Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

burada takım yapılıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Lila Travers
St. Mungo Baş Şifacısı
Ϟ Rp Beğenileri : 7

Lila Travers
St. Mungo Baş Şifacısı
Maxime Vachier-Lagrave demiş ki:
Merhaba. Müsaitseniz bir takım da ben rica edecektim.
Modelimin adı Matthieu Charneau ya da böyle bir şey işte. Karakterim kısaca oldukça sıcakkanlı, zeki ama çalışmayan, hayvan sever, gitar çalan, arkadaşlarıyla eğlenmeyi seven bir tip. Babası muggle, annesi büyücü ama annesi de büyücülükle uğraşmıyor mugglevari bir hayat yaşıyor.
Özellikle istediğim bir renk tonu yok. Henüz onaylanmadığı için tam olarak hangi binada olacağını bilemiyorum ama sanırsam Gryffindor rütbesi olacak karakterimin. O yüzden gryffindorvari renkler hoş olabilir tabi.
Takımın bir köşesine ''Pawns born free but live under chains'' yazabilirsen sevinirim.
Spesifik olarak istediğim bir görsel yok ama modelimin görselleri çoğunlukla seksomanyak birisiymiş gibi algılanmasına yol açıyor. Bunu bir nebze azaltabilirsek sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Eğer, şurası şöyle olmasaydı dersen hemen düzenleyebilirim veya baştan yapabilirim.

burada takım yapılıyor - Sayfa 2 4hrZN8
burada takım yapılıyor - Sayfa 2 SSbv5V

Kod:
https://i.hizliresim.com/4hrZN8.png
imza:
Kod:
https://i.hizliresim.com/SSbv5V.png
http://www.hogwarts-rpg.com/t5118-lila-travers-karakter-kart
Maxime Vachier-Lagrave
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 54

Maxime Vachier-Lagrave
Gryffindor
Nönönö bence oldukça güzel olmuş, eline sağlık. Teşekkür ederim.
Edit: Ben avatarı kullanamıyorum yalnız. Sorun bende mi bilmiyorum ama avatarı yüklemek istediğimde ''dosya bozulmuş veya çok büyük'' şeklinde bir hata alıyorum. Herhangi bir çözümü var mı bunun?
Edit2: Tamamdır hallettim.
Dorian Vane Grayson
Slytherin
Ϟ Rp Beğenileri : 15

Dorian Vane Grayson
Slytherin
Selamlar ^^

Model ismi: Benjamin Wadsworth 

Karakter hakkında kısaca: Dorian safkan ve kalabalık bir ailede örnek abla ve abileri gibi olması öğütlenerek büyütülmüş bir karakter. Evde katı kuralların içinde olduğundan Hogwarts'ı birçok yönüyle nefret ettiği ailesinden bir kurtuluş olarak görüyor. Ama en sonunda özellikle abilerine ve ablalarına olan nefretine rağmen kendisini onlara kanıtlama gibi bir isteği de var. 

Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Öyle özel bir isteğim aslında yok ama koyu renk tonlarında olsa güzel olur. Ve en sonunda Slytherin olduğu için binasının havasını da verse güzel olur. Ama sana bırakıyorum. 

İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Dorian Vane Grayson yazabilir. 

Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Özellikle kullanılmasını istediğim görsel yok ama Deadly Class dizisindeki halinin kullanılması tercihimdir.

Şimdiden teşekkürler <3
Clementine Bishop
Hufflepuff
Ϟ Rp Beğenileri : 45

Clementine Bishop
Hufflepuff

Model ismi: Kaya Scodelario

Karakter hakkında kısaca: Clementine ömrünün kayda değer bir kısmını el üzerinde tutularak ve diğer insanlardan daha zeki, daha iyi olduğu söylenerek geçirmiş bir kız. Bu nedenle bir noktada buna sahiden inanması pek de şaşırtıcı değil. Sevdiklerine karşı oldukça sadık ve hassas olması bir yana, dünyanın geri kalanından nefret ettiğini söylemek yalan olmaz.

Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Seçmen Şapka başvurumda sadece denk geldiği için renk kodumu cc6633  yapmıştım, ama şimdi iyice ısındım ve bu tonlamada olursa çok sevinirim. Hufflepuff renklerine ters çıkmasın lütfen, yani sarı olmasın tabii de onca sarının ortasında pembemsi turuncu pembemsi turuncu dikilmesin. Biliyorum çok açık değil ama güveniyorum sana yaparsın fsdlhkjds

İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Clementine Bishop

Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Aslında çok da fark etmiyor ama skins dizisindeki halinin 15 yaşında bir kıza daha çok benzeyeceğini - o çekilirken 15 yaşında olması da katkıda bulunuyor tabii - düşünüyorum. Ah, bir de gözü kapalı çıkmasın lütfen, kızın gözleri çok hoşuma gidiyor flsd
https://hogwarts-rpg.forummotion.com/t6498-clementine-bishop-lej
Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Ϟ Rp Beğenileri : 17

Nevissa Moovie
Site Grafikeri
Dorian Vane Grayson demiş ki:
Selamlar ^^

Model ismi: Benjamin Wadsworth 

Karakter hakkında kısaca: Dorian safkan ve kalabalık bir ailede örnek abla ve abileri gibi olması öğütlenerek büyütülmüş bir karakter. Evde katı kuralların içinde olduğundan Hogwarts'ı birçok yönüyle nefret ettiği ailesinden bir kurtuluş olarak görüyor. Ama en sonunda özellikle abilerine ve ablalarına olan nefretine rağmen kendisini onlara kanıtlama gibi bir isteği de var. 

Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Öyle özel bir isteğim aslında yok ama koyu renk tonlarında olsa güzel olur. Ve en sonunda Slytherin olduğu için binasının havasını da verse güzel olur. Ama sana bırakıyorum. 

İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Dorian Vane Grayson yazabilir. 

Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Özellikle kullanılmasını istediğim görsel yok ama Deadly Class dizisindeki halinin kullanılması tercihimdir.

Şimdiden teşekkürler <3

burada takım yapılıyor - Sayfa 2 Ju2yhO
burada takım yapılıyor - Sayfa 2 UhQPs4

Kod:
https://i.hizliresim.com/Ju2yhO.png
imza:
Kod:
https://i.hizliresim.com/UhQPs4.png

Clementine Bishop demiş ki:

Model ismi: Kaya Scodelario

Karakter hakkında kısaca: Clementine ömrünün kayda değer bir kısmını el üzerinde tutularak ve diğer insanlardan daha zeki, daha iyi olduğu söylenerek geçirmiş bir kız. Bu nedenle bir noktada buna sahiden inanması pek de şaşırtıcı değil. Sevdiklerine karşı oldukça sadık ve hassas olması bir yana, dünyanın geri kalanından nefret ettiğini söylemek yalan olmaz.

Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Seçmen Şapka başvurumda sadece denk geldiği için renk kodumu cc6633  yapmıştım, ama şimdi iyice ısındım ve bu tonlamada olursa çok sevinirim. Hufflepuff renklerine ters çıkmasın lütfen, yani sarı olmasın tabii de onca sarının ortasında pembemsi turuncu pembemsi turuncu dikilmesin. Biliyorum çok açık değil ama güveniyorum sana yaparsın fsdlhkjds

İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Clementine Bishop

Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Aslında çok da fark etmiyor ama skins dizisindeki halinin 15 yaşında bir kıza daha çok benzeyeceğini - o çekilirken 15 yaşında olması da katkıda bulunuyor tabii - düşünüyorum. Ah, bir de gözü kapalı çıkmasın lütfen, kızın gözleri çok hoşuma gidiyor flsd

burada takım yapılıyor - Sayfa 2 Z6MQjz
burada takım yapılıyor - Sayfa 2 AZSdhX

Kod:
https://i.hizliresim.com/z6MQjz.png
imza:
Kod:
https://i.hizliresim.com/aZSdhX.png

Beğenmezseniz yenisini yapabilirim, sevgiler, saygılar.
http://www.hogwarts-rpg.com/t4124-moovie-nevissa-karakter-kart
Adeline Bjornstad
Ravenclaw
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Adeline Bjornstad
Ravenclaw
Merhaba. Eğer vakit ayırabilirsen çok ama çok mutlu olurum! Şimdiden teşekkür ederim.

Model ismi: Anya Taylor-Joy
Karakter hakkında kısaca: Adeline çok iyi kalpli ve yardımsever birisi. Sinsilikle alakası yoktur. 
Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Siyah ve Ravenclaw mavisi çok tatlış olmaz mı
İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Adeline Bjornstad yazılabilir, eğer içinden gelen bir söz var ise o da olur <3
Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Sarı saçlı olduğu fotoğraflar olabilir. İçinden nasıl gelirse
Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Cornelius Baskerville
Özel Sektör
Model ismi: Francisco Lachowski
Karakter hakkında kısaca: Cornelius oldukça üretken ve çalışkan bir adam, zamanının çoğunu yeni tılsımlar ve gereçler üretmek için harcıyor. Gereken spesifik malzemeler için okyanus ötesi veya kıtalararası yolculuklar yapması gerekse bile hiç gocunmuyor. Kumarda oldukça iyi fakat İngiltere'de kumar oynamayı pek tercih etmiyor, bu özelliğini genellikle yolculukları esnasında doğan masrafları karşılamak veya çıkan fırsatları değerlendirmek için kullanıyor. Sinsilikle, şeytanlıkla pek işi olmaz. Konuşkan ve sempatik bir karaktere sahip. Eski Tılsım Profesörü, tükana zaman ayırmak için istifa etti.
Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Rütbesine uygun tonlar olabilir.
İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Cornelius Baskerville
Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Özel bir görselim yok fakat birkaç tarif vereceğim; bir de sana iki link getirdim uğraşma diye, buralardan seçersin. Tariflerim şöyle; sigara kullanmadığı (tütün avcısı mod) ve çok seksi görünmediği görseller olsun, özellikle son yıllarda çekilen fotoğrafları daha iyi olabilir veya sakallı fotoğrafları çünkü 32 yaşında :/

https://www.listal.com/francisco-lachowski/pictures
https://weheartit.com/pictures/Francisco%20Lachowski
Victoria Dupaing Cheng
Hufflepuff
Ϟ Rp Beğenileri : 4

Victoria Dupaing Cheng
Hufflepuff
Model ismi: Aslıhan Güner
Karakter hakkında kısaca: erkeklerle daha iyi anlaşabilen kendini ergenliğin akıntılarına pek kaptırmamış sadık ve derslerinde oldukça başarılı ama eğerki damarına basılırsa bir o kadarda sinirli
Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: saçıyla uyumlu olarak kırmızı olabilir veya hufflepuffı anımsatıcak renkler olabilir
İmza üzerine yazılmasını istediğiniz isim/söz: Victoria Dupaing Cheng yazabilir
Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa):özellikle istediğim yok ama istemediğim var aslıhan günerin şuan oynadığı karakterinden yıldız karakterinin fotolarını istemiyorum daha normalden fotolarını kullanırsan sevinirim ve şuan saçı kırmızı ama önceden farklı renk saça sahipti lütfen sadece saçının kırmızı olduğu fotoları kullan...

Şimdiden çok teşekkürler

En son Victoria Dupaing Cheng tarafından 04.02.21 21:46 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lena Dora Warner
Gryffindor
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Lena Dora Warner
Gryffindor
Merhaba öncelikle, şimdiden teşekkür etmek istiyorum.

Model adı: Elle Fanning

Karakter hakkında: Lena meraklı, hızlı sinirlenen ve ağır başlı bir yapıdadır. Büyüdüğü ortam yüzünden kendini sert veya kaba olarak gösterir. Ancak yeri geldiğinde bir Leydi kadar ağır başlı olabilir. Lakaplarından bir diğeri prensestir ve sevdiklerine karşı yumuşaktır.

İstenilen renk tonu: Aslında net bir renk tonu belirlemedim ama kırmızı ya da siyah tonlarda çalışabilirsin. İkisine de kabulüm.

Üzerine yazılmasını istediğim şey: Dark Princes

Kullanmanı istediğim görseller: Mümkünse bunları kullan lütfen. ^^

Spoiler:

Şimdiden teşekkürler
https://hogwarts-rpg.forummotion.com/t6234-lena-dora-warner-leja
Lydia Lesley March
Hufflepuff
Ϟ Rp Beğenileri : 14

Lydia Lesley March
Hufflepuff
Selam, yaptığınız imza ve avatarlar mükemmel. Elinize sağlık.
Model ismi: Abigail Cowen
Karakter hakkında kısaca: Lydia, 15 yaşına kadar Fransa'da büyümüş bir kız. Sevecen, arkadaş canlısı, ailesi ve arkadaşlarını fazlasıyla önemseyen biri. Kızıl saçları ile gittiği her ortama da göze çarpan ve meraklı biridir.
Ağırlıklı istediğiniz renk tonları: Benim için farketmez. 
İmza üzerinize yazılmasını istediğiniz isim/söz: Lydia Lesley March
Özellikle kullanılmasını istediğiniz görsel (varsa): Farketmez, istediğin gibi yapabilirsin. 
Şimdiden çok teşekkürler♡♡
https://www.hogwarts-rpg.com/t6009-lydia-lesley-marchlejant

burada takım yapılıyor
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Quarta Paradisium Topluluğu Yardım Gecesi Neden Yapılıyor?
» Bir Takım Görüşmeler
» burada takım paylaşılıyor
» Serenity'nin Takım Bahçesi