Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: KASIM 1975

Paylaş
 

 Rp Beğeni Sistemi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Hogwarts Rpg
Game Master
Ϟ Rp Beğenileri : 1

avatar
Game Master

Merhaba Ailemizin Değerli Üyeleri,

Hepimiz eğlence için, kendimizi rahatlatmak için veya arkadaşlarımızla iyi vakit geçirmek için bir ana kurgu etrafında rol oyunu yazıyoruz. Yazdığımız rol oyunlarının gözükmesi, okunması ve diğer üyeler tarafından beğenilmeside gururumuzu okşamakta ve bizi daha fazla gaza getirmektedir.

Bu nedenlerle sitemize Rp Beğeni sistemi ekledik! Sadece Rp In forumlarında vereceğiniz oylar geçerli olacaktır. Diğer bölümlerde verdiğiniz oylar etkisiz olacaktır.

- oy verebilirsiz ancak biz her rol oyununu eşsiz bulduğumuz için bu durum profildeki rp beğenilerine etki etmeyecektir. Sadece + oylar profilinize sistem tarafından otamatik olarak eklenecektir.

Bir Kişinin Rpsini Beğenmek İçin!:
 


Profilde Nasıl Görünüyor Peki?
Tıkla:
 © HOGWARTS RPG
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://www.hogwarts-rpg.com
 
Rp Beğeni Sistemi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Hogwarts-RPG :: Kayıp Parşömen :: Genel İşleyiş :: Site Rehberi-