Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Marija Yelich
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Marija Yelich
Ölü
Doğum günün kurlu olsun Uğur, iyi ki varsın :')
Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Ϟ Rp Beğenileri : 30

Lucifer Feodor Helios
Baş Seherbaz
Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle nice mutlu seneler geçirmenizi dilerim Uğur Bey. Very Happy Very Happy Very Happy
https://www.hogwarts-rpg.com/t5679-lucifer-helios-lejant
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 122

Darence Elias
Konsey Başkanı
Aaliyah Qandisa demiş ki:

Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 72434

Sanırım ikinci defa bu sitede bir doğum günü başlığı açıyorum. Ay ne kadar heyecanlı. Açık söyleyeyim ne yazacağımı bilemediğim için diğer doğum günü başlıklarından kopya çekmeye kalktım. Ama tüm doğum günü sahipleri ne kadar tatlı ne kadar kibar. Benimkisi resmen "huysuz ve tatlı kadın". Bu yüzden iyi dilek çalma girişimim başarısızlıkla sonuçlandı.

..........

Şimdi sevgili bal kavonozum böyle bir başlık açtığın için seni kınamam gerekiyor ama diğer arkadaşlara ayıp etmek istemiyorum. Beni gerekli gereksiz uygun uygun olmayan saçma saçma olmayan tüm konularda telefondan taciz ediyorsun! Yeni yılda inşaallah bu durum biraz daha normale döner benim için. Onun dışında evet inan şuraya bir barış manço koyar bişi yapar gitmiş garip bir video koymuş! Onuda ayrıca kınıyorum.
Neyse kınamalarım şimdilik bu kadar. Gelelim asıl konuya o başlık ne öyle çikolata çiçek benim doğum günüme Darence'yi niye musallat ediyorsun! Çiçek, çikolata ne? Bana aldıysan hediye olarak sorun yok ama altan gizli bir mesajın varsa valla Aaliyah'ı kovarım! (Ciddili bir tehdit)

Sonuç olarak yukarıdaki yazdıklarımı es geçersek doğum günümü kutladığın için teşekkür ederim. Mağlum benim rpde son yılım olabilir bu yıl o nedenle bu yıl yapabildiğimiz kadar şeyler yapmak ümidiyle diyorum Smile Ez cümle bende seni tanıdığım için çok pişmanlık duymuyorum. Sevme konusuna gelince de orada hala araftayım ;)

Sverre Vagnar Rosenkraft demiş ki:
Uğurcuğum nice nice senelere. Sana  böyle bir platform açtığın için teşekkür ederim. Senin sayende hepimizin kafa dağıtabileceği ve boğulduğumuz zaman kaçabileceğimiz bir dünyamız oldu. Umuyorum ki yeni yaşın sana bol sağlık ve neşe getirir. Smile

Teşekkür ederim Barış Smile Valla sıf balım evsiz kalıyor diye açtım burayı ağlayıp duruyordu. Şaka bir yana biz gerçekten kafa dağıtmak için açtık burayı. Gereksiz ego yıgınları olanlardan sıkıldığımız için!

Gawain Harris demiş ki:
Sevdiklerinle nice senelere....

Yalnız Balım subliminali vermiş yine... Doğumgünü başlığında "Bir Çikolata, Bir Çiçek" diyerek. Yorumu sevgili türk halkına bırakıyorum dsfsd

Valla haklısın bencede altan bir gönderme yapmış koca kafalı! İyi dileğin için teşekkür ederim.

Alanis Sarrazin demiş ki:
ehem şimdi nasıl başlasam bilemedim
ya   seni anlatmaya başlasam  milyonlarca ciltlik kitap olur sanırım . Ama  elimden geleni yapcam artık. Bana söylediğin şeyi hala hatırlıyorum ve hatırlamaya da devam edicem sanırım . Çünkü gerçekten  çok hoşuma gitmişti. İnsanlar ya da başkaları ne derse dersin arada bana takılsanda  edindiğim  en iyi dostlardan yalnızca birisin benim gözümde.  Üzgün olduğumda ya da kızgın olduğumda sakinleştirmende cabası.  Bunların hepsi için çok teşekkürler. Ha birde  yüzük görmek istiyoruz artık Razz Sevdiklerinle nice senelere  yeni yaşın kutlu ve mutlu olsun eheh

Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 72434  Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 644546  Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 616773  Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 3290802614

Ezgi varya şu rpde senin kadar karaktere sahip çok az kişi tanıdım ama gerektiğinde her karakteriyle usanmadan rol oyunu yapan bir seni tanıyorum. Ama burada Allah'tan karakter sınırı varda seni durdurabildik Smile Onun dışında yazdığın tüm güzel cümleler ve dilekler için teşekkür ederim. Dediğim gibi sen takma kimseyi kafana sen rol oyununu yaz, kurgunu yap insanlar ne derse desin sen doğru ol yeter ;)

Uriel Constantinou demiş ki:
Doğum günün kutlu olsun müdür bey :d

İlk olarak doğum günü olan benim Darence, Edmund ya da Henry değil! İkinci olarak müdür olarak anılmak garip geliyor bazen ;) Ez cümle kutladığın için teşekkür ederim, taze profesör Smile

Björn Sveinsson demiş ki:
Doğum gününde bile siteyi düşünen koca yürekli adam Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 269878  İyi ki doğmuşsun, burada sayende çok güzel arkadaşlıklar kurduk ve ben yıllardır rp yapamadığım arkadaşlarımla yeniden rp yapma fırsatı buldum. Bir sürü rpg sitesi var aslında ama bunların burada olmasının sebebi senin ve diğer adminlerin içtenliği, samimiyeti. Kendi adıma teşekkür ederim :alkış: Alkış ifadesi koymamışsın, onu da kınıyorum ayrıca buradan. Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2792711839 Ben ne diyordum ya, heh, doğum günün kutlu olsun :alkış:

Valla gerçek isim kısmında ismin yazmadığı için sen kimsin çıkaramadım. Valla şu isim kısımlarınızı düzgün yazın. Korkamyın gerçek isim yazmaktan Smile

Müdür ve GM olarak stem ettikten sonra iyi dileklerin için teşekkür ederim Smile Umarım burada daha uzun zamanlar saygı ve nezaket içerisinde kurgularımızı yaparız. Böyle şeyler duymak gerçekten onur verici oluyor.

Ha unutmadan alkış eklendi ;)  
alkış

Azrael Slater demiş ki:
Doğu gününde bile çok çalışıyor gerçekten Very Happy Nice mutlu yaşlara, sevdiklerinle bir ömür mutlu olasın. Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 269878 Doğum günün kutlu olsun (böyle şeyler yazmakta iyi değilim  Sad ) Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 1354973000 Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 217225465

Çalışmazsam laf söz olur ;) İyi dileklerin için teşekkür ederim.

Jollyn Maqe demiş ki:
Aaaay, Müdüüüüür! (Yaa böyle diyince nasıl kızıyor bayılıyorum sdfgh ve bu yüzden diyorum, şimdi içinden kızıyor gene müdür diyor bana, sanki benim bi tane karakterim varmış gibi falan diye homuranıyor görebiliyorum) Tamam tamam, kızma, ama ben seni müdürken tanıdım biliyorsun. Hatta bi ara öğrenci de açmıştın hatırlıyor musun Ravenclaw'dı sanırım. Yoksa Gryffindor muydu? Yok, Rav'dı. Neyse, ama sana müdürlük yakışıyor ben o yüzden diyorum sana kızma kızma torpilliyim ben de, biliyoruuum, yaşasın sdfghsdda Şimdi Uğur beye iltifat zamanı azıcık da olsa. Böyle rplerini falan çok seviyorum, kurgular deseniz zaten enfes, kendisi de pek iyidir, ileri de hayallerine kavuşacağına inanıyorum böyle yazar kardeşliği yapcaz hepimiz, yazar buluşması falan olmaz mı? Bence harika olur. Şimdiden heyecanlandım. Bu siteyi açtığın içinde ayrı bir minnettarım sana ya. Valla iyi ki açmışsınız, iyi ki tanımışım dediğim insanlardansın bunu biliyorsun. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu olsun, nice senelere! Her şey gönlünce olsun inşallah Uğur.

Gryffindor Hufflepuff Ravenclaw Slytherin
Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 472788
Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2525086758
Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 1354973000

Öncelikle bari doğum günümde karakterimi bulaştırma İrem! Smile Neyse neyse o karakterin Rav'di. Çünkü ben rav dışında öğrenci karakter açmam, genlerim oraya akıyor Smile Bunun dışınd aiyiki tanımışım seni valla aklı başında rpci bulmak son zamanlarda çok zor oluyor, senin gibi arkadaşlar var iyikide nazımız, sözümüz geçiyor! Neyse bak o çıkacak 2. kitabını imzalı gönderecen bana doğum günü hediyesi ben anlamam Razz İyi dileklerin ve yorumun için teşekkür ederim.

Violeta Lechkov demiş ki:
Nice mutlu yıllara Uur!
Rp yazan fakat iş kendini başka bir karakter işin içine girmeden ifade etmeye geldiğinde apışıp kalan nadide insanlardan biri olarak söze nasıl başlayacağımı tabii ki de bilmiyorum. Kendi adıma uzun uzun cümleler kurmayı bilmem, hiç de beceremem, dolayısıyla kısa keseceğim. Hiçbir zaman resmi sayılabilecek bir tanışmamızın olmamasına rağmen ismini Darence'ın profilinde gördüğüm anda işlerin bu noktaya geleceğini hiç tahmin etmemiştim. Hâlâ da biraz şaşkınım ya, neyse. Fakat iyi ki de gelmiş. Rp camiasında tanıdığım için huzurlu olduğum nadir insanlardan birisin. Dolayısıyla yeni yaşının sana gönlünden geçen güzellikleri getirmesini içtenlikle diliyorum. İyi ki doğmuşsun. İyi ki bir vesileyle tanışmışız. Sağlıklı ve mutlu uzun bir ömür senin olsun.

Ya öyle işte Dila ne oldum değil nerede olacağım diyeceksin! Kim derdi senin gibi minik muz canavarının rpde böyle bir olay yaşacağı. Tamam tamam kısa kesiyorum günün anlam ve önemini belirten cümlemi edip gidiyorum. İyi dileklerin için teşekkür ederim. Huzur buluyorsan başka bir şey istemem ben. Buranın amacı da o zaten huzurlu ve sakin olarak insanların ego kasmadan devam etmeleri. Sende iyiki varsın ve iyiki sanada nazımız geçiyor  king

Désirée Estelle Beaumont demiş ki:
Altı yıldır seni tanıyan biri olarak insan buraya kocaman bir yazı döşeyebilmemi bekliyor ama tabii ki de yapmayacağım. Zaten yazmayacaktım hiç ya neyse... Aradım sesli kutladım, yine de adet yerini bulsun. Burada yazan onca kişi arasında ergenliğini bilen kişi olmam benim için gurur verici gerçekten. Ama hiç çizgini bozmadın, tebrik ediyorum. Altı yıl önce de böyle sinir bozucuydun, yine sinir bozucusun. Ayrıca, ben olmasam bu siteyi tekrar canlandırmak aklına bile gelmiyordu, haliyle burada site üzerine iltifatları da üstüme alıcam ajksdhlgsd Neyse neyse. Sonra bu lafımı bana karşı kullanacak olsan da, seviyorum seni. Yani zamanın ufak bir kısmında. Geri kalanında tabii ki nefret ediyorum. <3

Kız sen hani yazmıyordun buraya! Kesin varya insalar yanlış düşünmesin diye yazdın Smile Şimdi ben sinir bozucu olmasam sen nasıl zevk alıcan acaba? Ayrıca yinede ben senin daha küçük zamanlarını biliyorum aklında olsun ;) Sanki sen değiştin aynı nemrutluk, aynı dik başlılık ve aynı iş bitiricilik devam ediyor. Hadi hadi beni sevdiğini biliyorum şimdi burda laf etme! Neyse bakalım uzatmıyorum daha fazla iyi dileklerin ve beni arayarak kutladığın için teşekkür ederim Çisemciğim Smile Sende iyiki varsın hatta o kadar varsın ki rpde sensiz bir site düşünemiyorum  cheers

Marija Yelich demiş ki:
Doğum günün kurlu olsun Uğur, iyi ki varsın :')

Teşekkür ederim Serra iyiki sende varsın! Neyse doğum günü şerefime artık benim karakterlere manip felan yaparsın diye düşünüyorum. Böyle kuru kuru kutlama olmasın lütfen Smile Şaka şaka canın sağolsun. Bu platformda eğlenin, huzurlu olun o bana yeter  Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 774294

Lucifer Helios demiş ki:
Doğum gününüzü en içten dileklerimle kutlar, sevdiklerinizle nice mutlu seneler geçirmenizi dilerim Uğur Bey. Very Happy Very Happy Very Happy

Hande hanım güzel dilekleriniz ve bu nazik kutlamanız için teşekkür eder, Site de iyi vakitler geçirmenizi temenni ederim..

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son olarak Doğum günümü kutlayan kutlamayan, bu başlığı geç gören ve yazmak istemeyip üzülen, Siteye üye olup burada bizimle olan ve asla saygı ve nezaket sınırları dışına çıkmayan tüm arkadaşlarıma özel olarak tek tek teşekkür ederim.

Evet bu başlık benim doğum günüm başlığı ancak burada kendim dışımda birkaç söz etmek istiyorum. Öncelikle bu site 2009 yılında proje olarak ortaya çıktı ve 25 Haziran 2010 yılında hayat buldu. İlk açıldığımız ben dahil çoğumuz daha ergendik. Hatta o zamanlar rpde sayısız insan vardı! Sonra büyüdük vs. insalar iş güç sahibi oldu, rpde uzaklaştı veya aramızdan sonsuzlupa ayrıldılar. Ben Rol Oyunu'na özellike Hp kurgusu kurgusu temelinde alışan ve buna aşık olan tüm herkese teşekkür ediyorum. Yazmak iyidir, yazmak insanı hem rahatlatır hem zihnini çalıştır hem de ortaya yaratıcı şeyler çıkmasını sağlar. Ama okumakta önemlidir! Okumak yaratıcılığı artıran ve yeni kurgular bulmamızı sağlayan yeni bakış açılarıdır. Neyse site diyordum. Kusura bakmayın öğretmen olduğumdan sanırım mesleği defarmosyona uğruyorum. Böyle konuşurken çok fazla dağılıyorum ama buraya kadar bu mesajı okuma nezaketinde bulunduysanız lütfen sonuna kadar okuyunuz!

2010'dan bugüne site o rpnin silikleştiği zamanlar mecburen yayın hayatına ara vermek zorunda kaldı. Aslında siteyi felan kapatmadık, sadece aktiflik azalınca siteyi bir müze gibi tuttuk. İyiki de tuttuk ki şimdi buralardayız. Sitedemiz bu 7 yıllık zaman sürecinde toplam 2985 konu açılmış ve bu konuların 2000 küsürünü rol oyunları başlıkları oluşturmaktadır. Tabi biz 2010-2016 arşivini sitemizde gizledik! Zira o zamandaki çoğu arkadaşımız burada olmadığı için izinleri dışında mesjalarını açmak istemiyoruz! 2000 küsür rp demek 2000 farklı hikaye ve yaratıcılık demek! Çoğu rol oyunu sitesinde bu kadar rol oyunu yazıldığını görmedim birkaç tane gerçekten köklü siteler dışında tabikide!

Peki ya Temmuzdan beri sizlerle beraber yani hep beraber yaptığımız rol oyunu başlığı sayısı kaç biliyor musunuz? 1000 küsür toplam 1700 konu var ve bunların 300 tanesi oyun, ıvır zıvır başlığı dersek 8 aya yaklaşık bir sürede toplam 1000 küsür rol oyunu başlığı yapmışız. Bunların içerisinde mesaj sayılarınıda hesaba katarsak ortaya gerçekten ciddi bir rakam çıkmatadır. Bu sitede huzurlu olduğunuz ve enerjinizi yaratıcılığınız ve en önemlisi vaktinizi burada harcadığınız için her bir arkadaşıma tek tek teşekkür ederim.

Bu siteyi ben hiçbir zaman kapatmayı düşünmüyorum. Bazılarınız neden MYBB değilde yetkinforum (phpbb2) sistemindesiniz diye soruyor. İşte bu sitenin asla kapanmaması ve yaptığınız tüm emeklerin uzun yıllar boyunca burada olması için biz bu sistemdeyiz. Ayrıca bu sistem rpg için mybb ye göre biçilmiş kaftan! Teknik konulara girmiyorum! Sitemizin diğer bir uzantısı yani bedava uzantısı hogwarts-rpg.forummotion.com adresidir. Bizim domain süremiz bitse ve bu site tarihteki yerini alsa bile bu adresten her zaman siteye ulaşabileceksiniz!

Neyse site hakkında bu kadar konuşmamaız yeter. Ben burayı açmaya aslında çok önceden karar vermiştim. Bunuda Çisem ile paylaşmıştık. Aslında o olmasa bu site olmayacaktı. Şimdi şaşıracak onun hakkında övgü ile bahsettiğime ama olsun Smile Çisem 2010 yılında beri yani başlangıçtan beri bu sitenin admini. Ben üniversiteyi kazandığım yıl mecburi olaral rol oyununa ara verdiğimde o gitmedi ve bu sitenin başında durdu. Evet şu an siteyi ben açmış olabilirim ama bu sitede gerçek anlamda bir sahip ve ana admin konumunda biri varsa o ben değilim Çisem'dir. Bakmayın siz ben ondan büyüğüm diye bütün sert davranışlarıma, onu kırmama rağmen bana çok bişi demiyor. Nemrut olabilir ama saygısı her zaman var! O nedenle bu siteden ben istifa ederim o etmez yani aslında sitenin arkasındaki kadın o dur Smile Neyse bu kadar övgü yeter ona! Şimdi sırasıyla bahsetmek istediğim isimler var!

Balım: Valla balımda 1 yılı aşkın süre önce tanışdık. İnanın hala pişmanlık duymuyor değilim. Ama bunca yıldır rol oyununda en rahat ettiğim ve beni gerçekten anlayan isim balım oldu. O nedenle ben ona yüklemsemde onunda abisiyim. O da bana bişi diyemez. Gerçi o diyor arada ama ben ona bunu hep hatırlatıyorum Smile Balım olmasa üyeler arası ilişkilerde biz bu kadar başarılı olamazdık. Zira ben sadece rp odaklıyım kişisel ilişkilerimi asla rol oyunlarına bulaştırmam ama çoğu farklı düşündüğü için Balım iyiki var. Zira o olmasa hepiniz benden nefret edebilirdiniz...

Dila: Dila'yı gerçekten küçük bir kız kardeşim gibi görüyorum. Böyle saçlarını karıştırıp aferim çoçuğuma diyesim geliyor. Dila bence joker oyuncu bizim için! Her zaman her yerde yani ne nedir ailenin en küçüğü olduğu için herkes tarafından seviliyor. İyiki varsın Dila sende!

Can: Asker adam! o şimdi askerde. yaşasın arkasından konuşacağım hahaha Very Happy Bizim can ile çok bir muhabettimiz yok. Balımla uzun zamandır, yıllardır arkadaşlar ama sitemizin yönetimininde can o nedenle yok! Can'ın kurgusal fikirleri, rol oyununa bakışı ve GM olarak yönetimi gerçekten bizim için çok önemli. O olmasa sitede birçok sistem bu denli özgün ve sistemli olmayacaktı. Can'ı ben ayrı bir seviyorum. Çünkü gerçekten arada fevri davranışları olsa da onunda kalbinde ego tatmini veya yüksekten bakma yok. Onun için Can'a kendi olduğu için ayrı teşekkür ediyorum.

Kendimden bahsetmicem gerçekten gıcığım biriyimdir. Çisem den zate bahsettim!

Yani emin olun biz 5'imiz hani bu sitede kurallar sistemlar var ya yemin ediyorum anayasa değişiklikleri meclisten daha rahat geçiyordur. Biz bir kural için 4-5 saat tartışıyoruz. Hani böyle emin olun her birimiz bazen adminliği bırakmak istiyor. Ama sonuçta ortaya özgün bir şeyler çıkıyor. Sanmayın ki ayrımcılık var aramızda sitedeki kurallar ne ise aynıları bizim içinde geçerli. Zaten birimiz hata yaptığında hepinizden özür diliyor. Hatta aktiflik pasiflik zamanlarda bilerek birbirimizi uyarmıyoruz. Zira admin olarak bunlara ilk uyması gerekenler bizleriz. Onun için üzülürek söylüyorum Dila'nın karakterlerinden biri araf a düştü, Çisem'in karakteri uyarıda ve az kalsın benim özel yeteneğim kayıp gidiyordu Smile

Bazen sizin başvurularınızı düzeltmenizi istediğimizde bize küfür ediyorsunuz belki ama emin olun biz gerçekten rol oyunu yapan insanlarla beraber olmak isityorum. Rpde zayıf veya yeni başlayanlara da bu işi sevdirmek istiyoruz. Yoksa herkese rütbe verip forum oyunlarında goy goy yapmasını biliriz. Hem üye hemde post kasarız Smile Ama biz böyle düşünmüyoruz. Zira 7 ayda siteden toplam 514 kişinin üyeliğini sildim. Ama bazı insalar burayı merak edebilir, ya da sadece rpleri okumak isteyen olabilir. O kişiler sitenin en altında bulunan haberleşme butonuna tıklayıp bize durumlarını anlattığında biz o arkadaşlarımıza da sitemizde seve seve yer veririz. Ama geçen haftalarda yaşandığı gibi trol ve goy goy yapan şerefsizlere tahammülüm yok! İnsanlar dürüst olsun, gerçekten amacını söylesin her zaman başımızın üzerinde yerleri var. Her kim olurlarsa olsunlar!

Şimdi içinizden diyorsunuz ki iyi ki doğum günü başlığın açılmış ha, içim şişti okurken el insaf insan teşekkür eder geçer. Smile Valla haklısını ama bu benim doğum günü başlığım ya, o nedenle mazur görün beni hem bende içimi dökmüş oluyorum. Yazmaktan daha büyük hediye var mı canım bana Very Happy

Neyse tamam bitti cümlelerim sitemizdeki tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Ben sitede kim aktif, kim insanlara yardım ediyor, kim rol oyunu delisi, kim gerçekten trol ve kim nazaket ve saygından yoksun biliyorum. Ama sitenin içerisinde kurallara uygun davrandıkları için benim için sorun teşkil etmiyorlar. Bu arada aranızda gerçekten çok çalışan ve her zaman nazımızın geçtiği insanlar var. Hatta içtenlikle söylüyorum bu kişiler admin olmayı bile hak ediyorlar. Bazen ben adminliği bırakıp bu arkadaşlara devretmek istiyorum benden bile çok hak ediyorlar. Lütfen buradan asla ayrılmayın! Belki temamız çok şahane değil, belki grafiklerimiz kötü ama emin olun rol oyunlarımız ve kurgularımız egolardan arınık ve gerçekten burada kafa dağıtmak için ve eğlenmek için olan arkadaşlarım var ve varız! Yani kimse şey alınmasın veya bizlere darılmasın, zamanı gelince admin kadrosuna ihtiyaç olursa biz hepinizi görüyor ve biliyoruz!

Son olarak lütfen sitedeki rol oyunlarını okuyalım. Hiç olmazsa aldığınız meslekte olan arkadaşların rol oyunlarını takip edin ki hepimize malzeme çıksın! Birde mesajların sol üst köşesinde +/- işareti var. Lütfen arkadaşlarımza + verelim ki rp beğenileri artsın! Hiç olmazsa böyle teşekkür etmiş oluruz. Bu arada - butonu sitede etkisiz elemadır. Bizim için trol karakterlerin yazdığı emek bile değerlidir. HERKESE TEKRAR TEŞEKKÜR EDERİM.

OH BE İÇİMİ DÖKTÜM! EZ CÜMLE DOĞUM GÜNÜMÜ KUTLAYAN VE BENİ HATIRLAYAN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM! HEPİNİZİ TANIDIĞIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM. İYİKİ VARSINIZ!

Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 1354973000
Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2525086758
Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2765491044 Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2765491044
Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2765491044
https://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias
Darence Elias
Konsey Başkanı
Ϟ Rp Beğenileri : 122

Darence Elias
Konsey Başkanı
Unuttum valla bir müzikle bitirecektim BURAYI! (Şarkıyı Rpye uygulayarak dinleyin!)

Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2765491044 Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2765491044 Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek. - Sayfa 2 2765491044
https://www.hogwarts-rpg.com/t1543-darence-elias

Muallim Bey'in Doğum Günü. Bir Çikolata, Bir Çiçek.
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» ASU'nun Doğum Günü
» balım'ın doğum günü
» Doğum Günü Denen Şey!
» Sitenin Minnoşlarından ASU'nun Doğum Günü
» Doğum Günü Pandası Dilaley!