Bellatores
Döneminin Baş Seherbazı, Ezekiel Harris tarafından kurulan örgütün anlamı Adaletin Savaşçılarıdır. Resmi olarak 1970 yılında kurulan ve kendisine bu ismi veren grup, aslında 1960 yılından beri gizliden gizliye varlığını sürdürmektedir.
Bu topluluk, tek bir amaç için kurulmuştur; adalet. Sihir bakanı Austin Hudson’ın adaletsizce sürdürdüğü 35 yıllık hükümdarlığa ve insanların inatla yok saydığı diktatörlüğe dur demek için, özgürlükçü ve yenilikçi bireylerin bir araya toplanmasıyla oluşmuştur. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
Scuta
Ingemar Byström tarafından ‘Düzenin Kalkanı’ adı altında kurulmuşlardır. 1970 yılında, Bellatores gibi güçlü bir örgütün ortaya çıkışı ile, birnevi mecburiyet sebebiyle savunma gücü olarak ortaya çıkmıştır.
İlk kuruluş amaçları düzeni (Bu vesileyle aslıda Sihir Bakanı ve bakanın inançlarını) korumak olsa dahi, çoğu üyenin katılım amacı doğrultusunda daha nebze Bellatores’u ortadan kaldırmak şeklinde amaç kayması oluşmuştur. Buna rağmen liderleri Byström, bu amacı reddederek tüm isteklerinin halk tarafından demokratik yollarla beş kere seçilmiş olan bakanı ve bununla beraber düzeni korumak olduğunu birçok kez belirtmiş, belirtmeye devam etmektedir. # Devamı İçin TIKLAYINIZ!
KARAKTER DEĞİŞİM ARACI
♣ Karakter Değiştir ♣
K.Adı:
Şifre:

HOGWARTS: AÇIK!
TARİH: ŞUBAT 1976

Paylaş

Çisem'in Doğum Günü Şeysi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Sayfaya git : Önceki  1, 2
Marla Gray
Ölü
Ϟ Rp Beğenileri : 0

Marla Gray
Ölü
canısı doğum günüsün kutlu olsun <3
Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
Ϟ Rp Beğenileri : 49

Noah Voerman
Stajyer Öğrenci
çisemto, böyle şeylerde ne kadar gerilip yazamadığımı belki de en iyi sen biliyorsun dfghfgh o yüzden kısa tutacığım, sen biliyorsun mochi olduğunu dfghjkghj
karakterlerin hep çok badass ve derin gözüktüğü için başlarda çok kurgu yapmak istesem de bayağı gerilmiştim böle hatırlıyorum taaa o malum siteden beri öyle, sonunda tam kurgu yapmışken siteden gittiğinde çok üzülmüştüm o yüzden, sonra buraya gelip ilk Lilith karakterini gördüğümde OWO yeesss olmuştum, şimdi kurgularımız falan var, resmen birlikte fan girl moduna giriyoruz shiplerimiz için... A dream come true oldu resmen sdfgfghgh

o yüzden iyiki doğdun, iyi ki rp yapıyorsun, iyi ki benimle de yapıyorsun, cidden sen olmasan belki hüseyin yokken rpden soğuyup bırakabilirdim falan. iyi ki varsın <3
http://www.hogwarts-rpg.com/t1711-noah-voerman-vin-kent-lejanti
Barbara Benthandy
Ölü

Barbara Benthandy
Ölü
İlk olarak siteye geldiğimde çok acemi olduğum için her dakika çiseme bir şey hakkında mesaj atardım. Neyseee doğum günün kutlu olsunnn çisem iyi ki varsın.
Angelino Vitale Delarosa
Ölü

Ölü
Ben de bir şeyler karalayayım dedim, nede olsa müstakbel ablamsın Smile
İlk RPG deneyimim için yardımcı oluyor, bu forumun adminleri nazikler diğerleri gibi kaba değiller. Herneyse, İyiki doğdun Çisem abla Razz Doğum günün kutlu olsun
Ethan Echoria
Gezgin
Ϟ Rp Beğenileri : 1

Ethan Echoria
Gezgin
Yardımseverliğin için çok teşekkür eder, sana nice mutlu yıllar dilerim Smile
https://www.hogwarts-rpg.com/t3387-ethan-echoria-karakter-kart
Alice Reginleif
Cadı
Ϟ Rp Beğenileri : 19

Alice Reginleif
Cadı
sanırım şuan saat itibariyle geç kaldım??? ama gördüğüm gibi yazıyorum affedin. pek tanışamıyoruz ama kendisi bana sevimli bir şekilde birçok kez yardımcı oldu ve karakterlerini çok beğeniyorum kendisinin, her biri birbirinden güzeller. doğum günü kutlu mutlu olsun, umarım hayatta sağlık, mutluluk ve başarısı eksik olmaz hiçbir zaman! -ve tabii rpleri de, saygılar, sevgiler Çisem'in Doğum Günü Şeysi - Sayfa 2 1787303824 -
http://www.hogwarts-rpg.com/t1676-alice-reginleif-lejant#19567
Alexis O. Quincy
Özel Sektör
Ϟ Rp Beğenileri : 2

Alexis O. Quincy
Özel Sektör
Doğum günümü kutlayan herkese teşekkürler. :3 Genellikle yardımlarımdan bahsedilmiş; size yardım etmek benim için bir şeref efenim. Siz bu kadar tatlış yardım istemeseniz, bu kadar tatlış bir site olmasa, ben de bu kadar yardım edemezdim. Asıl siz iyi ki varsınız. ^_^

Marie; Açıkçası hiç yazmanı beklemiyordum tam olarak bildiğim için. Ona rağmen hiç yoktan bir şeyler karaladığın için teşekkürler. <3 Önceki sitede hiçbir sohbetimiz olmasa da uzaktan hep severdim seni. Burada bu kadar yakınlaştığımız için aşırı mutluyum zaten. Sitenin bana en güzel getirileri sen ve rplerimiz oldu benim için, yalan yok. :')

Uğur; Ya sana yazabileceğim çok şey var aslında ama çok yorgunum Sad Üşenmeyip gidip cidden 7 yıl öncesine bakmışsın, helal olsun valla asjkdhglsd Güzel günlerdi ama, her şey daha basitti falan Sad Sayende photoshopta zerre gelişmediğimi görmek üzdü. 7 yılda bir kademe ilerlemişim aq ya. Nys. Biliyorum, beni seviyorsun. Sevilmeyecek insan mıyım zaten tabi Smile)) Her şey bir yana; cidden seninle 5 site daha kurardım sanırım. NOT: Kurguyu ben yazdım.
https://www.hogwarts-rpg.com/t3854-alexis-o-quincy

Çisem'in Doğum Günü Şeysi
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» ASU'nun Doğum Günü
» Doğum Günü Denen Şey!
» balım'ın doğum günü
» Esra'mızın doğum günü...
» Biricik Handemizin Doğum Günü