Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Serra'nın Doğum Günüsü Daveti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Destiny Dasos Dea
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Destiny Dasos Dea
Ölü

Merhaba gençler,
İstanbul'da olanlar için, benim yarın doğum günüm. Ama merak etmeyin, kimseye okula gitme benim doğum günüme gel, çünkü pasta var, demeyeceğim. Cumartesi kutlayacağım doğum günümü. Beşiktaş'ta, saat 3'te.
Hediye almanıza gerek yok. Sadece gelin yeter. Çünkü bence gelmelisiniz.
Mekan daha belli değil, çünkü bulamadım. Ha ama derseniz ki, benim Beşiktaş'ta bildiğim harika ötesi bir yer var, önerin, beraber düşünelim.

Ben gelmenizi çok istiyorum, haberiniz olsun.

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Eleanora Lizz Walker
Stajyer Öğrenci
Doğum günün kutlu olsun o halde ^^
İstanbulda olsaydım gelirdim, ama malesef gelemeyeceğim o yüzden buradan nice yaşlara umarım güzel günler geçirirsin Serra'nın Doğum Günüsü Daveti 1941857574
http://www.hogwarts-rpg.com/t1614-e-lizz-w
Lilija Valdis
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 6

Lilija Valdis
Ölü
Bende Ankara'dan doğum gününü kutlayayım o halde :3
Doğum günün kutlu mutlu olsuun nice senelere ^^
Cecilia S. Lynwood
Ölü

Cecilia S. Lynwood
Ölü
İstanbul'dayım ama dersler derken başımı dahi kaldıracak halim olmuyor.
Doğum günün kutlu olsun Serra, nice mutlu ve güzel yıllara.
Yeni yaşın sana bol bol şans, mutluluk ve başarı getirsin.
Dakota Dawn Dea
Ölü

Dakota Dawn Dea
Ölü
Ben yanımda olmanızı istemiştim oysaki Sad
Ama iyi dilekleriniz için teşekkürleer
Azrael Slater
Büyücü
Ϟ Rp Beğenileri : 25

Azrael Slater
Büyücü
Maalesef bende karabükteyim okul için. O yüzden anca buradan yazbilirm. Doğum günün kutlu olsun nice senelere sevdiklerinle bir ömür mutlu ve sağlıklı yaşaman dileğimle Serra'nın Doğum Günüsü Daveti 217225465 Serra'nın Doğum Günüsü Daveti 1150467511
https://www.hogwarts-rpg.com/t2186-azrael-lejant
Dakota Dawn Dea
Ölü

Dakota Dawn Dea
Ölü
Teşekkür ederim

Serra'nın Doğum Günüsü Daveti
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-