça zevk alır. Her ne kadar bürokratik tarafı olsa da özgürlüğü, gezmeyi, yeni şeylerle haşır neşir olmayı çok sever. Çocuklara ve Sihirli Yaratıkları karşı her zaman naziktir...
Rütbe renklerine yakın olabilir.
Ad soyad olsa yeter herhalde
Ünlünün biraz daha olgun halleri olursa daha iyi, malum 30 olmuş artık

Merhaba, eğer takımını beğenmezsen veyahut değiştirmek istediğin noktalar olursa çekinmeden söyleyebilirsin, psd'leri kaydediyorum.

burada takım yapılıyor DlRxIK  burada takım yapılıyor WhjkVo

Kod:
https://i.hizliresim.com/DlRxIK.png

imza
Kod:
https://i.hizliresim.com/WhjkVo.png
http://www.hogwarts-rpg.com/t5118-lila-travers-karakter-kart
Eamon Marcas Flanagan
Müdür Yardımcısı
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Eamon Marcas Flanagan
Müdür Yardımcısı
efenim bu en hız, tövbest alkış eline sağlık. şimcik şöyle bir gözüme çarpan şey var ama sorun değil, rütbe rengi teal gibi ama takım kahverengi ama olsundu, ben kullanıcam tabii
Diane Mary Boleyn
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Diane Mary Boleyn
Slytherin

Merhabaa! İmza başlığı açıldığını gördüm ve hemen yazayım dedim ^^

Öncelikle çalışmalarını inceledim ve inanılmaz iyiler. Öyle çok komplike şeyler yapmana da gerek yok. Müsait bir zamanında en rahat nasıl olacaksa kafana göre takıl. <3

• Model ismi: Lucy Boynton
  • Karakter hakkında kısaca: Karakterim soylu bir aileden gelen burnu havada bir genç kız. İnsanlara tepeden bakan ve gerektiği zaman onları kullanmaktan çekinmeyen, içten pazarlıklı bir Slytherin diyebilirim.
  • Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Slytherin havasını yansıtan ve o asilliği hissettiren bir şeyler olabilir. -pek açıklayıcı değil biliyorum kjdfhdk- Sadece öyle aşırı yeşile boğulmasa ve cırtlak tonlar olmasa hoş olur.
  • İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Diane Mary Boleyn
  • Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Spesifik olarak istediğim bir görsel yok. Dediğim gibi kafana göre takıl.

Şimdiden çoook teşekkürler <3
Earlena Amberlyn
Daire Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 5

Earlena Amberlyn
Daire Başkanı
Holliday Grainger
Sahafın kapısında dikilmiş veyahut opera salonuna girişi bekleyen kalabalığın arasında görebileceğimiz birisi Earlena. Asil, zaten bilinen kaynaklara göre eski ve soylu bir aileye dayanıyor geçmişi. Fakat bunu kimseye söylemiyor. Çok güleç. Geçtiği yerlerde çiçek açtıracak birisi olarak tanımlanabilir, dahası onu sıklıkla bu şekilde anlatırlar. Hırslı ve tuttuğunu koparması, bu anlamda bazı anlarda gözünün dönmesi olumsuz özelliği diyebiliriz. Fakat yaşadıkları neticesiyle kuralları olan, sınırlar çizen bir kadın. Söz konusu işi olduğunda disiplinli, sorumsuzluktan ve baştan savma işlerden nefret eder. Bir de gerçekten anı yaşamayı bilir ve o andan, o anın içerisindeki insanlardan keyif alır.
Rütbe ile olabilir diye düşünüyorum, olmazsa da pastel tonları hoş görünebilir. Fakat tüm bunların aksine daha güzel olacağını düşüneceğin bir renk tonu varsa da, onu tercih ederim. :B
Earlena Amberlyn yazılması yeterli olur. Belki kenara iliştirilmiş *tabi eğer güzel görünecekse* bir veyahut birkaç çiçek falan da olabilir. Zira bitkibilim ile de yakından ilgileniyor.
Özellikle kullanılmasını istediğim bir görsel de yok, hayır. Tamamıyla senin zevkine bırakıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim efenim.
https://www.hogwarts-rpg.com/t5864-earlena-amberlyn-lejant#10221
Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Ϟ Rp Beğenileri : 17

Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Diane Mary Boleyn demiş ki:

Merhabaa! İmza başlığı açıldığını gördüm ve hemen yazayım dedim ^^

Öncelikle çalışmalarını inceledim ve inanılmaz iyiler. Öyle çok komplike şeyler yapmana da gerek yok. Müsait bir zamanında en rahat nasıl olacaksa kafana göre takıl. <3

• Model ismi: Lucy Boynton
  • Karakter hakkında kısaca: Karakterim soylu bir aileden gelen burnu havada bir genç kız. İnsanlara tepeden bakan ve gerektiği zaman onları kullanmaktan çekinmeyen, içten pazarlıklı bir Slytherin diyebilirim.
  • Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Slytherin havasını yansıtan ve o asilliği hissettiren bir şeyler olabilir. -pek açıklayıcı değil biliyorum kjdfhdk- Sadece öyle aşırı yeşile boğulmasa ve cırtlak tonlar olmasa hoş olur.
  • İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Diane Mary Boleyn
  • Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Spesifik olarak istediğim bir görsel yok. Dediğim gibi kafana göre takıl.

Şimdiden çoook teşekkürler <3

burada takım yapılıyor H5cWmr
burada takım yapılıyor XEyZX8

Kod:
https://i.hizliresim.com/h5cWmr.png
imza:
Kod:
https://i.hizliresim.com/XEyZX8.png

Earlena Amberlyn demiş ki:
Holliday Grainger
Sahafın kapısında dikilmiş veyahut opera salonuna girişi bekleyen kalabalığın arasında görebileceğimiz birisi Earlena. Asil, zaten bilinen kaynaklara göre eski ve soylu bir aileye dayanıyor geçmişi. Fakat bunu kimseye söylemiyor. Çok güleç. Geçtiği yerlerde çiçek açtıracak birisi olarak tanımlanabilir, dahası onu sıklıkla bu şekilde anlatırlar. Hırslı ve tuttuğunu koparması, bu anlamda bazı anlarda gözünün dönmesi olumsuz özelliği diyebiliriz. Fakat yaşadıkları neticesiyle kuralları olan, sınırlar çizen bir kadın. Söz konusu işi olduğunda disiplinli, sorumsuzluktan ve baştan savma işlerden nefret eder. Bir de gerçekten anı yaşamayı bilir ve o andan, o anın içerisindeki insanlardan keyif alır.
Rütbe ile olabilir diye düşünüyorum, olmazsa da pastel tonları hoş görünebilir. Fakat tüm bunların aksine daha güzel olacağını düşüneceğin bir renk tonu varsa da, onu tercih ederim. :B
Earlena Amberlyn yazılması yeterli olur. Belki kenara iliştirilmiş *tabi eğer güzel görünecekse* bir veyahut birkaç çiçek falan da olabilir. Zira bitkibilim ile de yakından ilgileniyor.
Özellikle kullanılmasını istediğim bir görsel de yok, hayır. Tamamıyla senin zevkine bırakıyorum.

Şimdiden çok teşekkür ederim efenim.

burada takım yapılıyor LIxoQ3
burada takım yapılıyor BVFjp5

Kod:
https://i.hizliresim.com/LIxoQ3.png
imza:
Kod:
https://i.hizliresim.com/BVFjp5.png

PSD'ler kayıtlı. Şurası olmamış, burasını beğenmedim derseniz değiştirebilir veya baştan yapabilirim.
Sevgiler.
http://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
Maxime Vachier-Lagrave
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 54

Maxime Vachier-Lagrave
Gryffindor
Merhaba. Müsaitseniz bir takım da ben rica edecektim.
Modelimin adı Matthieu Charneau ya da böyle bir şey işte. Karakterim kısaca oldukça sıcakkanlı, zeki ama çalışmayan, hayvan sever, gitar çalan, arkadaşlarıyla eğlenmeyi seven bir tip. Babası muggle, annesi büyücü ama annesi de büyücülükle uğraşmıyor mugglevari bir hayat yaşıyor.
Özellikle istediğim bir renk tonu yok. Henüz onaylanmadığı için tam olarak hangi binada olacağını bilemiyorum ama sanırsam Gryffindor rütbesi olacak karakterimin. O yüzden gryffindorvari renkler hoş olabilir tabi.
Takımın bir köşesine ''Pawns born free but live under chains'' yazabilirsen sevinirim.
Spesifik olarak istediğim bir görsel yok ama modelimin görselleri çoğunlukla seksomanyak birisiymiş gibi algılanmasına yol açıyor. Bunu bir nebze azaltabilirsek sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.
Earlena Amberlyn
Daire Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 5

Earlena Amberlyn
Daire Başkanı
Resmen ba-yıl-dım! Ellerine sağlık.  cheers
https://www.hogwarts-rpg.com/t5864-earlena-amberlyn-lejant#10221
Diane Mary Boleyn
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 67

Diane Mary Boleyn
Slytherin
Çoook güzel olmuş, eline emeğine sağlık. Tekrar teşekkür ederimm ^^ *buraya bir sürü kalpli emoji gelecek* burada takım yapılıyor 269878

burada takım yapılıyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki